FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 13Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
29-07-09 19:57  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
vihoo   

to już perwersja :)

--
Pozdrawiam

-------------------------------

 
29-07-09 20:10  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Tak wygląda modelarstwo na najwyższym poziomie.
Chylę czoła.

Pozdrawiam!

 
29-07-09 20:15  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Dałeś czadu jak zwykle, gratuluje cierliwości i pomysłowości.

 
29-07-09 20:42  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

N I E S A M O W I T E - sztuczna szczeka mi wypadła

Pozdrawiam

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
29-07-09 21:09  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

No to kolega pojechał po bandzie... a efekt niesamowity, chylę czoła!

--

 
29-07-09 21:15  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Dołożyłeś do pieca ! Niesamowite jest to jak przesuwasz granice niemożliwości coraz dalej...i dalej... :)

--

 
29-07-09 21:31  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Qrde, napisałbym coś mondrego, siakiś "och lub ach", ale sie mi palce trzensom po oblookaniu fotek...

--

 
06-08-09 19:30  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

trochę mnie przytkało,
piękna modelarska robota
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
17-08-09 21:00  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Znowu coś mi się udało dorobić. Tym razem większość prac skoncentrowała się na malowaniu tego, co do tej pory skleiłem. Koło 20 godzim machania pędzlem i efekt jak widać:



Gdzieniegdzie konieczne są jeszcze drobne poprawki retuszerskie.
Poza tym pospawałem już kadłub.



No to teraz pora na jego wyposażanie.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
17-08-09 22:36  Odp: [Relacja] M4A4 Sherman Crab (Flail) I z 79 Armoured Division
kanibal   

Witam
Nie jestem fanem pancerki, ale to co tu widzę przekracza wszelkie granice. Qńu tak obserwowałem Twoje relacje, galerie i chciałem do czegoś się przyczepić ale po prostu nie ma do czego. Jesteś mistrzem, a to co tutaj wyczyniasz potwierdza tylko Twoją wielką klasę. Musisz mieć anielską cierpliwość żeby lepić takie cudeńka.
Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 13Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024