FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
04-12-07 16:44  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Extra Model   



www.extramodel.pl

Post zmieniony (31-01-09 13:04)

 
04-12-07 17:16  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Szanowny Panie Struna,

gratulujemy dość specyficznej formy reklamy modelu Hunleya Pana klubowego kolegi z Radomia. Nie polecamy jednak rzucać błotem na konkurencję bo taka forma reklamy zwykle kończy się oberwaniem nim samemu.

Gratulujemy też wybujałej fantazji i pragniemy poinformować że od dłuższego czasu nasze modele nie są kolportowane przez sieć kiosków KOLPORTER. Następnym razem zalecamy chociaż obejrzeć model.

Co do kartonu, czasy kiedy drukowało się na pancernych papeirach już dawno minęły. Obecnie grubość kartonu dobiera się do drukowanego modelu, co zresztąkilkakrotnie w przypadku naszego wydawnictwa było na tym forum zauważone.

Nawet przeciętny modelarz wie, że im grubszy karton tym gorzej zwija się elementy, a gdyby Pan poszedł jednak do kiosku RUCHu i przyjrzał się to ten niewielki model w większości składa się z walców i stożków. Poza tym 3 surówki klejone były właśnei na tym kartonie - sprawdził się znakomicie. Od modelarzy teoretyków uwagi na temat grubości kartonu już dawno nauczyliśmy się ignorować.

Co do idei modelu - miał to być prosty model, który można skelić bez problemów w jeden dzień /przede wszytskim dla początkujacych/, co zresztą potwierdzili już zadowoleni kleinci prosząc o kontynuację serii.

Uwagi Pana Stefanka uznajemy póki co za bezzasadne, prosimy o przedstawienie materiału zdjęciowego.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
04-12-07 18:25  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Monster sQbee   

Mnie się ten model podoba - i tyle (spasuje do TYPHOONA, którego moglibyście jeszcze bardziej udoskonalić i wydać ponownie)
Jeśli byłaby szansa na kontynuację serii, to bardzo prosiłbym o radziecką ALFĘ bo ta wydana przed laty przez .... była rewelacyjna ale chciałbym mieć współczesne, dokładnie opracowane wydanie z ładną grafiką.

 
04-12-07 18:39  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

bo ta wydana przed laty przez .... była rewelacyjna -Dobre, dobre :D:D chociaż chyba jednak wyczuwam delikatny sarkazm ;) A do mnie wlasnie ta Alfa płynie i skleje sobie oba te REWELACYJNE modele i bedzie fajna parka.
A tak pozatym to jeszce chcialem zauwazyć ze model ma bardzo przyjemne kolory (zwłaszcza dno, bo czarny to jak czarny ), a poza tym, tak czy inaczej, to narazie jedyny LA na rynku i w ogóle op, zwlaszcza nowych, jest malo w kartonie, więc ja sie ciesze z każdego

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
04-12-07 18:51  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Monster sQbee   

Ponieważ pojawił się tutaj ANSWER - czy mógłby powiedzieć czy coś jeszcze wyda przed Świętami - pozwoliłoby to pewno nie tylko mnie rozplanować kartonowe wydatki do końca roku.

P.S.
KoRsarz - jak dopłynie a zwłaszcza jek zaczniesz sklejać w standardzie to też tak stwierdzisz - i to bez sarkazmu !



Post zmieniony (04-12-07 18:52)

 
04-12-07 19:22  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Ależ ja go już sklejałem ;] To znaczy ze co, że naprawde jest dobry? Ale chyba troche zbaczamy z tematu

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
04-12-07 21:34  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Stefanek   

Hehe - ale dajecie tu czadu ;-) Wydumana... duże n/b op USN noszą tylko do końca fazy "PSA" - czyli znika na krótko przed przekazaniem do jednostki macierzystej. Później już nikt nie chce informować wszystkich w promieniu 5 mil który to okręt.
Tu fotka z SSN 688 z lata 1976 roku - jak widać bez TB-16, a i font "numeru" zupełnie inny. :-D


[US Navy photo]

Najśmieszniejsze jest to ze US Navy - nie używa "Answerowego" fontu - ma własne - dokładnie opisane w odp. instrukcjach.... :-)))))

Tu USS Los Angeles po modyfikacji - z założonym TB-16 :-) (Żeby była jasność to SSN 688)

[US Navy photo]

Rozbawiliście mnie tekstami typu "Z miłą chęcią zobaczę zdjęcia które potwierdzą twoją zmyśloną wypowiedź" - chyba raczej powinno się pokazać zdjęcia obalające moją "teorie"... no ale cóż TBiU 212 to marne źródło.

Jeszcze tylko dopisze że nie prowadzę tu osobistej wendetty z Answerem czy projektantem modelu, chciałem tylko pokazać pewne znaczne nieścisłości.

Pozdr.
Stefanek

 
04-12-07 21:47  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Po wpisaniu w googlach nazwy okrętu można jednak bez problemu znaleźć zdjęcia zawierające oba zakwestionowane przez Pana elementy. Wątpie żeby ktoś to specjalnie domalował na zdjęciu ;-) Myślę więc że dalsze roztrząsanie tego problemu nie ma sensu.

Co do modeli w tym roku poza zapowiadanymi modelami kolejowymi nie będzie już chyba raczej nic. Kolejna partia ok. 10 stycznia.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
04-12-07 22:11  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Stefanek   

Jasne że sie pojawiają - ponieważ kolejne serie klasy miały już oplywki "montowane fabrycznie" (jak dobrze pamiętam od SSN 719 - ale to z pamięci) - tak więc fazę "PSA" przechodziły z zamontowanymi TB-16... :-)))

Pozdr.
Stefanek



Post zmieniony (04-12-07 22:16)

 
04-12-07 23:00  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Tera Misieuda 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A może, żeby było sprawiedliwie, również Answer zamieści zdjęcia potwierdzające swoje teorie? Chętnie byśmy zobaczyli zdjęcie SSN 688 z numerem na kiosku i zamontowanym TB-16. Chyba z pomocą googla nie będzie to problemem ;)

--
Tera Misieuda - okręty 1:200 IIWW
GG: 6103312
Skype: teramisieuda

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024