FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-06-11 08:54  [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Witam,

Chciałbym prosić o informację dotyczącą zakupów internetowych w wydawnictwie Answer.
Chodzi mi o czas realizacji zamówienia. W moim przypadku przeciąga się to nienaturalnie długo. Dokonałem zakupu 31.05. Wpłata na podane konto w dniu zakupu. Codziennie jak sprawdzam status zamówienia mam informację "oczekiwanie na przelew". Nie wiem czy to u nich normalne czy nie - już 6 dni przyjmują przelew. Może ktoś z Was może mi napisać czy to tak w tym Wydawnictwie działa.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

--

 
06-06-11 09:07  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
monster666 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Witam

Daj spokój....nie wiem kto to prowadzi ale już dawno powininen zaprzestać handlu i zając się uprawą winogron.
Moje zamówienie lezy prawie dwa miesiące. Dobrze, że nie zapłaciłem od razu tylko przy odbiorze i myślę, że nie wezme tej paczki która przyjdzie do mnie w dniu X bo właśnie w ten sposób serdecznie IM podziękuję za długi czas oczekiwania.
Może są zawaleni zamówieniami ale to nie tłumaczy nic. Poza tym dzwoniłem dwa tyg temu i powiedzianu mi że już paczkę wysyłaja. Ja nie jestem głupi i już na nią nie czekam ;-)

Pozdrawiam cierpliwych.

 
06-06-11 09:23  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


widzę, że zostaliśmy uprzedzeni

Z dniem 13 czerwca 2011 wydawnictwo Answer po kilkunastu latach zawiesza działalność. Podjęliśmy taką decyzję z przyczyn osobistych. Dziękujemy za te wszystkie lata, mamy nadzieję, że choć trochę wnieśliśmy w rozwój modelarstwa kartonowego. Przepraszamy też za te wszystkie rzeczy, które do końca się nie udały. Nie mówimy jednak żegnamy, a do widzenia, może jeszcze kiedyś uda się powrócić do naszego wspólnego hobby.



Niestety w najbliższym czasie nasze modele nie będą już dostępne w sprzedaży.



UWAGA - przepraszamy za ostatnie problemy z zamówieniami, wszystkie osoby, które dokonały zamówień otrzymają towar w ciągu kilku-kilkunastu dni wraz z małym prezentem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
06-06-11 09:50  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli co "Matabele" nie bedzie tak ???

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
06-06-11 10:33  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

UU wielka szkoda - dobrze że jeszcze zdążyłem coś zamówić

Tak czy inaczej dziękuje przedstawicielowi wydawnictwa Answer za szybką odpowiedź i wyjaśnienia. Pragnę też podziękować za wkład w rozwój modelarstwa i życzyć rychłego wznowienia działalności.

Pozdrawiam i cierpliwie czekam na przesyłkę

--

 
06-06-11 11:43  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Tez jakis czas temu (miesiąc, czy dwa) złożyłem zamówienie w Answerze, ale tylko dla tego, że mają najwiekszy wybor "Kartonowego Świata"- w moim ulubionym GPM tylko kilka nr, ktore mnie nie interesuja. A poniewaz juz wczesniej czytalem tego typu opinie o sklepie internetowym Answer, to też nie zapłaciłem z góry. Co cóż, jak w koncu przesyłka dojdzie i akurat bede miał pieniadze, to moze nawet odbiore...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
06-06-11 12:12  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
radek111 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wychodzi na to że nici z zapowiadanych przez wydawnictwo modeli , np: SP45 , BR86 czy też przyczepki do Famo ? - wielka szkoda .

 
06-06-11 12:16  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

SP 45 jeszcze będzie,bo jest wydrukowana.Wiadomość potwierdzona.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
06-06-11 12:17  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Jedni odchodzą drudzy przychodzą. Rynek nie lubi próżni - modelarski również. Co do zapowiedzi Answera: może inni wydawcy wypełnią tę lukę.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
06-06-11 12:32  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

No generalnie to nie jest fajna wiadomosc bo wydawnictwo troxhe na tym rynku bylo,ale jestem pewien ze rynek sie zapelni,nie mam najmniejszej watpliwosci.

--
Royal Navy first !!!

 
06-06-11 13:05  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Wiśniowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Kurcze szkoda, a tak się cieszyłem jak zobaczyłem w zapowiedziach na ten rok przyczepę do Famo, pewnie się już jej nie doczekam.

