FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
19-10-03 10:11  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Frytek-Błyskawica ;-)


 
20-10-03 07:38  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Frytku mam na gorąco pytanie (gorąco bo teraaz przeczytałem ostatnie wypowiedzi i pooglądałem zdjecia) Chodzi mi zwłaszcza o ostatnie prezentujące orelingowany okręt. W okolicy wyrzutni torpedowych nie powinno być przerwy w relingu? Czy podstawa tychże jest tak wysoka, że torpeda "przelatywała" ponad nim?

 
20-10-03 08:46  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
ZzB   

Witam fachmanów w zimny poniedziałek.
Frytku - skoro jestes na bieżąco, to mam malutkie pytanie. Na arkuszu jest zestaw 8 poler (polerów ??) tych najprostszych, na niskiej podstawie (cz 57). Przeszukałem rysunki i znalazłem miejsca wklejenia tylko sześciu (na samym końcu, tuż za nadbudówką maszynowni i przed falochronem). Oślepłem na starość, czy rzeczywiście czegoś na rysunkach brak ??
(pozostałe odnalezione miejsca sa dla cz. 56 i 58)

Pozdrowionka
ZzB

 
20-10-03 09:01  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Demon, nie jestem zbytnim znawca tematu - tez zastanawialem sie nad tym samym dziurkujac pokład Prinz Eugena - poczatkowo w miejscach wyrzutni torp. planowalem nie dawac relingu, ale fotografie wyraznie pokazywaly, ze reling tam byl. Czyli jedyne co przychodzi mi go glowy to skladanie relingu na czas walki bronia torpedową

pzdr
Kemot

 
20-10-03 09:19  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Też o tym myślałem. A wracając do tematu model bardzo fajny.

 
20-10-03 12:11  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Demon - to samo myślałem klejąc relingi. Ale skoro były na rysunku , to je wkleiłem. Wkońcu robię standard....
ZzB - też wkleiłem tylko 6 sztuk - dwie sztuki niesklejone leży na stole.

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
20-10-03 18:24  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Dzisiaj zakończyłem budowę Ślązaka. 10 dni klejenia pozwoliło mi odsapnąć od moich zmagań z dużymi kolosami typu Prince of Wales czy Awrora. Podczas klejenia nie miałem ŻADNYCH problemów. Polecam ten model zwłaszcza początkującym , jak również nerwowym modelarzom ;). To co mi wyszło z wycinanki przedstawiam na zdjęciach. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
20-10-03 18:52  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

swietna robota :)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
20-10-03 19:03  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Modela ekstra - fajnie si eprezentuje......... niby takie małe coś..... ale jednak jest troszke detali na torpedowcu ;-) Cala flota tych scigaczy zapewne bedzie fajnie wyglądała ;-)

Ogladajac zdjecie obydwu modeli widze tylko roznice, ze jeden z nich ma pochyły komin :-) a tak bliźniakI!!!! :D


Fajowo to wygląda :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
26-10-03 23:34  Re: Torpedowiec ŚLĄZAK [relacja z budowy]
Adi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Musze potierdzic!!!Modelik jest naprawde super,narazie mam cały kadłub i musze powiedziec ze jak narazie nie miałem najmniejszych kłopotów.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024