FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
22-09-05 21:40  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Ja też ogladam z zainteresowaniem Twoją relację, bo budowle bardzo mnie ostatnio zainteresowały, chociaż mniej poważne... - http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=81733&t=81733 ;-), ale właśnie myśle nad czymś konretnym do budowy, a Twój temat bardzo mi odpowiada. Prowadź więc swoją relację dalej. Tylko nie mieszaj tematów, bo zrobisz nieciekawy groch z kapustą - na Wildcata załóż osobny wątek, to moje zdanie ofkors.

--
Buka :-]

 
23-09-05 08:17  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ok ok Rozumiem ;) Teraz już tylko będzie Reszel

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (23-09-05 08:17)

 
04-10-05 10:44  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Witam po przerwie. Miałeś rację Darko z tą oklejoną igłą :) Tylko że ja używam czegoś takiego


I mimo dużych rozmiarów mogło by się zdawać odziwo dobrze "zbiera" butapren z zakamarków.

A oto zdjęcia :





I ostatnia na dzisiaj




Także jak widać dziedziniec jest już obudowany z czterech stron. Na samym środuku dziedzińca będzie jeszcze studnia i zostanie mi tylko obudować po bokach murami i dwiema małymi basztami

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (04-10-05 10:49)

 
04-10-05 22:45  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Model nabrał już jak widzę kształtów prawie ostatecznych. Dorobisz mury i baszty ,ładnie wychodzą z prawej strony budowli. Jako ciekawostkę podam Ci ,że z trzech stron otacza zamek masę zieleni a szczególnie na uwagę zasługuje tylna część zamku gdzie za murem w głębokim wąwozie płynie rzeka i jest wysoki b.ładny most.

--
Pt-47

 
12-10-05 15:48  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Dziś zamieszczam już fotki ostatni raz. Oto ostateczny wygląd zamku




Jeszcze plan ogólny zamku




A oto kilka zbliżeń




I jeszcze na sam koniec studnia na środku dziedzińca





Podsumowując model przyjemnie się kleiło praktycznie nic nei trzeba było przycinać, itp. I wiem że ta relacja było trochę uboga w jakiekolwiek uwagi z mojej storny ale to był mój debiut i myślę że teraz przy następnej okazji będzie lepiej. Po głowie chodzą mi takie latadła He-111 z GPM-u , Ka-50 od Hala i Harier też od Hala. To do następnej relacji . Pozdrawiam

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (12-10-05 15:50)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024