FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
18-05-04 14:45  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Darko, dziękuję za zrozumienie! :-) Wiesz, muszę być sknerą jeśli chodzi o miejsce na serwerze, bo to ważne jest dla nas wszystkich. A serwer nie jest z gumy i to tylko kwestia czasu kiedy będziemy mieli problem... :-(

 
25-05-04 18:32  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam
Po krótkiej przerwie brat w relacji powracamy do niej. Przerwa spowodowana była robieniem przez brata wieżyczek artyleryjskich, co w tym modelu jest nielada wyzwaniem.
Sami zresztą zobaczcie i oceńcie.

Fotki:
1. Wieżyczka z dziobu
2. Wieżyczki ze strony rufowej.
3. Zbliżenie na jedną z wieżyczek.

Konradus - sorki że wszystkie zdjęcia przedstawiają tylko wieżyczki. Ale ze względu na to jak istotne są to elementy okrętu to chciałem pokazać je wszystkie i to jak najdokładniej. Ale starałem się też skadrować fotki by nie zajmowały za wiele.

Pozdrawiam Darko.

 
26-05-04 19:10  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Cześć

Budowa okrętu idzie pełną parą. Dziś powstały wyrzutnie torped.

Fotki:
1. Wyrzutnie z daleka.
2. Zbliżenie na jedną.

Pozdrawiam Darko

 
26-05-04 19:52  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A teraz coś co brat dopiero mi przysłał, wpierw nie miałem tego wstawiać...
ale ten model groszówki:-)

Fotka:

1. Działko i... model groszówki ;-)

Pozdrawiam Darko

 
20-07-04 13:35  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam wszystkich Forumowiczów.
Jako że przez kilka tygodni nie miałem netu, to nie udało mi się poprowadzić tej relacji krok po kroku do końca. Chociaż Konradus mówił że jak za dużo fotek podobnych to relacja nudna, więc w sumie nic nie straciliście:-) .
Teraz za to trzy fotki z ukończonym Yukikaze, jest reling, olinowanie itp.
Gwoli dopełnienia formalności większych błędów brat nie wykrył przy jego budowie.
Model wykonany w standardzie jedynie z niezbędnym retuszem.

Przypomnę tylko że to pierwszy model kartonowy po kilkuletniej przerwie brata w klejeniu. Miejcie to pod uwagą oceniając ten okręcik.

Czekamy na komentarze.

Pozdrawiam Darko

 
20-07-04 13:48  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

No piękny okręcik!! Moje szczere gratulacje, tym bardziej że sam go teraz gniotę.... . Mam małą prośbę, czy można na priva zdjątak o konkretnej rozdziałce? Wtedy wypowiem się na temat bardziej szczegółowo... . To mój mail r.nowak@thermoplast.com.pl .Wielkie dzięki

----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
20-07-04 13:50  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Czy można dostać fotki w lepszej rozdzielczości (np. na mejla)? Ja mam grube szkła i słabo widzę :)

Jak na pierwszy model po dłużej przerwie to było odważne przedsięwzięcie - choć ja też w takiej sytuacji wziąłem się za Wellingtona a nie jakieś prostsze maleństwo .

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
20-07-04 13:52  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Poproszę brata o zrobienie jakichś zbliżeń i Wam podeślę. Tylko nie obiecuję że będzie to dziś.

Pozdrawiam Darko

 
28-07-04 17:45  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zarąbisty ! A trzeba brać pod uwagę, że wykonawczo jest znacznie trudniejszy od "Yamato" (pomijając samą czasochłonność). Jednego już skopałem i biorę się za drugi egzemplarz.

Najlepszy model kartonowy "po polsku". Marzę o japońskim krążowniku na tym poziomie opracowania.

 
29-07-04 20:58  Re: [foto-relacja] Yukikaze AH 3/2003
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Jak zobacze poraz czterdziesty ujecie ogolne na ktorym NIE WIDAC KURDE SZCZEGOLOW to zaczne wyc.....

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024