FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
12-07-13 14:52  [Relacja/Galeria] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Modele wykonane: SMOK | RWD-4 i 5bis | SUM | SROKA | CZAPLA | PWS-54 | JASTRZĄB | PWS-10 | SLINGSBY | WILGA | WILK | JUNAK | WYŻEŁ | P.24 | RWD-22 | GACEK | An-2 | CWJ | WRONA | SKOCZEK | KOGUTEK | PWS-3 | KARAŚ | RWD-10 | PRZĄŚNICZKA | LEAPER | RWD-17 | TARPAN | PIPER | ŻUBR | ANBO | M2 | ISKIERKA | RWD-2 | FOKKER F.VII | SM-2 | KOMAR | JEŻYK | GIL | MUCHA ST. | KOBUZ | LIS | BOCIAN | BŻ-1 | RWD-6 | MEWA | ORLIK II | FOKA 4 | SZCZE-2 | ZLIN 42

Technika: Jak zrobić drewniane śmigło | Taśmy w naciągach skrzydeł wielopłatów | Wykonanie żagli wypełnionych wiatrem | Klej - dozowniki | Retusz - TO PROSTE | Skórzane obrzeża kabin | Tłoczenie folii na oszklenia kabin | Jak sobie poradzić z "listkami"

Jakoś dotrwałem do końca. :-)))

GALERIA

W locie:



Przed hangarem:



Porównanie z Tarpanem i M2:



W hangarze:



Na ścianie:


_________________________________________

RELACJA

Zwrócił się Aviator z prośbą o przetestowanie niezbyt już świeżego projektu, który podobno już od dwóch lat leży u wydawcy i nie może doczekać się swojej kolejki wydawniczej. Nie będzie to zbyt szybki test z powodu Fokkera ale postaram się go przeprowadzić w miarę rozsądnym czasie. Na pewno nie będzie to taki długi czas jak u wydawcy. :-)))

Na początek parę zdjęć tego samolotu:



O samolocie można poczytać tutaj.

Wydruki zrobione, proszę to przyjąć w miejsce naklejonych wręg na tekturkę. :-)))



--

Post zmieniony (08-01-19 11:06)

 
12-07-13 14:58  Odp: [Relacja] PZL M20 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Nie dajesz nam złapać oddechu - ale to i tak fajnie!
Myślę,że klejąc takie konstrukcje wracasz z sentymentem do wspomnień...?
Powodzenia w budowie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
12-07-13 15:04  Odp: [Relacja] PZL M20 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Może ta relacja skusi niedoszłego wydawcę do publikacji, byłby fajny prezent na 75 rocznicę powstania mieleckiego przedsiębiorstwa. Panie Jarosławie Iskierka to M-26.

--

Post zmieniony (12-07-13 15:05)

 
12-07-13 15:10  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Głupi błąd, już poprawiony. :-)

Mariusz, nie pracowałem przy Iskierce, jedynie podpowiedziałem by kółko przednie nie chowało się całkowicie w kadłub. Dzięki temu jeden z prototypów nie uległ większym zniszczeniom przy awaryjnym lądowaniu z zaciętym podwoziem. Trzeba było wymienić tylko śmigło. Na poniższym zdjęciu jest inny wypadek ale tak to mniej więcej wyglądało.



--

Post zmieniony (12-07-13 15:24)

 
12-07-13 16:56  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Tak czy siak - SZACUN !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
12-07-13 18:06  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
FloggerB   

super - a jeszcze typoszereg Dromader; M-17 czy inny Miś z PRL (ale nie ten filmowy;) by ucieszył !

 
13-07-13 12:04  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Miś był piekny

 
13-07-13 12:17  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pamiętam powiastkę: pilot rosyjski, który oblatywał Misia T. Sołtyka, po wyjściu z kabiny po oblocie powiedział: Oj Miszka, Miszka, kakoj ch*j tiebia zdziełał. :-)))

--

Post zmieniony (13-07-13 12:17)

 
16-07-13 12:55  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Trzeba by się brać za Iskierkę. :-)
Regulaminowi stało się zadość - wręgi podklejone tekturką. :-)



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-07-13 22:39  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No wreszcie. ;-) Już myślałem, że Cię złapała jakaś pomroczność jasna i nawet wpadł mi do głowy pomysł aby wysłać Ci "tekturkę". ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
19-07-13 15:41  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Kadłub, część kabinowa. Paseczki nie zgrywają się.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
19-07-13 15:59  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Wam, stachanowca na dwóch etatach,ale; dajesz,dajesz,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
20-07-13 10:21  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wnętrze kabiny.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-07-13 17:34  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Kabina skończona.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-07-13 18:28  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Paseczki już zostały zdyscyplinowane i wróciły na swoje miejsce.

