FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
25-08-18 13:19  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
konradus 
satrapa ;>


 

Projekt 50 lat Małego Modelarza

Niestety dużo galerii jest pustych, zdjęcia wyparowały i taki stan trwa od dawna (zresztą w całym obszarze forum, nie tylko w Projekcie 50 lat MM). Winne są najczęściej techniczne problemy z darmowymi serwisami foto, wiadomo. Myślę jednak, że część galerii można uzupełnić, wystarczy ruszyć cztery litery, poszukać w archiwach na dysku starych fotek, wstawić je ponownie gdzieś tam w sieci, a potem poprawić swoją galerię w projekcie MM.

Ogłaszam przeto akcję sprzątania powyższego działu w 60 rocznicę powstania pisemka (wiem wiem... 60 lat minęło rok temu ;> ), na którym większość z nas się wychowała :) Proszę o udział i dobrą wolę uczestników projektu i bardzo z góry za to dziękuję. Chciałbym wyznaczyć jakiś graniczny termin na te porządki, po którym mógłbym skasować wszystkie "puste" galerie i proponuję 31 XII 2018, ale oczywiście po zgłoszeniu w tym wątku prośby o przedłużenie chętnie go każdemu prolonguję.

Proszę również o to, byście tutaj dali znać o udanych poprawkach :)

Pozdr,
k.

 
25-08-18 14:55  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK
 
25-08-18 15:02  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Do tej pory poprawiłem 17 galerii, myślę że się wyrobię do końca roku : )

 
25-08-18 17:36  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Dzięki za zainteresowanie!
Faktycznie, temat bez zdjęć jest niepełny.
Małe zaskoczenie, że jest tam 10 moich modeli... Tylko galeria P11c jest częściowo widoczna (miniaturki)...
Z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu (pocieszam się, że idzie jesień i zima... ;-/. ), z góry poproszę o prolongatę terminu. Na szczęście wszystkie modele nadal mam, w odróżnieniu od zdjęć ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
25-08-18 18:12  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Swoje galerie poprawilem jakis czas temu plus kilka nowych fotek.Trzeba sprawdzac co jakis czas bo np moj serwis potrafi zmienic linki bez dania racji.

 
25-08-18 22:07  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

41 poprawionych...czuwaj !

 
27-08-18 20:24  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Konrad, tylko żeby nie było jak z wstaw.org, gdy po ponownym wstawieniu zdjęć znowu darmowy hosting padnie i zabawa od początku. Na photobuckecie wszystkie zdjęcia są, tylko bez premium mogą być niewidoczne. Można jednak je sobie stamtąd ściągnąć po zalogowaniu się. Albo wtyczki coby były widoczne i nie nie trzeba od nowa wstawiać (patent Astry)?

Być może google drive to najlepsze rozwiązanie, poprzez sharing można udostępniać galerie ale to wymaga trochę czasu i pracy. Alternatywnie pomyśl czy jest możliwy hosting forumowy.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
28-08-18 13:52  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 8


 - 3

Postaramy się

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
30-08-18 18:52  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Poprawiłem gdzie się dało, a tam gdzie się nie dało, to napisałem, że post do skasowania więc można te puste galerie kasować od ręki.

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
30-08-18 19:50  Odp: Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.
konradus 
satrapa ;>


 

vwsmok ,MARIUSZ, Karol, stanisław.z, Kurt, MirZ - dziękuję :)


MirZ napisał:

> Poprawiłem gdzie się dało, a tam gdzie się nie dało, to napisałem, że post do skasowania więc można
> te puste galerie kasować od ręki.


Galerii Kronsztada szkoda, bo była jedyna, no ale trudno. Dziękuję.

pozdr,
k

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024