KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-08-06 12:59  [Plastik] mniejszy niż 1:25
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jako że jest wątek o pancerce w plastiku w 1:25, zdecydowałem się zaprezentować coś mniejszego.

Moim dziełem jest T34\76 Revella w sklai 1:76. model nie jest rewelacyjny i skleiłem go rekracyjnie. Przedstawia on czołg w malowaniiu zimowym. Za jakiś czas dorobie do niego dioramke ale narazie nie mam pomysłu na scenke rodzajową. Z góry przepraszam za jakość fotek. Starałem się aby wyszły jak najlepsze ale zarówno aparat jak i fotogarf nie są najlepsi więc wyszło jak wyszło. Zapraszam do komentowania i oceniania.





Pozdrawiam

 
06-08-06 13:09  Re: Plastik mniejszy niż 1:25
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No fajne to "cacko", a czym malowałeś? (jaką farbą)
Ja maluję Pactrą, ale nie jestem zadowolony z efektów
(malując pędzlem, wychodzi jak aerografem - a mnie chodzi
o "chamski" efekt nakładania farby)
A ta skala ;-D (dobrze, że zapodałeś pudełko - jakoś nie wierzyłem)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
06-08-06 13:19  Re: Plastik mniejszy niż 1:25
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pactra A35 ( zielona) na podkład i mieszanka A84 i A47 (szary i biały 1:5).
Wszystko pędzlem i przetarte papierowym ręcznikiem jak zaczęło podsychać.
Nie widać tego na zdjęciach ale jeszcze nałożyłem rozztarty grafit z ołówka szczególnie pod wydechem. Brakuje kalkomani ale będzie. Oprócz tego dorobie uchwyty dla desantu na wierzy i kadłubie. W pudełku był jescze karabin maszynowy do zainstalowania na wierzy ale go pominąłem.

P.S. Model był wydany kilka lat temu przez Matchbox nr, kat. 40082. Róznic niewiele oprócz pudełka. Na Matchboksie jest data 1942, na revelu 1940. Kalki takie same.
Pozdrawaim

Łódzka Sjesta Modelarska

Post zmieniony (06-08-06 15:15)

 
06-08-06 23:02  Re: Plastik mniejszy niż 1:25
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Istotnie to właściwie Matchbox w innym pudełku. Stoi też i u mnie na półce, chociaż ma już kika lat i bardzo nieudolne próby brudzenia nas karku.

A fotki można by ciut przykadrować, bo mało czołgu, a dużo białego.

--
Pozdrawiam
___________________________

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024