FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-01-06 21:21  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

dzieki wszystkim za wszystko.. grisza- ja znalazlem tylko 2 modele :) no chyba zeby doliczyc samolociki. kari- dzieki za piekne zdjecie ale chyba w tym modelu niebede nic przerabial. Zreszta juz z tym dziobem mam problem- bo dziobowe oklejki burt jak dociagne zeby sie stykaly ladnie na dziobie to zostaje w jednym miejscu brzydka szpara z tylu a jak zrobie tak zeby ztylu sie ladnie stykalo to z przodu mi wychodzi brzydka stewa... chyba poprostu odetne na dziobie ten fragment białej siatki i jakoś złącze bez niej burty na dziobie...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
26-01-06 22:55  Re: [relacja] pancernik
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

jakos zupelnie mi ten model nie idzie.... jak narazie zadowolony nie jestem. Postanowilem rzucic okiem na "king george" zeby przypomniec sobie ze kiedys umialem ladnie sklejac...


]









--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (27-01-06 10:10)

 
27-01-06 09:29  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Fajny ten King George

Ale mnie zawsze bardziej podobały się niemieckie okręty, dlatego z niecierpliowością czekam na zakończenie prac nad "Gneisenau".

Pozdrawiam i życzę efektywnej (ale chyba bardziej efektownej) pracy!!!!

 
27-01-06 10:03  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Korsarzu,

1.Ten wątek dotyczy Gneisenau czy KGV? bo już się pogubiłem, albo popraw temat albo trzymaj treść wątku w związku z tematem, a najlepiej jak chcesz pokazać KGV załóż oddzielny wątek, nazwij go [GALERIA] KGV i po sprawie, skoro założyłeś wątek [RELACJA] - relacjonuj budowę

2.Odnośnie samych fotek KGV - o ile potrafię zrozumieć co chciałeś pokazać na zdjęciach od 10 do 14, to wybacz ale nie bardzo wiem co autor miał na myśli w pozostałych przypadkach, z całego serca radzę Ci - nie marnuj czasu na przeglądanie HP, poszukaj raczej odpowiednich wątków o technikach pokazywania swoich modeli, będzie to z korzyścią dla Ciebie i dla nas oglądających

3.Masz teraz dwa wyjścia:
a)obrazić się i coś mi odburknąć
b)przyjąć sobie do serca co Ci powiedziałem w dobrej wierze i poprawić swoje zachowanie na forum

:-)

--

 
27-01-06 10:07  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

punkt 3:
a) (...)
b) przepraszam, już niebede.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
27-01-06 10:09  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

nie chodzi o przepraszanie, ja tu tylko sprzątam, szanuj pozostałych obserwatorów Twoich wpisów.... :-)

--

 
27-01-06 10:12  Re: [relacja] pancernik
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

jak jest upominanie to znaczy ze za cos a wiec jest i przepraszanie. Jak tak to i ja sprzatnalem- zostaly tylko te zdjecia kg, gdzie widac tez w równym stopniu G- ot tak, dla porównania.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
27-01-06 10:19  Re: [relacja] pancernik
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

uwierz mi, zamiast słowa przepraszam wolałbym usłyszeć "OK zrozumiałem o co chodzi"...

bo na razie chyba nie zrozumiałeś - właśnie wywaliłeś najwartościowsze zdjęcia z tego wątku, na których coś było widać i nie musiałem się domyślać co chcesz pokazać... tylko że wstawiłeś te fotki niepotrzebnie w wątku dotyczącym Gneisenau,
załóż wątek [GALERIA] KGV i je tam wrzuć, na pewno ludzie z przyjemnością obejrzą

a te co zostawiłeś... naprawdę polecam wątki fotograficzne i wpisy Swingera żeby zobaczyć o co chodzi

--



Post zmieniony (27-01-06 10:20)

 
29-01-06 14:10  Re: [relacja] pancernik "Gneisenau"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

no dobra. powiedzmy ze zrozumialem- relacja ma byc o gneisenau a zdjecia mają byc ładne. Dzis jest ostatni dzien kiedy ciesze sie neostrada. Zdjec narazie niewstawie bo niema zabardzo co- udalo mi sie skonczyc kadłub. Wrazenia? Wiec- niestety, bląd ukazany na zdjeciu w pierwszym poscie niestety powtarzal sie podczas naklejania kolejnych pasków burt i pancerza. Pozatym, po sklejeniu kadłuba stwierdzilem, ze nietrzeba wklejac do srodka zeberek- burty mialy odpowiedni ksztalt. Postanowilem jednak je wkleic, zeby nie były "wiotkie", ale poprzestalem na zeberkach z 1 warstwy kartonu [miala byc warstwa podwójna]. Teraz kleje nadbudówki. Brakuje mi w nich szkieletu, a przynajmniej górnej i dolnej podstawy okreslajacych kształt scian nadbudówki. Tak musze przyklejac centymetr po centymetrze zeby trzymac sie linii na pokladzie i pokladzie nadbudówki.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
29-01-06 17:22  Re: [relacja] pancernik
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

po ciezkich bojach z photobucketem udalo mi sie wstawic pare zdjec. Niewiem o co tu chodzi- raz sie wstawiaja raz nie :/
Mam nadzieje ze tym razem zdjecia są chociaz namiastką takich jakie powinny byc a przynajmniej ze niebede musial ich usuwac.
Tak wiec, jak mowilem, ukonczylem kadlub, nakleilem herby i -coby nie bylo ze falszuje historie- bardzo zły znak na rufie. I przy okazji zdjecie ukazujące ze poklad nawet mi równo wyszedl. Co pozatym... aha, moment, którego sie obawialem- nadbudówka, nawet musze powiedziec, ze niezle mi wyszla.Nawet, ze sie przyjemnie przyklejalo te scianki. Na pokladzie, tam, gdzie ma byc ona naklejona, zastosowalem "profilaktyczny" retusz.Na zdjeciach nadbuduwka jest tylko przymierzona, jeszcze nie przyklejona.





--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (29-01-06 17:24)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024