FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
10-10-08 16:24  Odp: [Relacja] Mig-21 MF z Fly Model nr 127
tyg   

Gratuluję ukończenia i uzyskanego efektu! Dawno temu też popełniłem dwudziestkę jedynkę, tyle że z żółtego GPM. Bardzo fajny,zgrabny samolocik. Jednak sylwetkom rasowych myśliwców nic nie dorówna i to niezależnie od epoki, w której powstały:)
Pozdrawiam
tyg

 
10-10-08 19:02  Odp: [Relacja] Mig-21 MF z Fly Model nr 127
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dołączam do grona pochlebców, zresztą kóń jaki jest, każdy widzi. A jest ładnie - brawo Partyzant, brawo p.Sajdak. Aż prosi się o reedycję (z lepszym opracowaniem kabiny).

 
11-10-08 15:42  Odp: [Relacja] Mig-21 MF z Fly Model nr 127
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam wszystkich,
Bardzo ,ale to bardzo dziękuję wszystkim za tak entuzjastyczne i pochlebne opinie co do mojej pracy. Macie rację tematyka samolotów odrzutowych jest ostatnio bardzo zaniedbana, a wystarczyło by tylko trochę "odkurzyć" i dodać co nieco do tych starych już wydań jakie mamy na rynku. Szkoda., mam jednak nadzieję ,że wydawcy i projektanci też tutaj zaglądali i widzą ,że ten temat jest bliski bardzo szerokiej rzeszy modelarzy i cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie mojej pracy.

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
11-10-08 20:50  Odp: [Relacja] Mig-21 MF z Fly Model nr 127
TAGEZ222   

Gratulacje ukonczenia tego odkurzacza .Tyle lat mineło od jego opracowania i wcale nie pogniewałbym sie gdyby ktoś wydał go w obecnych standartach wydawanych modeli ,bo jednak ręczne opracowanie miało swoje ograniczenia .

Kari co do kolorów w modelu nie zalezało to autora tylko od drukarni ,podawałem kolory malowania wg. danych producenta ,zreszta nie tylko w tym modelu były takie pokojowe kolory ,ale to już była działka Pana Kowalczyka szefa byłego FLY MODEL.

--
Karton na wieki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024