FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
07-05-04 10:24  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> chyba wszyscy chcemz aby to forum skupiało i modelarzy i
> projektantów i wydawców ....

widocznie nie...

Junior, jeśli chcesz uczestniczyć dalej w forum, proszę żebyś przestał obrażać innych i zmienił słownictwo. Jeśli tego nie zrobisz, będę zmuszony zablokować Ci dostęp do forum, żebyś go nie unicestwił.
Innych, a szczególnie tych którzy bawią się na forum w zagorzałych cyników, złośliwców itp, a zapominają często o temacie wątku, uprzedzam, żeby stosowali się do regulaminu, który raczyli zaakceptować przy rejestracji. Dla przypomnienia http://www.konradus.com/forum/register.php

Marek, jest mi bardzo przykro, że musiałeś czytać te rzeczy.
Bardzo Cię przepraszam

K.

 
07-05-04 10:43  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
Junior II   

Konradus , ja nikogo nie obrazam .

To zas ,ze moje wynurzenia kujom bardzo wielu , jest mi swiadome.
Kujom, bo budzom w nich pewnom bardzo paskudnom ceche .

Wyobraz sobie , ze dostajem od lat mnostwo majli od forumowiczow ; ze tak powiem mnie podpierajoncych , som to nawet osoby bardzo tutaj szanowane i Tobie rowniez.

Pisaly mi ze bez juniora to to forum jest drentwe i przypomina kolko rozancowe towarzystwa wzajemnej adoracji.

I co Ty na to ?

Jako jednak forumowy nalogowiec zastosujem sie do Twojej prosby i regulaminowego regulaminu i bendem sie pilnowal. ;)))

 
07-05-04 10:44  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 


"Modelarze Kartonowi to ludzie koleżeńscy, chętni do pomocy i lubiący rozmawiać o wszystkim co jest związane z najpiękniejszym hobby na świecie, jakim niewątpliwie jest modelarstwo kartonowe :-) Jeśli więc szukasz ciekawych wiadomości o kartonówkach, masz problem z budową modelu lub chcesz porozmawiać z bratnimi duszami o podobnych "papierowych" zainteresowaniach, to trafiłeś w dobre miejsce!" - niestety zasada ta sprawdza sie coraz żadziej. Ludzie czy nie można żyć w zgodzie. Ja naprawdę nie jestem przeciwnikiem polemizowania, jednak to nie jest polemika to jest chamskie i beszczelne zachowanie.
Do pana Marka i Junora II Chyba po za tema6tem): sklejałem już parę modeli autorstwa pana Marka Pacyńskiego i w 1:48 i w żadnym nie napotkałem problemów. Nie chce tu nic sugerować ale model sam sie nie sklei nigdy bo potrzebne są też umiejętności i dobre chęci.
Do pana Marka: prosze aby dla dobra modelarzy pozostał pan jednak na tym forum. o jest forum modelarskie więc zarówno modelarzy jak i projektantów. Przecież bez projektantów nie moglibyśmy sklejać modeli.
Do Junior II: zmień swoje zachowanie i nastawienie do innych. Nikt tutaj nie jest ci wrogiem.

 
07-05-04 11:02  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Junior II
> I co Ty na to ?

Nie mam nic przeciwko krytyce, jesli jej nie ma to forum traci sens. Jednakze co innego krytyka, nawet miazdzaca, ale konkretna i w dobrej sprawie - a co innego tendencyjne szczucie i rynsztok. Nie dopuszcze do tego, bo zależy mi na istnieniu forum. Z mojej strony to tyle.

 
07-05-04 11:16  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Junior II napisał :
"Do Marka P
Drogi Marku,
jezeli polecisz mi jakis zaprojekktowany przez Ciebie model i wydany gdzies , ale taki , ze bendem go mogl skleic od poczontku do konca bez dostania ataku wscieklizny , to oswiadczam , ze odszczekam na tej mownicy to co powiedzialem ..."
Junior - polecam Ci Siemensa Schuckerta z Questu . Nie kleję ogólnie samolotów - ale Siemensa skleiłem . Kleił się rewelacyjnie ,nie miałem z nim ŻADNYCH kłopotów ...

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
07-05-04 11:23  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Do Junior II: .... Nikt tutaj nie jest ci wrogiem.

Panczo, pisz za siebie...

Junior, bzdury pieprzysz... Nazwanie kogoś stolcojadem nie jest chyba obrazą tylko w twoim mniemaniu, bo jak piszesz sam obracasz się cały czas w gównie... Uważasz, że jesteś taki fajny i w ogóle, że bozia tak ci inteligencji dała, że możesz sobie tu każdego zakręcać jak chcesz, wystarczy jeżeli wyprzedzisz atak i sam powiesz, że znasz pisuar vivr i latasz na najniższych poziomach, to wtedy zablokujesz kontry? Nie facet, nie jesteś aż taki bystry jak ci się wydaje.

I jeszcze tylko to:
Dzisiaj juz nie ma mierjsca na brakorobow, to gatunek na wymarciu ...
To co napisal ... o tolerowaniu niedokladnosci bo jest jaims tam modelarzem to kpina w zywe oczy .
A wszysrkim tym co lubiom placic za buble i sie przyy nich jeszcze masochizowo masturbowac ...

Te wszystkie twoje kity mozna by spokojnie wcisnąć w wątku o P-11, tylko, że w twoją stronę. Myślisz, że maszt patent na to, kogo i co można krytykować bo kogoś nie lubisz, a kogo nie, bo jest dla ciebie jakąś tam świętością?

Sorry dla wszystkich pozostałych za te wcięcie, ale ten wątek i tak juz się nie nadaje do dalszego użytku. Lepiej napisać to tu, niż następny wątek miałby być zastolcowany.

 
07-05-04 11:34  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
Junior II   

dwa samolociki, przy najblizszej okazji je nabendem i sie moze sprobujem.


Jezeli rzeczywiscie okaze sie , ze dajom sie skleic tzw. "same " to odszczekam mojom niewiare i posypem glowem popiolem .

 
07-05-04 11:39  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
Junior II   

Widzicie to wyzierajace kolezenstwo i dobroc w ypowiedzi Zura ?
To wlasnie takie wypowiedzi som zakalom kazdego forum , nie moje.

z wypowiedzi jego wyziera jad , niekontrolowana zlosc i zawisc.

 
07-05-04 11:54  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zura? To już nie kol. Zalewajki???

Do pozostałych : mój jad wyziera tylko po głupio-mądrych wpisach Juniora, w innych przypadkach postaram się być niejadowity.

 
07-05-04 11:56  Re: Mc 200 Saetta / Kartonowy Świat ( relacja z budowy).
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

moze to forum bedzie takze wychwowywac ...

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024