FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  -> 
23-09-03 09:38  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ja robię podobnie jak Tempest, ale co będzie jeśli za 10 lat te modele dzisiejsze będą odstawać od powiedzmy tych z 2010??? Będzie się powiększała kupka nigdy nie przewidzianych do sklejenia modeli : )

 
23-09-03 10:03  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


A ja lubię sobie codziennie wieczorkiem brać kilka modeli z tej kupki i dokładnie studiować, oglądać, cmokać... ;-) Albo mieć co zabrać do kibelka ;-)
Ciekawe jest to, że co jakiś czas ta kupka się kończy, ale wtedy znowu zaczynam od nowa i nigdy mi się jakoś nie może znudzić oglądanie tego samego. I właśnie dlatego kupuję wszystko co się ukazuje, choć wiem że NIGDY tego nie skleję.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
23-09-03 10:09  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

KF - no to mamy podobne zainteresowania kibelkowe ;-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
23-09-03 10:52  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

To chyba takie ogólne zboczenie : ) Niedługo powstanie określenie: "modelarz kibelkowy" : )

 
23-09-03 11:12  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Vivit 

 

Właśnie nabyłem HMS Nelsona wydanego przez ModelCard 1:200.
Otwierając wiedziałem czego moge się spodziewać wszak model jest kreślony ręcznie i to sprzed delikatnie mówieć kilku lat. Myślicie że mnie to przeraża ???
W cale nie ?
Wszak klejąc model należy umieścić karteczkę kiedy model był wydany i sprawa jasna. Każdy kto choć troche wie jak się zmieniało wydawanie modeli będzie wiedział dlaczego tak wygląda a nie inaczej. Po za tym, w dobie super drukarek można sobie wydrukować pokład jaki się chce (bo to najbardziej szpeci zółty i nic więcej :) ) Włożyć w ten model więcej pracy niż przewidział autor !! I to jest dopiero sztuka.
Nelson został zakwalifikowany w terminarzu na przyszły rok. Mam nadzieje że nikt nie wyda nowego wydania....bo bym się wnerwił :)))))
I będzie z nim więcej zabawy niż z tymi wydawanymi obecnie, choć te wydawane teraz czasami szokują liczbą detali.

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 
23-09-03 11:13  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przestroga - nie kupować pralek ładowanych od góry. U mnie pokrywa pralki jest ciągle otwarta (wietrzenie) i nie mam gdzie położyć większej ilości modeli ;-)

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
23-09-03 12:14  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja się chyba swoich zapasów pozbędę.... obrastam w rzeczy... niedługo pod młotek pójdą pierwsze roczniki MM, MONówki itp... Może zastosuję przedpłaty? ;-)

k.

 
23-09-03 15:00  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Szanowni koledzy skoro kupujecie wszystko co się ukazuje (czy tam prawie wszystko) to ile wy na to wydajecie miesięcznie... Ja mam budżet ograniczony bardzo (zaledwie kieszonkowe) choć niekiedy udaje mi się coś wyskrobać ekstra od rodziców... Jak wy to robicie...

Pooooooozdry.....

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
23-09-03 15:11  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak to jak - pracujemy ciezko aby zarobic na modele, ale niestety obladowani praca nie mamy kiedy sklejac, wiec kupka rosnie :-)



 
23-09-03 15:37  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

He, he, Szanowni Koledzy sami są rodzicami, więc zamiast dawać kieszonkowe latorośli wydają pieniążki na modele :)))

Pozdrawiam,
Wakamij

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024