--

Post zmieniony (20-07-13 18:29)

 
20-07-13 18:49  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Cieszy fakt powstawania kolejnego modelu samolotu polskiej konstrukcji.
Dzięki koledze Ostoji powstaje zacny samolocik.

Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
21-07-13 15:05  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Andrzej, cieszę się z paseczków. :-)
Propeler, ja tu tylko sprzątam.

Przygotowanie do tłoczenia kopułki. Pozlepiałem zamieszczone w wycinance szablony oszklenia uprzednio podklejone kartonem. Wstawiłem wręgi. Po wstępnym przymierzeniu okazało się, że nie bardzo to chce pasować do k-ba. Trzeba ciąć.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-07-13 16:50  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Papierowa kopułka wstępnie dopasowana, wytłoczkę będę dokładniej dopasowywać.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-07-13 17:04  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witaj ,będziesz tłoczył na tym,czy zalejesz to gipsem, zedrzesz ,zaszpachlujesz i wtedy tłoczenie?,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
21-07-13 17:11  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wypełnię szpachlówką samochodową, jeszcze mam starą ale można też gipsem. Nie będę zdzierał papieru, nasączę go SG a potem wyszpachluję tak by uzyskać obły kształt, bo jak na razie kopułka jest kanciasta.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-07-13 06:54  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

Czy Autor zamieścił w wycinance szablon do wytłoczenia osłony kabiny? To co pokazałeś na zdjęciach wyżej tak mi wygląda.

--
Pozdrawiam. Bartko28

 
22-07-13 07:16  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

To są szablony do wycięcia z folii oszklenia poszczególnych segmentów kopułki. Skorzystałem z nich by uzyskać wstępny kształt oszklonej osłony kabiny. Jeszcze wiele pracy przede mną by uzyskać wytłoczkę. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-07-13 10:53  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Papierzana skorupka wypełniona, śrubka wstawiona i całość wymazana grubo szpachlówką samochodową. Strasznie to wygląda. Teraz trzeba to opiłować i wygładzić. :-)



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-07-13 12:54  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dwie godziny później kopyto opiłowane i wstępnie wyszlifowane.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-07-13 14:34  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
FloggerB   

Ostoja - możesz podać z grubsza ile kosztują Cię materiałuy do samodzielnego wykonania osłony kabiny ?
Przede wszystkim interesuje mnie jaką szpachlówke polecasz - może nazwa, zdjecie opakowania i cena ?
mam nadzieję, że nie trzeba kupować w 5 kg opakowaniu ;)

 
22-07-13 15:14  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Flogger drąży temat kosztów. :-)))

Nie wiem ile, szpachlówka jest stara tak około 15 a może i więcej lat, ale do tej pory działa i to się liczy. Ile toto teraz kosztuje - pojęcia nie mam. :-)))

Tak wygląda i tyle jeszcze mi zostało:



Znalazłem w internecie KLIK

--

Post zmieniony (31-05-18 09:24)

 
22-07-13 16:06  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
FloggerB   

Dziękuję - Hm... cena taka, że można się bezboleśnie pobawić...
No wiesz OSTOJA - pewne...osoby mają to we krwi - nawet jeśli dotyczy to hobby
Przyznam, że jeśli model kosztuje 25 PLN a kabinka do niego 7 PLN, a czasami bywa - model 110 PLN, wręgi do niego 120 PLN a elementy fototrawione 240 PLN....to zastanawiam się nad kształtowaniem potrzeb rynku przez Wydawców............

Uprzedzając zarzuty - wyznaję zasadę, że nikt nikogo do zakupu modeli ani akcesorii nie zmusza

A zastanawiam sie również nad tłoczeniem kabinki do KFIRA ;)

 
22-07-13 16:09  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jakie to szczęście (i oszczędności !), że "druciaki" nie maja zakrytych kabin.

 
22-07-13 16:45  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ja myślę, że dobrze wykonana kabinka doda uroku temu samolotu.

Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
22-07-13 20:21  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No proszę bardzo już jest nawet okładeczka http://www.answer.pl/

 
22-07-13 21:18  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A to ci niespodziewajka.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
22-07-13 21:21  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bo zamiast testowac to na forumie siedzi, ze nawet wydawca wyprzedził w temacie.
! -)

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
23-07-13 09:00  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

U wydawcy przeleżał się dwa lata, ja dostałem do kontrolnego testowania na początku lipca, nie widzę tu żadnej mojej winy. :-)))

Kopułka wytłoczona. to już moja druga licząc z M2. Metoda ta sama. :-)



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-07-13 16:27  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ciekawe, że nie tylko jest już okładka do modelu, ale również już ok.2010 roku odbyło się sklejanie testowe tego modelu http://www.kartonowki.pl/index.php?mA=theMenu&wM=4&modA=theModel&modI=1675

 
23-07-13 17:40  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Sprawdzania nigdy za dużo. :-)))

Kadłuba trochę więcej.



Post zmieniony (23-07-13 17:50)

 
24-07-13 10:40  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Podstawowa bryła k-ba.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-07-13 10:50  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,i co acan zamierzasz?

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
24-07-13 11:01  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Marek, ja nie mam nic do zamierzania, autor poprawi i będzie cacy a ja z "koksem" lecę dalej. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-07-13 17:13  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Usterzenie pionowe.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
25-07-13 12:29  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Usterzenie poziome, brakuje końcówek.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
25-07-13 17:43  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ogonek gotowy. Teraz skrzydełka.



--

Post zmieniony (25-07-13 17:44)

 
25-07-13 20:37  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Qrde ależ Ci ładnie wyszło to usterzenie, jak z jednej bryły. SUPER !!!!

 
26-07-13 14:58  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Spasowało Paweł, spasowało. :-)

Pasy w kabinkach i kopułka wklejona na amen - ramki teraz.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
26-07-13 21:43  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Śliczności! .Po poprawieniu wyłapanych przez Ciebie kiksów będzie z tego piękny model!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
26-07-13 21:48  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,ładny samolot i model,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
26-07-13 22:05  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Greg77   

Mariusz- wierzysz w to , że zauważone błędy będą poprawione przez wydawnictwo?? Bo ja nie- choćby się Autor starał. Jest okładka- poszło do druku.
Ale może jestem za mało optymistycznie nastawiony;)

--

Post zmieniony (26-07-13 22:06)

 
26-07-13 22:35  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Pod obrazkami są jeszcze literki i wystarczy przeczytać, że to jesienna zapowiedź ;-). To już nie te czasy, że coś oddawało się do druku na 3 miesiące przed drukiem. A skoro model się testuje już ostatecznie, postanowiliśmy zaprezentować okładkę.

--

Post zmieniony (26-07-13 22:48)

 
27-07-13 10:02  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
FloggerB   

Ciekawe jak się sprzedaje taka "polęcina" w porównaniu z mestodziewięć ?

Post zmieniony (27-07-13 11:42)

 
27-07-13 11:42  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


FloggerB,

zadając pytanie myślę że domyślałeś się odpowiedzi. Takie modele jak Iskierka kupują tylko pasjonaci. Sprzedaż jest 5,6-krotnie mniejsza.

Decydując się na wydanie takiego modelu z góry wiadomo, że do wydania dołożymy... Ale wydawnictwo to całość. Naszą polityką od samego początku jest wydawanie modeli "niepopularnych" i będziemy robić to nadal. Zwłaszcza, jeżeli to tematy polskie.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
27-07-13 11:58  Odp: [Relacja] PZL M26 Iskierka testowanie surówki wg pr. Aviatora.
FloggerB   

Dlatego kupię - przy pewności źe opracowanie jest dobre !
Autorowi życzę aby poprawił swoje rankinki projektanckie bo różnie czytałem i kilku modeli nie kupiłem z tego powodu.
Mestodziewęć z usterką i tak się sprzeda a i erratę opłaci się dodrukować (przy okazji promocja produktu który jest juź a półce) w przypadku poloników - jest gorzej i moim zdaniem wymagają szczególnej uwagi.
Czy przewidujecie jeszcze coś polskiego - ze względów komercyjnych wystarczyłby jeden model na rok aby było super.
Potęgą lotniczą nie jesteśmy ale......to nasze.....patriotą nie jestem ale PZL-44 Wicher, MD-12 Belphegora, kikka wersji GROTA czy SKORPIONA też bym skleił.
Przy okazji - kiedy Wellington ?

OSTOJA - dziękuję za zachętę - szpachla już jest i w planach próby z kabinką do P-47 z JSC ;)

Post zmieniony (27-07-13 12:17)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024