POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
28-06-07 15:20  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Taaaaaa punkt dla Ciebie :) Jasne, że to Szczecinek :) niestety zmęczenie swoje robi :) Coś mi się poprzestawiało :) Wstyd ........ ale po przejechaniu 1000 km to może sie pokiełbasić co, gdzie i jak :)

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
28-06-07 20:25  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
JSJ   

Astra - poniewaz robisz obszerne galerie, to moze dobry pomysl, aby stanowily odrebne watki. Tu mozna zamiescic linki do nich i wszystko bedzie jasne. Propozycje uproszczenia w korzystaniu z tego materialu popieram z "calo moco". Mam nadzieje, ze i inni zainteresowani sie jeszcze wypowiedza, tymczasem bardzo sie ciesze, ze przybedzie cos do kolekcji Forum.

 
28-06-07 22:44  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Założyłem osobne wątki dokumentujące Teciaki:

MIROSŁAWIEC



SZCZECINEK



Proszę o ewentualne uwagi, co do sposobu prezentacji czy wykonywania fotek.

===================================
Piterpanzer ---> mówisz i masz :) Harmatki zrobię również w osobnych wątkach, ale to jutro, bo w firmie mam 100 razy lepszy transfer do photobucket'a, niż tu na laptopie :)

Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

Post zmieniony (28-06-07 23:18)

 
28-06-07 23:05  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Astra popieram Jana z "mało korekto",a mianowicie pozostaw tutaj po 2-3 zdjęcia,a pod nimi daj link do galerii indywidualnych.Harmatki to tu niebardzo, bo "wydłużajo" wczytywanie.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
28-06-07 23:40  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
JSJ   

Swietne rozwiazanie - tu pogladówki, a pod linkiem caly "raj"!
Tam postaram sie cos wiecej napisac.

 
10-07-07 09:57  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

T-34 stoi w Sławnie [Astra wspomniał] oraz na terenie Wojska Polskiego w Koszalinie

--

 
20-07-07 01:21  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Mushler 

 

Otrzymałem ostatnio bardzo interesującą nagrodę od wydawnictwa kagero tzw topshots bardzo ciekawa no powiedział bym monografia choć bardziej tu pasuje dokumentacja fotograficzna, ma mały minus z powinny być lepiej dobrane obiekty no i to że są po prostu zdjęcia tak jakbym podszedł do pomnika i pstryk ( śnieg liście itp ) może to dodaje autentyczności samej fotce ale na pewno nie daje pełnego technicznego obrazu modelarzowi.
Wiem że to takie wtrącenie trochę na opak do tematu, ale samo mi się na usta ciśnie
(ps darowanemu koniu się w kielochy nie patrzy ale cena 22 peeleny to bardzo dużo!)

pozdro dla pancerniaków

--

Szczęśliwego nowego kartonu ? :P

 
27-08-07 14:35  Re: [Foto-dokumentacja] Polskie wojenne T-34
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Niestety T-34 z Westerplatte ma być w tym tygodniu zdemontowany i wywieziony do Drzonowa... Totalna porażka...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
27-08-07 15:49  Re: [Foto-dokumentacja] Polskie wojenne T-34
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Łosiu ,nie dajmy sobie zabrać tego T34.To skandal.
Rozumiem,że samo Westerplatte ma być doprowadzone do stanu z 1939 roku ,ale dlaczego władze Gdańska chcą pozbyć sie już drugiego z kolei T34.Szczyty głupoty.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
28-08-07 21:44  Re: [Foto-dokumentacja] Polskie wojenne T-34
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szkoda że klamka już zapadła.. trzeba będzie jeździć na drugi koniec Polski żeby go zobaczyć. Na Odkrywca.pl ktoś napisał że to decyzja polityczna i Wejherowski teciak oraz IS-2 są następne... mam nadzieje że ten ktoś się myli....
O Wejherowskim słyszałem wcześniej, chcą postawić jakiś pomnik ku czci ofiar Piaśnicy... Tylko że Oni już mają obelisk i to dokładnie na miejscu kaźni...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024