FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 
19-01-05 10:54  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Konrad G.   

Saburo. Ja swój samolot przymierzałem do hangaru na nadbudówce rufowej. Wydaje mi się że samolocik ma za wysokie "zawieszenie", ale to chyba mój błąd. Mam jeszcze do ciebie pytanie, jako do wybitnego znawcy Bismarcka. Jakie były odległości w słupkach relingów. W opracowaniu wychodzi chyba 9 mm (co w rzeczywistości dawałoby 1800mm), tylko zakładam że to na pokładzie. A co w takim razie z nadbudówkami?Wydaje mi się że słupki były gęściej rozmieszczone. Może masz jakieś plany gdzie możnaby się doliczyc tych wymiarów.
Powodzenia w budowie i czekam na kolejne zdjęcia, nie ukrywam że dużo z nich korzystam przy swoim modelu.
Pozdrawiam

 
19-01-05 11:03  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Rozstaw słupków zależy od miejsca. Nie ma wszędzie tak samo.
Poszukam jeszcze w domu, ale dokładnego schematu raczej nie mam. Będę oglądał fotografie archiwalne i na tej podstawie postaram się w miarę wiernie odtworzyć rozstaw relingów.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024