FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 8Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-02-15 15:00  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
karolx   

Dzięki ci o wielka Struno.

 
26-02-15 15:06  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Informacja bezcenna,Dzięki.

 
26-02-15 18:00  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
FloggerB   

Przykład jak świetną grafika można uzyskać to co inni za pomocą chorej ilości części.
Kiedyś widziałem tak opracowanego Phantoma....miodzio - i można pokazać, że nie jest się antysemitą (chociaż ja skleiłem już B-737 w barwach izraelskich, bo wygląda świetnie);

Post zmieniony (26-02-15 18:08)

 
26-02-15 18:05  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
FloggerB   

pomóżcie ślepemu - jakoś nie widzę tego *.pdf-a ;(

 
26-02-15 18:36  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

@up - w oficjalnym linku (oficjalnym "kanale dystrybucji') go nie ma, są tylko jpg. Pdf jest w nieoficjalnej paczce @struny - trzeba pobrać całe archiwum.

Tak na dobra sprawę to paczka @struny stanowi pewne nadużycie, no chyba, że uzyskał On zgodę autora na publikację modelu poza 'oficjalnym kanałem' na jaki się zdecydował autor opracowania.

Post zmieniony (26-02-15 18:37)

 
26-02-15 19:01  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
Princess Celestia   

jest tyle ładnych malowań trójki. Ale nie trzeba było dać czosnek. Będzie mi teraz cała półka śmierdzieć.

 
26-02-15 19:32  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
FloggerB   

Dziękuję bardzo za PDF-a.........

No cóż....w barwach kraju kiszonej kapusty, lipy i pawich piór nie latały ;(

A tak poważniej - nikt nie zmusza do ściągania drukowania sklejania i wąchania (ślimaków; jajecznicy na boczku, cocacoli, knedli, herbatki i tak idiotycznie po polsku dalej)
Polscy projektanci bardzo często opracowują, jeśli tylko jest to sensowne, polskie malowania, a inni swoich krajów i dla mnie to zupełnie normalne.

Post zmieniony (26-02-15 19:43)

 
26-02-15 20:15  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Princess Celestia - co to w ogóle za komentarz jest? Nie pasuje to nie ściągaj a nie jakieś hasła w stylu śmierdzącej półki. Mi się osobiście malowanie na przykład bardzo podoba. Samolot z konfliktu arabsko-izraelskiego, za wiele modeli z tych wojen w Polsce akurat nie ma, a szkoda.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
26-02-15 20:20  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
Koralik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 5


 - 4

Powiedziałbym, że na naszym rynku model w takim kamuflażu będzie dość unikatowy a przez to bardzo ciekawy.
Jeżeli ktoś nie czuje potrzeby posiadania nie wykonuje operacji koniecznych do pozyskania modelu i jego późniejszego sklejania.

Osobiście już wcisnąłem enter choć nie mam pojęcia co z tym dalej zrobić, gdzie i jak wydrukować ale zapewniam, że zasięgnę języka w tej materii i będę się cieszyć ciekawym modelem.

--
Desmofan
Jak samolot to nie na kołach.

 
26-02-15 20:52  Odp: [Free] Samolot w malowaniu izraelskim - Mirage 3C
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A ja powiem,że chętnie bym skleił dobrze opracowanego Kfir-a.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 8Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024