FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 13Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
28-03-16 00:43  [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam nie dużo czasu upłynęło kiedy rozpocząłem budowę Maza, jednak idąc za ciosem, mając na macie okręt, pojazd kołowy to pomyślałem czemu nie wziąć za jednym razem jeszcze coś kolejowego a że trafił mi się najnowszy model wydawnictwa Answer no to długo nie było trzeba czekać by go rozkroić ;)
Model można powiedzieć że sklejam równolegle z Mazem i na tą chwilę tak będzie. Wagon standardowo będę malował i najprawdopodobniej będzie w barwach IC a po ukończeniu postaram się by do 111 dorobić lokomotywę EP09 oczywiście także w malowaniu IC by całość fajnie się prezentowała na półce. Na chwilę obecną prace trwają nad budową ostoi, na tą chwilę nie napotkałem żadnych problemów jedynie przy tak długiej konstrukcji trzeba uważać by się nic nie zwichrowało prace przy tak długiej ostoi przypominają mi troszkę budowę okrętu ale jestem na finiszu tej konstrukcji i na razie nic złego się nie stało. Relację będę sie starał aktualizować na zmianę ale jak będzie w rzeczywistości czas pokaże.
A więc przechodzimy do zdjęć



 
28-03-16 09:18  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ooooo... ciekawe, ciekawe :) Taką długą ostoję to chyba warto robić na desce, jak skrzydła do A2 :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
28-03-16 11:02  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
lukasz86 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Zasiadam i obserwuje. Ja po gagarinie mam w planie zrobić EU07 w barwach IC. Mam logo PKP IC w rysunku wektorowym, mogę Ci podesłać. Przyda się na pewno do zrobienia kalek albo masek.

 
28-03-16 12:42  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Był bym wdzięczny za te rysunki IC, jak by nie był problem z podesłaniem na @ to nardzo proszę snake9999@o2.pl

 
28-03-16 13:10  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
lukasz86 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Poszło

 
28-03-16 21:39  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Długość ostoi to 97cm. Więc zestaw z lokomotywą będzie miał 170cm a zastanawiam się jeszcze jak wyjdzie wagon 112A by go dołożyć do zestawu ale wtedy zestaw powiększy się o kolejny metr czyli nie całe 3m będzie miała całość, więc pytanie się nasuwa gdzie to pomieścić?

 
28-03-16 21:49  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
Seweryn 

 

Odpowiedź jest prosta - 1/45, ten sam detal a miejsca sporo mniej.

--
Seweryn

 
29-03-16 00:00  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
SOWA 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Fajnie, że zacząłes tę relacje. Zasiadam do obserwacji. Temat bardzo ciekawy zwłaszcza, że sam coś teraz buduje z tej tematyki. Być może również zdecyduję się na założenie relacji.

--
W budowie: AKAGI / BISMARCK / ET22

 
03-04-16 16:04  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Ostoja całkowicie skończona, została także już pomalowana, resztę osprzętu łącznie z wózkami będę robił jak będzie gotowa cała buda, więc teraz zabieram się za wnętrze.
Tak się prezentowała po pomalowaniu podkładem wyszlifowaniem.



A tak się prezentuje po pomalowaniu na czarno, teraz dojdzie jeszcze delikatne brudzenie i temat ostoi będzie zamknięty.

 
06-04-16 10:02  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kawał ostoi. Bardzo jestem ciekawy tego modelu.

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 13Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024