FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
17-09-05 18:05  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Darko w tym modelu odpuszczę sobie retuszowanie :) Ale jeśli będą następne relacje to postaram się retuszować ;)







Jak widać jedna z dwóch części tego skrzydła nie ma jeszcze dachu. W instrukcji było napisane żeby dachy zamonotować w pózniejszym etapie więc trzymam się jej ponieważ nie mam doświadczenia w budowaniu tego typu modeli.

I jeszcze na koniec



Mam nadzieje że na tej ostatniej fotce butapren koło tych wnęk nie rzuca się za bardzo w oczy ??

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (17-09-05 18:06)

 
18-09-05 09:12  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Weź igłę oklejoną zaschniętym butaprenem i zwijaj nią ten butapren we wnękach i gdzie tam jeszcze Ci wylazł, powinien ładnie zejść. To sprawdzona metoda. Model ok :)

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
22-09-05 16:32  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Sam nie wiem czy dalej prowadzić relację bo widzę że chyba nie ma za zbytniego zainteresowania. Chociaż moje prowadzenie tejże relacji pozostawia pewnie wiele do życzenia ale jak jest w temacie to mój debiut

--

W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

Post zmieniony (22-09-05 16:34)

 
22-09-05 16:51  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

A co mi tam się będę przejmował jak już zacząłem to i dokończe :) Najwyżej będzie to moja jedyna i ostatnia relacja :)

A oto co przez ten tydzień udało mi się nabroić :)





Oczywiście te białe obwódki wokół okien będą oklejone



Obecnie gotowe są już i czekają tylko na przyklejenie dachy to tych dwóch podłużnych budynków

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-09-05 17:04  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
MariuszB   

Prowadź dalej relację. Oglądajac budowle mam coraz większa ochote na jedną z nich...

 
22-09-05 17:11  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Masz prawie 600 odwiedzin w wątku, więc nie mów, że relacja nie cieszy się zainteresowaniem. A budowla w ostatecznej wersji na pewno będzie wygladać monumentalnie :)

--
--------
Loading sygnature.............................99%

 
22-09-05 17:38  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Prowadź relację dalej, a nasze marudzenie traktuj jako podpowiedzi na przyszłość. Idzie Ci jak na debiut i tak nieźle :)

Pozdrawiam Darko

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
22-09-05 19:22  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ok to dzięki za słowa otuchy :)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-09-05 20:53  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
eXtrem   

Ale retusz krawędzi zrób obowiązkowo!

 
22-09-05 21:04  Re: [relacja - debiut] Reszel zamek biskupi - GPM
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Teraz fotka trochę nie pod temat tego postu ale chcę się spytać o waszą ocenę tego latadła




--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024