--
Pozdrawiam! Piotr

 
06-06-11 13:45  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Chodzi tylko o tytuł Answer, czy inne też czyli np STM i MPM?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
06-06-11 14:26  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Answer to nie tytuł (seria wydawnicza) tylko firma, wiec pewnie znikna wszystkie serie wydawnicze wyd. Answer

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
06-06-11 20:05  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Hator   

No to lipa. :\

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
06-06-11 20:23  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Wygląda więc na to, że jeden z "ulubionych" projektantów co niektórych forumowiczów straci pracę;)
A w sumie to szkoda, że się zawieszaja, bo Answer był jednym z nielicznych wydawców wydających modele kolejowe. Ciekawe co teraz z projektami, które miały być kiedyś wydane (np. Pt31, wagon 120A itd.).

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
06-06-11 21:12  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Oj tam od razu straci pracę. Dobrzy i znani projektanci modeli kartonowych są teraz w cenie ;)
Co do innych projektów, pewnie znajdą się inni wydawcy, którzy je wydadzą, wcześniej czy później.

Adrian napisał:
No generalnie to nie jest fajna wiadomosc bo wydawnictwo troxhe na tym rynku bylo,ale jestem pewien ze rynek sie zapelni,nie mam najmniejszej watpliwosci.

Sami widzicie - Adrian nie ma najmniejszej wątpliwości, że coś się szykuje. Tylko CO? ;)

Pozdrawiam
SZKUTNIK

Post zmieniony (06-06-11 21:19)

 
06-06-11 21:32  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

SZKUTNIK napisał:
Sami widzicie - Adrian nie ma najmniejszej wątpliwości, że coś się szykuje. Tylko CO? ;)

A SZKUTNIK chyba coś wie na ten temat heh;)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
06-06-11 21:34  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
paakub 

 

Teraz juz musze zareagowac na ta widomosci o ANSWRZE.
Nie wiem juz, gdzie z tym moim problemem sie udac.
W ciagu dwoch ostatnich lat zamowilem modeli w samym Answerze, a potem u sprzedawcy na Allegro (pseudonim Laserem-powiedziano mi w Answerze, ze Pani ta jest upowazniona do sprzedazy produktow tej firmy) za prawie 2000.00zl.
Z tego otrzymalem tylko kilka sztuk. Ciagle mi pisano/mowiono, ze modele sa przygotowane do wysylki, albo sa juz w drodze.
Ostatnio uslyszalem, ze czesc zostala odeslana do nadawcy. Kiedy zaczalem sie pytac o wyjasnienie sprawy, zapadla cisza.
Sprawe komplikuje fakt, ze mieszkam za Wielka Woda i mam ograniczone mozliwosci wyjasnienia tej sprawy.
Czuje teraz, ze moge sie zarowno pozegnac z modelami, ktore niby dawno kupilem jak i moimi pieniazkami.
No coz, madry Polak (Polonus) po szkodzie.....
A moze koledzy z Answera odezwa sie do mnie na priva....????????????
Piotr

 
06-06-11 21:44  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Wielka szkoda że znikają z rynku bo wydawali ciekawe tematycznie modele.
Pawelewap a o jakim kontrowersyjnym projektancie mówisz? :-) Bo Aviator już gdzieś wspomniał że jego modele ukażą się w nowym wydawnictwie (oprócz MM), a Marek już dawno zapowiedział że wystartuje z autorskim tytułem.
Answer wydawał modele kilku projektantów i wszyscy wydają swoje modele również w innych wydawnictwach. O bezrobociu mowy raczej nie ma.

--


 
06-06-11 21:47  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


witaj paakub

pewnie ze odezwa sie na priva, chociaz trzeba bylo tez do nas napisac wczesniej ;-)

jak zapewne zauwazyles po dacie stempli na przesylkach ida one do ciebie baaaardzo dlugo i to w malych partiach.

reszta informacji poszla na priv.

--------

Jezeli chodzi o pytanie o nowosci ktore byly zapowiadane - ostatnim modelem bedzie lokomotywa SP 45.

Znikaja ze sprzedazy takze wszystkie nasze inne tytuly - ADW, STM, Angraf, MPM oraz te typowe Answer

--------

Na te chwile nie przewidujemy tez sprzedazy naszych modeli archiwalnych w zadnej formie - nie mamy takiej mozliwosci, a jezeli ma byc cos robione zle - lepiej tego w ogole nie robic. Jezeli sytuacja ulegnie zmianie napewno poinformujemy o tym na naszej stronie.

