FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 11Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-05-04 11:50  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Od tego gubienia "SZCZĘK" bedziecie mieli same problemy zdrowotne;-)))) a Słuzba Zdrowia wiadomo jaka jest. No to teraz ja ide poszukać swojej;-)))))

 
14-05-04 12:29  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Ty mi tu Saburo nie zaiwaniaj takich kawalkow :-) Wiem ile czasu i pracy poswiecasz temu okretowi. Bedzie co ogladac panowie: i pamietajcie ze to STANDARD a nie szpachlowanko malowanko picowanko.

 
14-05-04 12:34  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
H-13   

>>>Rafik, nie przesadzaj. Michu i Frytek to mistrzowie świata, których prace podziwiam i nasza eskadra musi się pilnować... hehehe !<<<

W przypadku starcia moge poświęcić Konigsberga i Z32 na pierwszy ogień, będziecie mieć czas na określenie danych do prowadzenia skutecznego ognia, a spod wody wsparcia udzieli u2536 jesli oczywiscie uda mi się dobrać farbki do retuszu;))))

Wojtek C.

 
14-05-04 13:14  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jeszcze kilka części ustawionych na pokładzie i rufa okrętu.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
14-05-04 13:26  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Uuuuu... nadrabiam waśnie forumowe zaległości i widzę, że sporo cymesów mnie ominęło!

Widzę, że działasz przestrzennie i uwypuklająco na płaskich powierzchniach. To jest to, nic bardziej nie uplastycznia modelu, żadne nadruki.
Ja, pewnie gdybym zobaczył te wydrukowane nity zdecydowałbym się na wersję malowaną w całości, nie chciałoby mi się nagniatać każdego nitu tam, gdzie jest wydrukowany.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
14-05-04 15:36  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Voyzar   

Jezu, Jahwe, Sziwu, Thorze, Cromie...

Tak patrzę i myslę, że warto założyć mowe Forum dla zwykłych sklejaczy. Czy Wasze matki spłodziły Was z bogami Olimpu, Valharii czy innych Panteonów?

Voyzar

Okręty II WŚ 1:200

 
14-05-04 17:39  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


hehehehe.... Saburo , aleś dowalił !!! Michu , Kemot i Ty to mistrzowie świata !!! Ja się dopiero uczę kleić !! Ale jak patrzę na Twój model , to duuuużo mi brakuje !!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
14-05-04 20:18  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Łał łał i jeszcze raz Łał chyba pozbieram zabawki i pójde się bawić w innej piaskownicy :):)
A tak to mam przy okazji pytanie (bo własnie stoję przed dylematem zakupu) Bismarck z wydawnictwa Halińskiego - czy też z GPM-u ???? Jakie sa róznice w wykonaniu i dokładności? Będę wdzięczny jeżeli ktoś udzieli mi wyjaśnienia.

PozdrawiamKojak

 
14-05-04 20:33  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Sorki i jeszcze raz sorki - nie było pytania - net mi strasznie wolno dziś chodzi. Ale w końcu szukaj znalazł to co chciałem. Jeszcze raz przepraszam.
A model wychodzi - zaje....... no zajefajny :D:D

PozdrawiamKojak

 
15-05-04 13:40  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Imponujaco sie zapowiada. :-)


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 11Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024