FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
19-12-14 15:12  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Zbig - a ja akurat lubie jak model jest w kamuflażu, w/g mnie wygląda ciekawiej niż jak jest cały szary, ale to fakt co stwierdziłeś, że gorzej dostrzec jego szczegóły, jednak chyba o to chodziło w ideii kamuflażu.
Szanuję jednak ludzi takich jak Ty, którzy wolą jednorodną kolorystykę, bo jak to się mówi gusta bywają różne;-) Każdy ma prawo coś lubić a czegoś nie.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
19-12-14 18:01  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Jeszcze raz ,pod armatą 76 powinna być chyba podstawa,teraz widzę tylko podest,tak było w Garlandzie,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
19-12-14 18:54  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Grześ czekamy na dalsze, choć ten zakupię, jak tylko się ukaże.

--
MiSza

 
19-12-14 21:44  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
Ja Raz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Grzegorz?
A nie dalej jak dwa dni temu z Panem Adasiem, zastanawialiśmy się: " co słychać u Grzegorza...?" a tu nie tylko słychać, ale i widać!
pozdrawiam Cię serdecznie

--

 
20-12-14 04:17  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Ramm, takie pytanie o Twój wkład w tą całość , kresy-siberia to naprawde fajna stronka, ale dlaczego nie można z niej, sciągnąć zdjęć ? Jesteś ich autorem ? Masz prawa do nich ? Sam je zrobiłeś ?

Wkład w modelarstwo i historie , powinien być pro publico bono , czyli dla dobra publicznego.

Jak definicją pasji , jest przelew , to kolego dołącz do dzesiki mercedes, Joł.

--

Teoretyk ostatnio...

 
20-12-14 07:20  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Fajnie Grzegorz ze wrociles z nowym modelem, milo go bedzie wziac na warsztat, a co do Twojego tzw. adwersarza trudno jest dyskutowac z kims kto zamiast Boga ma rock w podpisie.

 
20-12-14 07:59  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
redbaron 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

sebittro. nie da się uruchomić pobierania prawym przyciskiem myszy, ale jak się rzuci okiem na źródło strony to...


--

 
20-12-14 10:45  Odp: [G] HMS
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Na okrętach się nie znam, więc nic sensownego nie powiem, ale....
Po pierwsze primo, fajnie, że do świata żywych wraca niekwestionowana legenda modelarstwa kartonowego czyli MacGregor.
Po drugie secundo, dyskusja merytoryczna (powtarzam MERYTORYCZNA) na temat odzwierciedlenia modelu i modernizacji prawdziwego okrętu nie była by zła, z tym, że należałoby ją toczyć w dziale okrętowym.
Po trzecie tertio, obu stronom konfliktu, bo to do czego tu doszło nazywam konfliktem, proponowałbym kubeł zimnej wody i wystawić łeb na wiatr w celu osuszenia.
Po czwarte, quattuor, ten wątek proponowałbym posprzątać z niepotrzebnych śmieci, w tym i moich.

A na koniec, bez urazy panowie, ale Boga, boga, rocka (a może tu chodzi o chrześcijański rock), gender, hiszpańskiej inkwizycji i wyznawanych prywatnie wartości proponowałbym w modelarstwo nie mieszać. xD

--

Post zmieniony (20-12-14 11:14)

 
20-12-14 18:21  Odp: [G] HMS "Hesperus" 1:200 - 31 model MacGregora
SAW 

 

Witam. Kolejny niszczyciel Royal Navy świetnie!!! Można zrobić fajną kolekcje bo jest ich trochę ;-) MacGregor super powrót. Mam kilka pytań mianowicie, widzę rozrysowany podział blach na burtach czy w wycinance będzie jeden kawałek burty czy podobnie jak w modelu HMS Lance z WAKu gdzie poziome pasy można wykonać oddzielnie żeby je jeszcze bardziej uplastycznić? (oczywiście opcjonalnie) Kolejne pytanie to czy planujesz jakieś dodatki jak laserowy szkielet czy drobne elementy? Ostatnie pytanko to co następne? może jakiś ciężki krążownik oczywiście Royal Navy (bardzo ciekawe kamuflaże nie to co smutna szara Flota Japońska)

Pozdrawiam Mariusz

--

 
20-12-14 20:53  Odp: [G] HMS
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Witam,

Ja sie tak zapytam moze dziwnie czy tu juz wszystko jest wyjasnione i to
koniec tematu i merytoryka jest OK ?...bo ja bym jednak przedyskutowal kilka kwestii ktore na modelu troche
nijak maja sie do rzeczywistosci....ale po frontalnym ataku na Ramma to nie wiem czy tu na tym
forum jeszcze mozna cos krytykowac bo widze ze mamy silne stronnictwa polityczne...;-)

Obstawialem jakis 1-2 lata temu z Janiszem ze Greg powroci do kartonow jak tylko
przemiesci sie na "wschod" ale obstawialem Harvestera...jak widac bylem bardzo blisko....haha

--

Post zmieniony (20-12-14 20:54)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024