FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
05-09-20 23:39  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Jeżeli robisz takie rzeczy trzęsącymi się rękami, to niech Ci się one trzęsą jeszcze bardziej i trzęsieć nie przestają.

--
serwusik

 
05-09-20 23:58  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Przyznam, że w myśl zasady "lepsze jest wrogiem dobrego" nie zagłosowałbym za waloryzacją -wszak czyścioch wyszedł rewelacyjnie. Ale przykurzony wygląda jeszcze lepiej, z głową, z wyczuciem, model nie stracił uroku ładnie wykonanego standardu. Czapki z głów, bo projekt faktycznie wymagający. Czekam (nie)cierpliwie na kolejny projekt :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
06-09-20 08:13  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Ale to jest dobre, wyśmienita robota. Gratulacje!

 
06-09-20 10:54  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Rewelacja. Obróbka kartonu, retusz, czystość klejenia, brudzenie - wszystko na najwyższym, mistrzowskim poziomie. Wielkie gratulacje.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
06-09-20 11:05  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

No cóż. Niektórzy już tak mają że nie potrafią (choćby chcieli) spieprzyć modelu i za co by się nie wzięli to pomimo utyskiwań i lamentów zrobią cudeńko mogące być ozdobą każdej kolekcji. Dobrze że tacy są bo jest skąd czerpać natchnienie :-)
Model faktycznie niewielki ale bardzo efektowny z racji kształtów i oczywiście genialnego wykonawstwa.
Podziwiam i gratuluję.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
06-09-20 15:45  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Uciekła mi gdzieś Twoja galeria, a nie obejrzeć wyniku pracy byłoby wielką stratą. Co tu można powiedzieć? Jest moc i tyle. A przy okazji nauczyłeś się kleić koła ;)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
06-09-20 16:59  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wygląda jak żyw! Zresztą nie spodziewałem się czegoś innego niż mistrzostwa na koniec.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
06-09-20 17:31  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No wziął i skończył. Jakby był Przeciszów, to znowu byłby skandal ;-) Grześ, mnie się bardzo podoba. Skoro z gąsienic przerzuciłem się na kołowe, to ja proponuję, żebyś jakiś samolot ulepił ;-)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
06-09-20 19:07  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Jak zwykle genialnie.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
06-09-20 20:29  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

I ja pogratuluję wykonania kolejnego wspaniałego modelu. Włożyłeś w jego budowę swoje całe modelarskie serce - to widać! Dodatkowe gratulacje za dokończenie modelu, który kiedyś poszedł w odstawkę! Bo prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-09-20 07:05  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Szkoda chyba Twego czasu by czytać kolejny post typu: "super" bo przecież poziom jak zwykle niedościgniony. Gratulacje.

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
07-09-20 07:46  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Piękny przykład wytrwałości.
Jeszcze raz gratuluję.

 
07-09-20 09:00  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Przyłączam się do gratulacji.
Bardzo efektowny szkrab wyszedł.

Pozdrawiam,
Kuba.

 
07-09-20 10:35  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Bardzo fajne wykonanie.
Gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
07-09-20 11:44  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

W poprzednich zdjęciach, mimo, że model wykonany świetnie wyglądał ciut zabawkowo (cukierkowo czy jak tam inaczej zwał).
Końcowa galeria z dodanym brudzeniem i śladami eksploatacyjnymi przerzuca FAI-M kilka poziomów wyżej (nie wiem czy na sam szczyt, pewnie nie, bo zwykle każdy kolejny model jest lepszy od poprzednika).
Po prostu szczena opada!

--
pzdr
Kemot

 
07-09-20 12:11  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Grabki, wyszło lepiej niż obiecująco. Weathering robi robotę: ]

 
07-09-20 12:25  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Ze swej strony chciałem dołączyć się do gratulacji i wyrazić słowa uznania.

Dzięki za super lekturę, za podzielenie się warsztatem modelarskim, wrażeniami i doświadczeniami, dla mnie to bezcenne uczyć się od lepszych.

Jedno małe przemyślenie ..bazując już na wcześniejszym doświadczeniu z modelami StuGa, nie dam się ponownie oszukać ;-) …..zdjęcia są tak ogromne, że wyciągają rzeczy, których oko nie widzi itd. właśnie tak miałem z modelem

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=173906&t=173906&filtr=0&page

kiedy go zobaczyłem na żywo w Przeciszowie nie mogłem uwierzyć, że to ten model ze zdjęć ;-) przesiedziałem nad nim ze dwie godziny oglądając nieustanie!