--------

Dla nas tez to nie byla prosta decyzja, przez te kilkanascie lat wydalismy kilkaset pozycji, wspolpracowalismy z kilkudziesiecioma projektantami, ilustratorami...
Mysle ze cos jednak po tym pozostanie na przyszlosc ;-)



--

Post zmieniony (06-06-11 22:07)

 
06-06-11 22:38  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
paakub 

 

Dziekuje za blyskawiczna odpowiedz.
Miejmy nadzieje, ze uda sie nam rozwiazac ten problem.

Piotr

 
06-06-11 22:42  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Dzięki Łukasz za te kilkanaście lat (dla mnie kilka) bycia razem.
Dzięki za fajne modele okrętów (zwłaszcza JUNYO :) ).

Życzę pomyślności i dużo zdrowia.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
07-06-11 07:58  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Thunder909 

 

Smutne to, jak kazde pozegnanie. Dziekuje za wydanie tylu okretow i zycze powodzenia w przyszlosci.
Moze kiedys znowu ...... :-)

 
07-06-11 11:36  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Tak Raduss, o tym projektancie mówię:)
A skoro znajdzie inne zatrudnienie, to pewnie część forumowiczów się ucieszy:)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
07-06-11 15:00  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Łukasz wie co robi, widać taka jest jego potrzeba lub życiowa konieczność.

Nie traktujcie tego jak reklamę, ale jest jednak w Polsce wydawnictwo które od lat rozwija się bardzo dynamicznie, a w bieżącej ofercie ma już 250 modeli kartonowych, w tym kilkadziesiąt kolejowych. Z opinii modelarzy wiem, że realizuje zamówienia na bieżąco ;-)

 
07-06-11 16:09  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Kierowniku,może i Modelik ma 250 modeli na swym koncie ,ale kolory w sporej części tych zestawów nie odpowiadają rzeczywistości. Najgorsze jest to ,że nie ma szans na zmiane.

 
07-06-11 16:14  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
No właśnie, może zamiast iść na ilość lepiej dopracować modele i postawić na jakość.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
07-06-11 16:35  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Koledzy, chyba nie o to w tym wątku chodzi ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
07-06-11 17:43  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Brawo. Cenzura czuwa choc w tym przypadku jak najbardziej nalezy ostudzic emocje i polac zimna woda.
Ale ....... skoro wszyscy dazymy do poprawy jakosci modeli nam pozniej sprzedawanych to kontynuujmy ten watek.
Po to sa fora zeby sie wymieniac uwagami czy przemysleniami - no tak czy nie.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
10-06-11 08:40  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
monster666 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Skoro tutaj ANSWER potrafi sie odezwac to prosze o odpowiedz co z moim zamowieniem Nr 64 z kwietnia tego roku ? Ile razy mozna do was dzwonic a Wy mowicie ze za chwile oddzwonicie i sprawdzicie zamowienie? Mam nadzieje ze jesli przyjdzie do mnei jakas paczka to z "duzymi przeprosinami" bo jak narazie to jestewscie dla mnie malo profesjonalni i mysle ze nie tylko ja tak mysle.

 
13-06-11 21:09  Ostatnie modele ANSWER
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam z informacji na stronie konkurencyjnej podanej przez Janka wydawnictwo ANSWER wydało ostatnią paczkę modeli ale do zdobycia tylko dla nielicznych.
http://www.papermodels.pl/index.php?topic=8731.0





Tomo, jeżeli z przodu linka dasz < zakończysz >, to link będzie w kolorze czerwonym i od razu po kliknięciu na niego przekieruje we właściwe miejsce .

Rajkub

 
18-06-11 21:48  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Na allegro już jest do kupienia, ja czekam na listonosza z przesyłką koło wtorku powinna do mnie dotrzeć SP45
http://allegro.pl/unikat-lokomotywa-sp45-answer-jedyna-na-allegro-i1675103458.html

 
19-06-11 10:20  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A może któreś wydawnictwo odkupi prawa od Answera? szczególnie chodzi mi o tą przyczepę do Famo. To murowany hicior :-)
Jak miałbym możliwość to sam bym te prawa odkupił :-)

--

 
19-06-11 10:43  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

To tu masz aukcje gdzie jest także do kupienia
http://allegro.pl/unikat-sd-anh-116-przyczepa-do-famo-answer-i1675104092.html

