FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
01-11-06 13:47  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Ogromne Dzięki Chaton!!!:) Uratowałeś moją 110;) Tak się właśnie zastanawiałem dlaczego nie pasują też sklejki-jakieś ciut za krótkie są;) Teraz wszystko jasne:) Ech może jakoś uda się usunąć tą 22b:) Dzięki:) A ta Twoja 110 superowa jest! oglądałem galerię, podoba mnie sie:) jest szansa, żę pojawię się na Gekonie listopadowym jeśli oczywiście nic przeciw nie macie, to pogadalibyśmy o tym i innych modelikach;)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
01-11-06 14:24  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

He, ja BF-110 Chatona oglądałem na żywo w Porąbce. Model robi ogromne wrażenie!

 
01-11-06 15:16  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Tak sobie patrzę na tą Twoją 110 kę Chaton i ciekawi mnie jak zrobiłeś te rury wydechowe? A w Porąbce niestety nie mogłem być w tym roku:( coby nowego postu nie wstawiać. Tak to teraz wygląda. Dzięki Chaton;)


--

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

Post zmieniony (01-11-06 15:58)

 
01-11-06 16:03  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

PiterATS - "ogromne wrażenie" - teraz tylko pytanie czy dobre czy złe :) Bo jak ja kleiłem tą 110kę to wydawało mi się, że zrobiłem 8 cud świata, a potem zajrzałem na Konradusa i... mi przeszło:)

Co do rur wydechowych to zdradziłem karton z tworzywem sztucznym używając koszulek termokurczliwych nałożonych na kawałki wygiętych drucików ze spinaczy. To też mi się wydawało super pomysłem, ale... znowu ten Konradus. Po pierwsze te rury mają zbyt grubą ściankę, po drugie to trochę źle się to cieło, tak żeby było równo. Chodzi mi o to, żeby była równa krewędź ,a nie że wszystkie rury tej samej długości, bo te z zewnętrznej strony, były skierowane ku górze i te bliższe skrzydła były wyższe od tych bliżej śmigła (patrz zdjęcie), a te po stronie wewnętrznej, były skierowane w dół i miały równą długość.

Co do GEKO to wszyscy są mile widziani - zawsze ubolewamy, że prawie nikt nie zjawia się u nas z zewnątrz, oprócz sporadycznych wizyt Kojaka i Berpa. Tylko koniecznie przynieś coś na to GEKO, no a jak chcesz to wezmę ze sobą tą 110ke - może StuG mnie nie wymoderuje, tak jak to prawie miało miejsce z Ju87 przyniesionym chyba z 5 razy:)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
01-11-06 17:19  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Pewnie, że przynieś 110kę i jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć 109 w malowaniu z Hiszpanii:) Ja to niebardzo coś przywiozę bo przyjadę komunikacją publiczną PKS i nie będę miał jak zabrać modelu:(

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
01-11-06 19:03  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Chaton- Twój model naprawdę mi się podoba. W Porąbce długo go oglądałem i muszę przyznać, że jest ładnie sklejony i świetnie pomalowany. Jedyne, nad czym mogłeś popracować, to zlikwidowanie widocznych łączeń segmentów. A tak poza tym, model pierwsza klasa.

 
26-11-06 20:24  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Nooo wreszcie coś dorobiłem:) A to dlatego, że: raz-miałem wolny weekend i dwa zakupiłem i "łyknąłem";) "Kroniki Wojenne 6" a w nich właśnie walczą 110ki nocne:) i dostałem napędu do modelu:) Było trochę przycinania, pasowania, szlifowania...ale ogólnie zaczyna mi się podobać samolocik;) Sorki za fotki ale teraz nie mogę nic lepiej wyciągnąć z mojego Canonka:(


--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
27-11-06 22:31  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Bartosz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 1

Miałem to cudeńko w łapkach naprawdę jest co podziwiać, a oponki jak prawdziwe :-)

--
Pozdrawiam
_____

 
01-12-06 17:28  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

dorobiłem conieco i chyba trochę lepsze fotki zrobiłem dzisiaj:)


--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
06-12-06 10:31  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Zrobiłem łopaty śmigieł a wcześniej-no właśnie tu mój błąd, że nie po a przed łopatami zrobiłem kołpaki i teraz mam prośbę do Chatona-jak możesz to bardzo proszę prześlij mi skan kołpaków, bo mają za małe otwory na łopaty i muszę je troche przerobić a wycinankowe są sklejone i "po ptakach":(

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024