FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-09-05 23:13  [Galeria] co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

...po długiej wędrówce w poszukiwaniu siedzib ludzkich, dotarłem wreszcie ciemną nocą i z nadzieją w sercu do jakiejś mrocznej osady...








Hop! Hop! Jest tu kto? odpowiedział mi tylko szelest liści i złowrogie skrzypienie okiennic...








...oglądając sie za siebie i ze zjeżonym włosem, skierowałem sie w stronę placu...nagle obok omszałego kamiennego krzyża zauważyłem poruszający się cień! pobiegłem za nim, ale postać umknęła mi i zniknęła w uchylonych drzwiach kaplicy...








..nie zdobyłem się na odwagę i nie wszedłem tam za nią.. wydawało mi się, że ze środka dobiegają szepty i cichutka muzyka organowa... Hop! Hop!..








...z coraz głośniejszym szczękaniem zębów pobiegłem z powrotem i szukałem oznak życia między domami.. niestety nikogo żywego nie znalazłem...








...zmęczony, podrapany i ledwo żywy ze strachu doszedłem do końca wioski, przez chwilę zdawało mi się, że dostrzegam tam światełko... chyba między tymi ruinami...








...tak, to nie przewidzenie! świtełko oddaliło się, to na pewno człowiek z latarnią! tam za drzewem... Halo, prosze pana....! Proszę pana...




....aaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaAAAAAAAA!!!

:\

 
19-09-05 23:15  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Obudziłem się skostniały i ze śliwką na łbie. To nabiła mi ją moja Żona w zamian za to, że sklejałem głupie domki zamiast trzepać dywany, reperować zlew i zetrzeć kurze na półce etc. etc..Horror jednakże przeminął - sen mara bóg wiara ;-)




Modelik prosty że ażżż strrrrraaachhhhh ;-)
Dobry do wspólnego sklejania tatusiów z dziećmi, mężów z żonami (błahahaha!!) lub jako odskocznia od "poważnych" modeli w pierwszym stadium kryzysu wieku średniego ;-)
Jest tu http://alternaterealms.co.uk/

--
Buka :-]

 
19-09-05 23:31  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

fajna ta "odskocznia";)))

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
20-09-05 00:09  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Michał 

 

Bardzo ładnie. Brawa za wprowadzenie, chociaz lepszy z ciebie bedzie modelarz, pisanie horrorów zostaw S.Kingowi. Super klimacik. Bardzo dobre zdjecia. Poczulem sie jakbym ogladał film a później przejrzał "Making Of Kartonville" dokument o powstawaniu filmu. Brawa za świeże pomysły.Pozdr



Post zmieniony (20-09-05 00:10)

 
20-09-05 03:58  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

dobre o 4.03 :))

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
20-09-05 20:39  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Faktycznie, super się uśmiałem (szczególnie z tego zakończenia) po trzymającym w napięciu relacji z wycieczki po tajemniczej wiosce. Dobre :-)))

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
20-09-05 21:24  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Niepokoi mnie tylko ta śliwka na głowie...;-)
Reszta super!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-09-05 23:55  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

co tam śliwka.. przeżyłem, to najważniejsze! pozostanie jedynie tik nerwowy i budzenie się w nocy z wrzaskiem na ustach ;-)

Ostatnio gmerałem w sieci w poszukiwaniu podobnych budowli i znalazłem też takie klimatyczne fantasy-domkowe wycinanki http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/fpm/archive - wydaje mi się, że to chyba jest jakis większy system do gry i te budowle to właśnie scenografia w tej grze... Modeli jest tam wiele - mury, ruiny, kościoły, twierdze, pojedyńcze domy, wieże, mosty itd.. można zrobić sobie całe miasteczko fantasy :-)



--
Buka :-]

 
26-09-05 19:49  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
zuza_ 

 

chwala Ci Buka za te relacje, wlasnie wydrukowane swiezo domki macam i ogladam.

Chyba znajde chwile i posklejam wioske, jestem uratowana :>

--
"Biały Żuraw rozpościera skrzydła."
GG: 392383

 
27-09-05 14:24  Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

No to bardzo się cieszę! :-) Czyli można się spodziewać, że się pochwalisz i wstawisz zdjęcia? Najlepiej tu, w tym wątku - zapraszam Zuza(nno) :-)

--
Buka :-]

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024