FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-07-18 22:03  [P] Bismarck AVANGARD
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam, ma do was pytanie dotyczące właśnie tego modelu wyd. Avangard, czy ktoś z was posiada może ten model albo widział na żywo, zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem jak ten model wygląda w 2d, zdjęcia podglądowe niby są na stronie GPM ale jak by nie było jest to nowe wydawnictwo. Czy model jest zbliżony do modelu p. Halinskiego?
A może ktoś coś wie kiedy zostanie wznowiony model Halinskiego bo miał być w tamtym roku o ile mnie pamięć nie myli.

 
11-07-18 22:27  Odp: [P] Bismarck AVANGARD
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Spotkałem się na tym forum z wypowiedzią (chyba kolegi co buduje Bismarcka w 1:100), że jest błędnie zaprojektowany. Podobno do tej pory najlepiej podszedł do tego tematu właśnie Hal, ale niech się wypowiedzą może Ci co kupili.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
12-07-18 02:51  Odp: [P] Bismarck AVANGARD
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Projekt jest bardzo ładny, tutaj można obejrzeć arkusze:
http://wmc.kvaksiuk.com/viewtopic.php?f=254&t=5164

Rzekome "błędy" dotyczyły chyba tylko dna okrętu, nie zostały tam odwzorowane delikatne załamania kadłuba i kilka otworków? W sumie żaden wydawca jeszcze tego dokładnie nie odwzorował.

Pozdrawiam ;)

--

 
12-07-18 10:07  Odp: [P] Bismarck AVANGARD
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wydawnictwo nowe, ale projektant stary. Ten sam, co projektował okręty dla Domu Bumagi. Myślę, że śmiało możesz brać. A że drobne błędy... jaki model ich nie ma?


Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
12-07-18 10:56  Odp: [P] Bismarck AVANGARD
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja mam nowy model. Błędnie opracowana cześć denna. Brak tzw dockkiele. Kształt i brak otworów różnych kwadratowych i okrągłych. Wyloty i poboru wody do urządzeń. Można byli zamarkowac chociaż.. W tej skali male ale zawsze. A dostęp do dokumentacji jest. Patrz mój model. Jest też sporo błędów na nadbidowce i wyposażeniu Ale jeśli ktoś nie jest fanem okrętu to zupełnie nie przeszkadza. Poza tym super.

--
Sklejacz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024