FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
06-06-11 08:54  [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Witam,

Chciałbym prosić o informację dotyczącą zakupów internetowych w wydawnictwie Answer.
Chodzi mi o czas realizacji zamówienia. W moim przypadku przeciąga się to nienaturalnie długo. Dokonałem zakupu 31.05. Wpłata na podane konto w dniu zakupu. Codziennie jak sprawdzam status zamówienia mam informację "oczekiwanie na przelew". Nie wiem czy to u nich normalne czy nie - już 6 dni przyjmują przelew. Może ktoś z Was może mi napisać czy to tak w tym Wydawnictwie działa.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

--

 
06-06-11 09:07  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
monster666 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Witam

Daj spokój....nie wiem kto to prowadzi ale już dawno powininen zaprzestać handlu i zając się uprawą winogron.
Moje zamówienie lezy prawie dwa miesiące. Dobrze, że nie zapłaciłem od razu tylko przy odbiorze i myślę, że nie wezme tej paczki która przyjdzie do mnie w dniu X bo właśnie w ten sposób serdecznie IM podziękuję za długi czas oczekiwania.
Może są zawaleni zamówieniami ale to nie tłumaczy nic. Poza tym dzwoniłem dwa tyg temu i powiedzianu mi że już paczkę wysyłaja. Ja nie jestem głupi i już na nią nie czekam ;-)

Pozdrawiam cierpliwych.

 
06-06-11 09:23  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


widzę, że zostaliśmy uprzedzeni

Z dniem 13 czerwca 2011 wydawnictwo Answer po kilkunastu latach zawiesza działalność. Podjęliśmy taką decyzję z przyczyn osobistych. Dziękujemy za te wszystkie lata, mamy nadzieję, że choć trochę wnieśliśmy w rozwój modelarstwa kartonowego. Przepraszamy też za te wszystkie rzeczy, które do końca się nie udały. Nie mówimy jednak żegnamy, a do widzenia, może jeszcze kiedyś uda się powrócić do naszego wspólnego hobby.



Niestety w najbliższym czasie nasze modele nie będą już dostępne w sprzedaży.



UWAGA - przepraszamy za ostatnie problemy z zamówieniami, wszystkie osoby, które dokonały zamówień otrzymają towar w ciągu kilku-kilkunastu dni wraz z małym prezentem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
06-06-11 09:50  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli co "Matabele" nie bedzie tak ???

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
06-06-11 10:33  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

UU wielka szkoda - dobrze że jeszcze zdążyłem coś zamówić

Tak czy inaczej dziękuje przedstawicielowi wydawnictwa Answer za szybką odpowiedź i wyjaśnienia. Pragnę też podziękować za wkład w rozwój modelarstwa i życzyć rychłego wznowienia działalności.

Pozdrawiam i cierpliwie czekam na przesyłkę

--

 
06-06-11 11:43  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Tez jakis czas temu (miesiąc, czy dwa) złożyłem zamówienie w Answerze, ale tylko dla tego, że mają najwiekszy wybor "Kartonowego Świata"- w moim ulubionym GPM tylko kilka nr, ktore mnie nie interesuja. A poniewaz juz wczesniej czytalem tego typu opinie o sklepie internetowym Answer, to też nie zapłaciłem z góry. Co cóż, jak w koncu przesyłka dojdzie i akurat bede miał pieniadze, to moze nawet odbiore...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
06-06-11 12:12  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wychodzi na to że nici z zapowiadanych przez wydawnictwo modeli , np: SP45 , BR86 czy też przyczepki do Famo ? - wielka szkoda .

 
06-06-11 12:16  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

SP 45 jeszcze będzie,bo jest wydrukowana.Wiadomość potwierdzona.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
06-06-11 12:17  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Jedni odchodzą drudzy przychodzą. Rynek nie lubi próżni - modelarski również. Co do zapowiedzi Answera: może inni wydawcy wypełnią tę lukę.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
06-06-11 12:32  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

No generalnie to nie jest fajna wiadomosc bo wydawnictwo troxhe na tym rynku bylo,ale jestem pewien ze rynek sie zapelni,nie mam najmniejszej watpliwosci.

--
Royal Navy first !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024