 
19-06-11 11:06  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
dexter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
 

tomo11, masz rację dla nielicznych, którzy dodatkowo byli we Wrocławiu. Modele się rozeszły na miejscu między tymi co się zjawili i osobiście kupili po sztuce.
Sam tylko kupiłem wznowienie ORP Orkan

--
---------------------------------------------
Moje wszystkie modele można zobaczyć na https://papermodels.eu/
Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika https://qwkak.pl/

 
19-06-11 11:41  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Sp45 zostało w chwili zwijania stoiska słownie trzy sztuki. Jeżeli dobrze pamiętam to sprzedaż była za 100 zł. Przyczepy do Famo zostało coś koło 10 szt. Szczęśliwcom gratuluję:)

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
20-06-11 08:28  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Takie pytanko - ile kosztowała ta przyczepka do Famo? Też 100 jak ciufa?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
20-06-11 08:58  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Tak, równo 100.
I miała zupełnie inny odcień szarości niż FAMO.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
20-06-11 09:54  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Lokomotywa SP45 kosztowała 130 zł.

--

 
20-06-11 11:06  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A czy była jakaś wzmianka o zeszłorocznym konkursie Answera? - rozdanie nagród? - itp.

Cytat: "Przypominam ze kilakdziesiat wpisow temu ustalono ze zakonczenie konkursu ma miec miejsce na zlocie we Wroclawiu ;-)"
--

Post zmieniony (20-06-11 11:12)

 
20-06-11 11:13  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Właściciel powiedział, ze kontaktował się telefonicznie ze zwycięzcami konkursu, którzy mu oświadczyli że nie przyjadą do Wrocławia, Dlatego też podczas zakończenia imprezy nie było tego punktu w programie.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
20-06-11 11:19  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dzięki Rajkub za informację. Coś mi się widzi, że te 100 nagród to właśnie usiłowano rozprzedać na WSMK 2011. Można też i tak.

Żegnaj ANSWER.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-06-11 11:26  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ostoja, jeżeli nie masz jakiegokolwiek dowodu na to, poszlaki, materialnej wskazówki, to może powstrzymaj się od takich oskarżeń...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
20-06-11 11:37  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Łosiu, to nie oskarżenie ale taka moja "logiczna paralela". To samo przychodzi na myśl po dumnym tytule wątku "Konkurs wydawnictwa ANSWER - 100 nagród.

--

Post zmieniony (20-06-11 11:42)

 
20-06-11 11:43  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Z laureatami nagród głównych było tak jak napisał Rajkub, 2 osoby już otrzymały nagrody pocztą, do trzeciej są w drodze.

Kilka osób otrzymało gratisowy model już we Wrocławiu - w tej chwili tworzona jest strona internetowa która pozostanie jako ostatni ślad po Answerze i tak jak na początku pisaliśmy osoby, których zdjęcia modeli tam zamieścimy otrzymają gratisowy model. Przepraszamy, że trwa to tak długo, ale niestety nie przewidzieliśmy, że wydawnictwo po drodze zostanie zamknięte :-/

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
20-06-11 12:14  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

I to się chwali. Mam nadzieję, że będę mógł niebawem napisać:

Witaj ANSWER

--

Post zmieniony (20-06-11 13:19)

 
20-06-11 12:38  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
monster666 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Czarna magia

 
20-06-11 20:27  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam dziś do mnie dotarła lokomotywa SP45 model ma ogromną ilość arkuszy 52 arkusze w kolorze format bodajże B5 standardowy do wydawnictwa angraf 6 arkuszy na offsetowych oraz 16 stron i instrukcją.
Ogólnie model robi wrażenie szkoda tylko że w tak małym nakładzie. Już nie długo przedstawię relację z budowy tego modelu
Ta się prezentują przykładowe arkusze:

 
20-06-11 20:53  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Pocięcie takiego unikatu to jak pocięcie pierwszego numeru MM-a;)
A tak na poważnie - czekam na relację, ciekawi mnie efekt końcowy. Lokomotywa przecież przecudnej urody jest:)

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
21-06-11 14:54  Odp: [Pytanie] Wydawnictwo ANSWER
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

A zaraz sie okaże, że Answer sie jednak nie zamyka, i te unikatowe modele będą puszczane do skleów w normalnych nakładach za połowe taniej ;)
(tylko proszę tego tekstu nie traktować śmiertelnie poważnie)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024