FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
16-09-05 07:46  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Oooo, następny "budowlaniec" :-) Uważaj Matrix, bo będę tu często zaglądał.
A póki co idzie Ci nieźle, tylko jak już stwierdzili przedpiścy - referuj, referuj!!! Zdjęcia oddają dużo ale nie wszystko. Poczytało by się to i owo....
PZDR. i kciuki trzymam (mentalnie, bo mi w pracy potrzebne :o))) )
Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
16-09-05 08:18  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Cześć Matrix. Sklejałem ten model w zeszłym roku . Miałem trochę problemów. Ściany wzmocnij bristolem nie będą się zapadać ponieważ są dość długie . Uważaj przy łączeniu ze sobą dachów na narożnikach . Dobrze wpasuj cz.7m. i 7s. w róg budynku od strony dziedzińca. Mam trochę zwykłych zdjęć zamku mogę Ci jak chcesz podesłać.
Pamiętaj o retuszu , bo wydaje mi się , że w bramie trochę widać białe łączenia.
Życzę powodzenia w budowie.

--
Pt-47

 
16-09-05 12:29  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Tak jak zauważyliście robię bez retuszu ponieważ nie mam koloru podobnego tylko posiadam czarny tusz kreślarski i czy tym można retuszować ??

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
16-09-05 12:49  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Witam korzystając z tego że mam dużo czasu (bo po pierwsze wakacje jeszcze mam a po drugie nigdzie nie wychodzę z domu bo od wtorku mam nogę w gipsie a po 3 pogoda marna) wczoraj udało mi się sklecić coś takiego



A oto zbliżenie wiem że nie jest to zbyt dobrze wykonane bo bez retuszu ale staram się jak mogę dużo dłubania było z tymi wnękami okiennymi bo trzeba było zrobić ich koło 20 ale bez problemowo




Natomiast dzisiaj rano udało mi się dokleić dach wieży problemów nie miałem model jak narazie klei się sam,świetnie opracowany podoba mi się wydruk widać prawie każdą cegłę :)

z lotu ptaka:)





Obecnie wyciąłem szkielet dla budynków 4 i 5 chyba widać na zdjęciu gdzie one się będą mieścić to tyle narazie pozdrawiam i czekam na ocenę

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (16-09-05 16:25)

 
16-09-05 12:56  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Oj, oj... pamiętaj o miniaturkach fotek. Model jest OK z poprawką na retusz, ale fotki w całości bardzo kiepsko się ogląda, nawet przy wysokiej rozdzielczości monitora - nie wchodzą :/
OK, już są, proszę admina o usunięcie tego postu :-)
--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (18-09-05 09:42)

 
16-09-05 12:58  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

No sorki ale jakoś nie mogę rozgryzć jak sięrobi te minaturki pomóżcie

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
16-09-05 13:01  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

...proszę również usunąć ten post, już nieaktualny

--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (18-09-05 09:43)

 
16-09-05 13:39  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Matrix, widać nie czytałeś mojego pierwszego wpisu , więc go powtarzam:

"....Matrix, wyedytuj pierwszy post w watku, ktory poprawilem tak aby wyswietlaly sie minaiturki i znajdz w ciagu znaków w wywolaniu obrazka "th_", a wszystko zrozumiesz i bedziesz mial wzor na przyszlosc. Powodzenia! ...."

--

 
16-09-05 16:06  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ok dzięki Konradus rzeczywiście nie zauważyłem twojego wcześniejszego postu ale jużsię nauczyłem :) Jestem z siebie dumny :) heh A teraz czekam na uwagi odnośnie zamku

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
16-09-05 17:25  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Ładnie Ci wychodzi ale i tak powtórzę: retuszuj!! :) można i na czarno efekt może nie powalający ale lepszy niż białe krawędzie.

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024