FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
21-10-06 09:37  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

No i poskładałem to wszystko do kupy;) troche to trwało, ale sami wiecie jak to jest;) wygląda toto tak i nie jest szczytem marzeń ale ... mesio stanął wreszcie na własnych kołach;) przepraszam za jakość zdjęcia, później wymienię na lepsze. Teraz muszę ...pracować:(
noo może te są trochę lepsze

nie wiem czy to widać ale statecznik pionowy prawy jest jeszcze nie sklejony, wogóle troche kłopotu mi sprawiaja te stateczniki i to właśnie przez nie jestem niezbyt zadowolony z wykonania modelu:(

--

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

Post zmieniony (21-10-06 12:41)

 
21-10-06 10:00  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Po prostu piękny samolot pięknie wykonany....tylko gratulować i prosić o więcej. Pozdrawiam.

 
22-10-06 13:43  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Model - kosa - fajny !

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
22-10-06 15:18  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Po prostu miodzio. Może to stary Fly-Model, ale można z nich wycisnąć naprawdę wiele. Ja sklejałem z tych zabytkowych Fly-i Me-410 oraz Ho-229. Wyszły bardzo dobrze i tak jak ten Bf-110 prezentują się pięknie.
Powodzenia w dalszej budowie.

 
22-10-06 17:47  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Dzięki:) jesteście zbyt łaskawi;) Wczoraj napocząłem silniki:)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
22-10-06 18:02  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Hayabusa napisał:

> Wczoraj napocząłem silniki:)

I słusznie! Teraz ja będe Ciebie pilnował ;-)
Model super. Jak to ładnie na tym przykładzie widać, że świetnie robiony model, to nie znaczy, że musi być to jakaś ekstra nowość wydawnicza co to "sama się skleja". Muszą być za to umiejętności :-)

--
Buka :-]

 
27-10-06 12:38  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Nie ma zabardzo co pokazywać, ale ten silnik daje mi sie we znaki;) narazie tyle go skleiłem i ... chwilowo utknąłem:( mam nadzieję, że chwilowo a nie jak przy statecznikach;) Może zadużo tych fotek, ale sie nie mogłem zdecydować, którą wyrzucić;)


--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
27-10-06 15:25  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Z tymi silnikami to rzeczywiście jest problem. Chociaż jak ja kleiłem to właściwie gondola "skleiła się sama" ale jak już pisałem wyżej, problem wyskoczył jak po przyklejeniu do płata oś silnika skierowała się w dół - śmigła wyszły trochę za nisko względem kadłuba.

A co do Twoich silników to bardzo ładnie wychodzą - jak również cała reszta:)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
30-10-06 10:26  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

No i zonk:( jak widać same silniki wyszły dosyć nieźle ale... no właśnie następna część jest jakby nieco za krótka:( hmmm i co ja teraz wymyślę?? a tak bałdzo chciałem go już skończyć:( Można coprawda wstawić tu jakiś kawałek kartonu ale nie wiem skąd wziąść taki kolor, najlepiej byłoby odciąć z orginału ale nie ma skąd:( Będę się starał nie zrobić znowu dłuuugiej przerwy w budowie obiecuję:)


--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
31-10-06 21:16  Re: [relacja] Bf 110 C Fly Model 69;)
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Hayabusa - poczekaj z tym wstawianiem paska! Nie mam lepszego zdjęcia obrazującego jak powinno się skleić tą gondolę,


(model malowałem, ale to ten sam i nic nie kombinowałem z poszyciem gondol)

ale na pewno nie powinieneś tam nic wklejać. Powinieneś najpierw skleić w owal część 22P(L), dokleić ją do całości 20 (a,b,c,d) i 21P(L) i dopiero potem dokleić 21bP(L). Tak więc nic straconego - usuń tą 21b, sklej krawędzie 22, a potem znów doklej 21b. w przeciwnym wypadku - jeśli cokolwiek dokleisz dodatkowego - nie będzie pasowało z częściami 23P(L), a to już będzie duży problem.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024