FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
02-10-05 09:21  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
stach48 

 

USZANOWANIE!!!!
Przepraszam że odpowiadam za Marcina (chyba mi wybaczy).Ja kupiłem te wycinaki na =allegro= sprawują się bardzo dobrze.
Przed chwilką sprawdzałem i są w ofercie =joe 27=.kat-Dom-ogród-narzędzia-zestawy-narzedzi. Jakbyś chciał kupi to radzę od razu dwa zestawy bo są tak chytrze skompletowane że wzajemnie się uzupełniają.
NAJLEPSZEGO=

 
02-10-05 09:57  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Stach podaj link, boszukanie tego nie jest takie proste ;o)

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
02-10-05 10:02  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Tu jest link do 'kompeltu Stacha' :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=65332481

Ale ja polecam ten wiekszy zestaw o ktorym pisalem dwa posty wyzej...

--
--------
Loading sygnature.............................99%

 
02-10-05 10:28  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
stach48 

 

OCTUSEK=Dzieki, że mnie wyręczyłeś-tak to chodzi o tego sprzedawcę.Oradzam jednak kupowanie kompletu penset (jakośc adekwatna do ceny)
NAJLEPSZEGO

 
02-10-05 11:57  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Dzieki serdeczne chlopaki ;) Na Was zawsze mozna liczyc, niestety wyszukiwarka Allegro sie pod tym wzgledem nie sprawdza

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
02-10-05 12:22  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

o Rajkub, widze ze razem zrobilismy zakupy ;-)

--

 
02-10-05 13:40  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Zgadza sie :-)
Dobrych narzędzi nigdy za dużo.
Rano zrobiłem "wypad" na plac "szmelc, mydło, powidło", efekt to igły stalowe ( medyczne)
o srednicach 1,0; 1,2; 1,6; 1,9 (długość standard) i 0,8 ale za to o długości 12 cm - super jako "prawidło" do zwijania rurek

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-10-05 13:56  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Chciałbym tylko dodać, że jak ktoś się zdecydyje na zakup wycinaków to radzę zaraz je sprawdzić. Ja kupiłem oba komplety i niestety okazało się, że jeden z nich jest do kitu - był stępiony. Natomiast drugi to istna rewelacja - otwory do fi 10 wycina się w tekturze 5mm bez większego problemu.
CinekZ

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
02-10-05 16:10  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
stach48 

 

Marcinku-nie wiem czy kupowalismy u tego samego sprzedawcy-ja kupowałem u JOE 27. i z wyjątkiem penset byly to zakupy trafione np. sciski czy imadełka. Jeżeli chodzi o narzędzia tnące to najwazniejsze jest z jakiej stali zostały wykonane. Bo wszystko przy odrobinie cierpliwosci można naostrzyc. ja nie wydaje kasy na nozyki-olfa-służą jedynie do operacji specjalnych. Dawno temu kupiłem na allegro chyba za dwadziescia kilka zetów zestaw kilkunastu nozyków o najróznistych kształtach. Od razu wyrzuciłem ten beznadziejny uchwyt i oprawiłem je w drewniane rączki. Jak sie jeden stępi to biorę nastepny a jak mam chwilę zadumy lub oglądam mecz to ostrze te tępe i tak w koło Macieju ,służą mi juz bardzo długo. Tych tępych wybijaków broń Boże nie wyrzucaj tylko spróbuj je naostrzyc.
NAJLEPSZEGO

 
02-10-05 17:15  Re: Narzedzia - wycinaki w supermarketach...
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Rajkub, Konradus - no to jest nas trzech ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024