POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
24-04-07 21:40  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Polar123   

Album z fotkami z teciakami z Wrocławia
http://smg.photobucket.com/albums/v313/Polar123/wroclaw/

 
10-05-07 15:33  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Dwie fotki z Jeleniej Góry :-)



Pozdrawiam:-)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
05-06-07 14:06  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Polar123   

Na mojej stronce http://polar123.fm.interia.pl zrobiłem nową galerię. Jej adres to http://polar123.fm.interia.pl/czolgip2.html . Myślę że wam się spodoba.

 
18-06-07 16:52  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Witam wszystkich serdecznie.

Uzupełnię wątek o T34 z Mirosławca.
Obfociłem go w połowie czerwca 2007, więc w miarę świeżo to wygląda. Oto próbki kilku fotek:



Starałem się zrobić w dobrej rozdzielczości i pod kątem modelarskim. Poniżej link do całego katalogu, w którym znajdziecie lekko ponad 100 fotek (całość waży łącznie koło 90 mega). Mam nadzieję, że fotki będą pomocne w budowie modeli 

http://s127.photobucket.com/albums/p153/Astra28/Modelarstwo/T34_Miroslawiec/

Gdybyście mieli jakiekolwiek uwagi to proszę śmiało, żeby kolejne zdjątka były lepsze i bardziej spełniały Wasze oczekiwania. Jak tylko coś mi się w Polsce trafi do focenia to nie omieszkam Was o tym poinformować.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
18-06-07 19:38  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
JSJ   

Ja moge miec tylko jedna uwage: to jest znakomite i wzorcowe.
Mozna tylko marzyc, aby kazdy z wytypowanych przykladów mial chociaz w polowie tak bogaty albumik, wiec oby Ci sie jeszcze jakis napatoczyl.
Astra - duze dzieki i uznanie!
------
Przy okazji dziakuje (z dolu i z góry) za kazdy wpis i obrazek jakos trzymajacy sie tematu.
W swoim czasie nastapi pewnie calosciowa redakcja, a tymczasem, w zwiazku z sezonem wakacyjnym, wypada spodziewac sie przyplywu materialu.
Niestety, nie potrafie skomentowac ostatniej "dostawy" Polara123 - po prostu nie dziala aplikacja Picasa.
Tyle na razie ode mnie - i pozdrawiam.

 
19-06-07 08:25  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Polar123   

Witam,
Trochę nowości na mojej stronce http://polar123.fm.interia.pl/czolgip.html . Podzieliłem galerię na: czołgi pomniki, w muzeach i jednostkach wojskowych.

Czy komuś oprócz JSJ nie działa również galeria w programie Picasa? Sprawdziłem na kilku komputerach z zainstalowanym programem jak i bez i wszystko było w porządku, ale jeżeli tonie jest odosobniony przypadek to postaram się coś na to zaradzić.

 
19-06-07 10:12  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Astra ten czołg to zakład 183 z elementami dodanymi po wojnie-koła obręcz do brezentu na km.Może coś jeszce znajde po odpaleniu galerii.Dzięki za fotki.

--

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER



Post zmieniony (11-07-07 16:34)

 
19-06-07 11:20  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Strzałka.

Fajnie, że się podobają fotki. Teraz w weekend znowu robię traskę, a jak mi się uda w normalnych godzinach przejeżdżać to zrobię galerię Teciaka w Sławnie oraz w Słupsku, choć ten ostatni to na terenie J.W. więc nie wiem jak będzie z foceniem, choć znając mój dar przekonywania to powinno się udać :)

Pogrzebię w swoich archiwach może znajdę coś ciekawego nt. innych pojazdów. Z całą pewnością mam masę fotek Gazików oraz taboru kolejowego, równie wielkich i szczegółowych. Jak powrócę z wyjazdu to zarzucę na photobucketa nowe albumiki z fotami i pozakładam wątki [Dokumentacja].

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
28-06-07 11:48  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Witam Kolegów PANCERNIAKÓW.

Mam do Was pytanie. Byłem teraz na wyjeździe i zrobiłem fotki T34 w Szczecinku (znowu koło 100 fotek). Zastanawiam się czy wrzucić te fotki do tego wątku czy może założyć nowy o tyt. [Foto-dokumentacja] T-34/85 pomnik w Szczecinku ??? Jeżeli zdecydujecie się na nowy wątek to wtedy fotki Teciaka z Mirosława również przerzucę do nowego wątku. W nowych wątkach powstawiam wszystkie zrobione fotki, żeby każdy zainteresowany mógł ściągnąć tylko takie, które go interesują bez konieczności grzebania w photobuckecie. Co na ten temat myślicie ??

By the way, w Szczecinku stoją również dwa rodzaje dział, ale jako niezorientowany w tym temacie nie wiem, co to za typy. Poniżej fotki, gdyby ktoś rozpoznał to proszę napisać cóż to takiego. Działa te również pofociłem i mogę zrobić wątki, gdyby oczywiście byli zainteresowani, stąd prośba o podanie nazw fachowych. Może się to komukolwiek przyda.



--

Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

Post zmieniony (28-06-07 15:21)

 
28-06-07 15:10  Re: Polskie wojenne T-34 - dokumentacja fotograficzna
Polar123   

Jesteś pewny że te działa robiłeś w Wałczu?
Wygladają identycznie jak armaty które stoją w Szczecinku przy kościele garnizonowym
http://picasaweb.google.pl/polar123arty/Szczecinek
A armatki to 2x ZiS-2 oraz 52-K

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024