FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-06-11 13:05  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Wiśniowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Kurcze szkoda, a tak się cieszyłem jak zobaczyłem w zapowiedziach na ten rok przyczepę do Famo, pewnie się już jej nie doczekam.

--
Pozdrawiam! Piotr

 
06-06-11 13:45  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Chodzi tylko o tytuł Answer, czy inne też czyli np STM i MPM?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
06-06-11 14:26  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Answer to nie tytuł (seria wydawnicza) tylko firma, wiec pewnie znikna wszystkie serie wydawnicze wyd. Answer

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
06-06-11 20:05  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Hator   

No to lipa. :\

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
06-06-11 20:23  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Wygląda więc na to, że jeden z "ulubionych" projektantów co niektórych forumowiczów straci pracę;)
A w sumie to szkoda, że się zawieszaja, bo Answer był jednym z nielicznych wydawców wydających modele kolejowe. Ciekawe co teraz z projektami, które miały być kiedyś wydane (np. Pt31, wagon 120A itd.).

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
06-06-11 21:12  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Oj tam od razu straci pracę. Dobrzy i znani projektanci modeli kartonowych są teraz w cenie ;)
Co do innych projektów, pewnie znajdą się inni wydawcy, którzy je wydadzą, wcześniej czy później.

Adrian napisał:
No generalnie to nie jest fajna wiadomosc bo wydawnictwo troxhe na tym rynku bylo,ale jestem pewien ze rynek sie zapelni,nie mam najmniejszej watpliwosci.

Sami widzicie - Adrian nie ma najmniejszej wątpliwości, że coś się szykuje. Tylko CO? ;)

Pozdrawiam
SZKUTNIK

Post zmieniony (06-06-11 21:19)

 
06-06-11 21:32  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

SZKUTNIK napisał:
Sami widzicie - Adrian nie ma najmniejszej wątpliwości, że coś się szykuje. Tylko CO? ;)

A SZKUTNIK chyba coś wie na ten temat heh;)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
06-06-11 21:34  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
paakub 

 

Teraz juz musze zareagowac na ta widomosci o ANSWRZE.
Nie wiem juz, gdzie z tym moim problemem sie udac.
W ciagu dwoch ostatnich lat zamowilem modeli w samym Answerze, a potem u sprzedawcy na Allegro (pseudonim Laserem-powiedziano mi w Answerze, ze Pani ta jest upowazniona do sprzedazy produktow tej firmy) za prawie 2000.00zl.
Z tego otrzymalem tylko kilka sztuk. Ciagle mi pisano/mowiono, ze modele sa przygotowane do wysylki, albo sa juz w drodze.
Ostatnio uslyszalem, ze czesc zostala odeslana do nadawcy. Kiedy zaczalem sie pytac o wyjasnienie sprawy, zapadla cisza.
Sprawe komplikuje fakt, ze mieszkam za Wielka Woda i mam ograniczone mozliwosci wyjasnienia tej sprawy.
Czuje teraz, ze moge sie zarowno pozegnac z modelami, ktore niby dawno kupilem jak i moimi pieniazkami.
No coz, madry Polak (Polonus) po szkodzie.....
A moze koledzy z Answera odezwa sie do mnie na priva....????????????
Piotr

 
06-06-11 21:44  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Wielka szkoda że znikają z rynku bo wydawali ciekawe tematycznie modele.
Pawelewap a o jakim kontrowersyjnym projektancie mówisz? :-) Bo Aviator już gdzieś wspomniał że jego modele ukażą się w nowym wydawnictwie (oprócz MM), a Marek już dawno zapowiedział że wystartuje z autorskim tytułem.
Answer wydawał modele kilku projektantów i wszyscy wydają swoje modele również w innych wydawnictwach. O bezrobociu mowy raczej nie ma.

--


 
06-06-11 21:47  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


witaj paakub

pewnie ze odezwa sie na priva, chociaz trzeba bylo tez do nas napisac wczesniej ;-)

jak zapewne zauwazyles po dacie stempli na przesylkach ida one do ciebie baaaardzo dlugo i to w malych partiach.

reszta informacji poszla na priv.

--------

Jezeli chodzi o pytanie o nowosci ktore byly zapowiadane - ostatnim modelem bedzie lokomotywa SP 45.

Znikaja ze sprzedazy takze wszystkie nasze inne tytuly - ADW, STM, Angraf, MPM oraz te typowe Answer

--------

Na te chwile nie przewidujemy tez sprzedazy naszych modeli archiwalnych w zadnej formie - nie mamy takiej mozliwosci, a jezeli ma byc cos robione zle - lepiej tego w ogole nie robic. Jezeli sytuacja ulegnie zmianie napewno poinformujemy o tym na naszej stronie.

--------

Dla nas tez to nie byla prosta decyzja, przez te kilkanascie lat wydalismy kilkaset pozycji, wspolpracowalismy z kilkudziesiecioma projektantami, ilustratorami...
Mysle ze cos jednak po tym pozostanie na przyszlosc ;-)



--

Post zmieniony (06-06-11 22:07)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024