FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 19Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
07-08-13 23:37  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
gurzuvit 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

еще и цвета камфуляжа начнем сравнивать...
а на ходовом мостике будет оборудование?

 
08-08-13 09:24  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

камфуляж



на ходовом мостике оборудованиа ниет :-)

 
08-08-13 15:59  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Czyli jednak zielony ;)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
08-08-13 16:48  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ho hoooo, czyli trafiłem z linkiem :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
08-08-13 17:06  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Darecki może ujawnisz coś więcej :):) jakieś rysunki , części .
Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
08-08-13 18:12  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

 
09-08-13 00:51  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
Tomi   

Mnie się tam marzy nowe opracowanie Akagi, ale Zuiho na bank kupię! A swoją drogą ciekawe kiedy będzie dostępny w sprzedaży Yamashiro.

 
01-12-14 20:24  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
jacko1971   

Witam, przepraszam za odkopanie tematu. Pytanie do kolegi Darecki IV, czy coś wiadomo kiedy będzie wydany? (Może był... może tylko przegapiłem?).
Pozdrawiam.
P.S.
Dzięki za projekt Akagi, fajna łajba.

 
01-12-14 21:56  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Darecki, dopiero teraz zauważyłem, że Twój avatar to właśnie Zuiho :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
25-09-15 15:28  Odp: [Z] Answer IJN Zuiho
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam

Ponieważ jak domniemywam, autor modelu ZUIHO czyta to forum, chciałbym się zapytać, co autor miał na myśli, projektując takie to oto "rozwiązanie" kilku wręg szkieletu kadłuba.




Dodam tylko, że nie jest to źle wycięta wręga laserowa, czy złe sklejenie, ponieważ już na wodnicy jest zaznaczone (co widać nawet na zdjęciu), że wręgi w tym miejscu mają nie dochodzić do krawędzi wodnicy o ok. 1 mm !!!
Kadłub w tym miejscu jest prosty, a więc raczej o żadnym szlifowaniu jego wypukłości nie może być mowy.
Skleiłem w swoim życiu już ponad 20 modeli i jeszcze w żadnym nie spotkałem się z takim przypadkiem. Pewnie już z uwagi na swój wiek nie kumam nowych "rozwiązań" i trendów i dlatego proszę autora, o krótkie wyjaśnienie tegoż problemu.
Nadmienię, że podobnych "kwiatków" (za szerokie lub za wąskie wręgi, brak wpustów pod wręgi) w szkielecie jest jeszcze kilka i nieśmiało zapytam też autora, czy skleił aby surówkę chociażby kadłuba swojego ZUIHO.

--

Post zmieniony (25-09-15 15:36)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 19Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024