......liczę po cichu na Fiata Terni Tripoli ;-)

Grzesiu Twoja praca inspiruje, czego niebawem mam nadzieje będą dowody ;-).

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
07-09-20 12:26  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Wielkie brawa, model robi z człowiekiem gorsze rzeczy niż 3 godziny na GEKO. Gratuluję i mam nadzieję zobaczyć go na żywo za niedługo.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
07-09-20 15:39  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Ktoś pisał wcześniej o trzęsących się rękach Grzesia.. spróbujcie się tak odlać!!! Szacun ukłony za sztukę, bo to już sztuka budowy modelu i nie osikania całej łazienki!!

Chłopcze z każdym modelem przechodzisz samego siebie, że trzy razy. Brudzenie to już wyższy poziom.
Ale żeby nie było tak cukrowo i tęczowo..- Trzecie miejsce na konkursie jak nic Twoje!!!

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
07-09-20 16:16  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Model piękny i świetne zwaloryzowany. Czas budowy porównywalny z ORP Ślązak :-)

Tomek

 
07-09-20 17:38  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
jacob 

 

No super ten Pan Samochodzik i Krasnoarmiejcy. Obym też mógł go jak Berp kiedy w Przeciszowie zobaczyć kiedy covidy stopnieją. Tymczasem gratuluję dyliżansu!

--

 
07-09-20 18:28  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Nie moje klimaty, brzydal jakich mało, ale wykon przecudny :-) Moje gratulację !!!

 
07-09-20 19:14  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO



Dziękuję Wam bardzo za pozytywne komentarze - to naprawdę powoduje, że człowiekowi się chce - sklejać i pokazywać jak coś powstaje:-) Sama galeria, bez relacji nie daje pełnego obrazu, o którym w moim mniemaniu chodzi. A jeśli komukolwiek przyda się coś z tego, co napisałem i pokazałem, będzie super:-)

Mimo wszystko uważam, że aż tak różowo nie jest i pewnych baboli można było uniknąć, gdybym czasem najpierw pomyślał, a potem zrobił:-) Pewnych potknięć nie widać, nie rzucają się w oczy, ale wiem gdzie były problemy i z czego wynikały. Mimo wszystko ciągle się uczę, a tej nauki przede mną jeszcze sporo.

Ale chyba o to w tym wszystkim chodzi - iść do przodu, otwierać nowe drzwi, mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami.

Skończyłem wszystkie dawno rozpoczęte modele, pora więc zabrać się za coś świeżego:-) Niestety Piotrek (BerP) - nie będzie to póki co Terni Tripoli, chociaż samochód ten jest arcyciekawy:-) Już niedługo startuję z kolejną relacją. Fani brzydactw wszelkiej maści powinni być ukontentowani:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-09-20 21:51  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Grzechu , ja Cię też zmotywuję .
Gratuluje , bo to zacny bardzo wykon jest.
Skądinąd wiem , że taki jeden gość też się ciągle uczy ( teraz chyba ze zdwojoną energią , bo coś cicho o nim w mediach )
Klej kolejnego pokraka... bo w ryja !!

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
08-09-20 08:47  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

12 LAT! ;-)
Świetny model, fantastyczna relacja!
Gratulacje!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
08-09-20 09:33  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Uwielbiam brzydkie modele i nie raz mi zostało to wypomniane ;-) ;-) więc dla mnie super !

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
09-09-20 14:31  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Oglądanie tego modelu na zdj , to jak lizanie lizaka przez szybę . Naprawdę dobra robota .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
10-09-20 11:45  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Co byś nie marudził , to i tak wygląda fantastycznie w porównaniu do oryginału, wytworu rąk pracującego ludu miast i wsi ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
10-09-20 12:08  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ale piękny brzydal ;-)

Jak zwykle :)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
10-09-20 16:49  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

STUGU-ś on tak piękny jak Ty, nieodrodne dziecko Ojca swego, amen.
Już zaczynam się bać co za szkaradztwo sobie obrałeś za kolejny cel.
Raz jeszcze gratulacje, bo obłości wybrałeś wymagające, niczym d... rubensowskich modelek.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024