KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
31-07-06 22:42  Re: Banery w podpisie. Debata.
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Jestem za wyrzuceniem bannerów. Będzie czytelniej.

--

 
31-07-06 22:43  Re: Banery w podpisie. Debata.
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

:-)
...Krzychu74 ...żeby na tym forum włączyć funkcję "edycja postów " trzeba było wiele czasu...wieeeele ;)
...a Ty chcesz żeby tyle rzeczy wprowadzić naraz?...fiu fiu...to chyba szybciej zdążysz skleić całą dostępną flotę IJN ;)

--

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (31-07-06 22:46)

 
31-07-06 23:23  Re: Banery w podpisie. Debata.
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

"Owszem zgadzam się jeśli ktoś da za duży baner to rzeczywiście to przeszkadza. Ale na to jest metoda. Po prostu ustalić, że można dać jeden baner, który może mieć maksymalnie takie i takie wymiary i już (tak jak awatar)"

Po to założyłem ten wątek

" I nic... jak było tak jest i chyba będzie. Przyklad: potrzebowałem adresu mailowego jednego z naszych Kolegów. "

To jak z nr komórki można sobie zastrzec.

". Powiadomienie o odpowiedziach w obserwowanym przez nas wątku.
Teraz akurat jest mały ruch, ale przyjdą długie zimowe wieczory i jak wiecie sami tematów przybędzie. Nieraz trzeba się przekopywać przez wątki i posty, żeby dojść do tego ostatnio przeczytanego. "

A to co za problem? Nigdy go niemiałem! Chodzi o odznaczeni tego dziubka poniżej pola wpisywani odpowiedzi ?

"Otwieranie długich wątków na kolejnych stronach."

O tym było kilak dyskusji staneło na tym co jest. Osobiście wole przewijać rolką watek niż skakać po stronach.

Emotikony wole te znaczki niż skaczące, mrugające itp. robale ;o)

Sys masz w 100% racje

--
Fanatyk Kartonu

 
31-07-06 23:34  Re: Banery w podpisie. Debata.
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Krzychu74

otóż.......

Jeżeli masz jakiś ważniejszy temat do dyskusji to śmiało go możesz zapoczątkować.
Skoro nikt inny niczego nie zapoczątkował to drogą dedukcji można wnioskować, że ważniejsyzch tematów nie ma.

Nie ustalilismy jeszcze finalnej opcji tylko dalismy ogólny temat do wypowiedzenia się.... Jak widac na razie większosc woli klasyczny styl bez zbędnych dodatków.

1. Te Forum jest oparte na innym systemi niż pozostałe współczesne. I taka opcja nie jest kwestią tylko włączenia bądz wyłączenia.

2. Dwa znaczki........... znaczki klucze....... wytrychy internetowe < >
Tylko tyle potrzeba aby wstawic link.

3. Patrz punkt 1

4. Patrz punkt 1

5. Ho ho ho! widzę, że idziesz z duchem czasu!!!
Większosc jednak nie chce robic sobie choinki na ekranie z "emotków" czy z "banerków"

Na koniec...
a) dalismy wybór...... jak narazie większosc jest na nie
b) zapomniałeś o kwestoo technicznej
c) patrz punkt 1 i punkt b

Działanie tego Forum jest oparte na zupełnie innym systemie niż inne nówki szablonowe.

--
Pozdrawiam!
Michał

 
31-07-06 23:52  Re: Banery w podpisie. Debata.
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Michał napisał:
<<Nie ustalilismy jeszcze finalnej opcji tylko dalismy ogólny temat do wypowiedzenia się>>
...no to trzeba było tak odrazu mówić...że to debata kontrolowana i ...w pełni ukierunkowana ;)...

....a mnie najbardziej denerwują właśnie banery "Troll stop" i dzieci Neo... bez sensu na tym forum, bo jak wiadomo trole i dzieci już dawno tu nie zaglądają ponieważ mają swoje forum;)...
...co do innych nawet tych co reklamują inne fora, nie mam przeciwskazań bylebyły to fora modelarskie... bo przecież wszyscy modelarze to jedna rodzina , nie?:)

--

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (31-07-06 23:54)

 
01-08-06 00:02  Re: Banery w podpisie. Debata.
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeszcze raz!!!! : )
Nie ustalilismy jeszcze finalnej opcji bo dalismy ogólny temat do wypowiedzenia się,,, aby rozeznac sie w opiniach : )

--
Pozdrawiam!
Michał

 
01-08-06 00:04  Re: Banery w podpisie. Debata.
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ta :)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
01-08-06 00:09  Re: Banery w podpisie. Debata.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Oj Sysu, Sysu - u nas nie ma takich "dzieci"?:)) Hihi:) Ty nawet nie wiesz ile siwych włosów się przez nie u nas nabawiłem:)
A banerom trzeba powiedzieć mocno i stanowczo NIE:)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
01-08-06 00:15  Re: Banery w podpisie. Debata.
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Ok, Panowie, jestem na forum dopiero od roku i z pewnością uznacie, że się wymądrzam, ale zależy mi jak i chyba innym żeby forum sie rozwijało wizualnie i było przyjażniejsze w obsłudze dla forumowiczów.
Skoro większość jest przeciwko banerom (nawet tym o tematyce modelarskiej) to kasuję swój baner.
Wnioskuję rónież o skasowanie możliwości dodawania avatarów. Są kolorowe i mogą co niektórych rozpraszać w trakcie czytania. Niech będzie czarno-biało-pomarańczowo.

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
01-08-06 00:37  Re: Banery w podpisie. Debata.
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nieee no Krzychuuu : )
Avatary mają "umocowanie prawne" ( 80 x 120 pixeli )

...i niech one wyrażają namiastkę każdego z nas ; )

--
Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024