FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 13Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
21-09-03 22:08  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To ten pierwszy Grom jest jakiś nie tego ? I co ja z nim zrobię ?

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
21-09-03 22:28  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jako model kartonowy ok, ale podobno nie do końca wszystko jest wierne z oryginałem według nowych materiałów.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
21-09-03 23:44  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Uff, no to całe szczęście :-)
Zgodnością z oryginałem powoli przestaję się już pasjonować bo w większości przypadków nikt nie jest w stanie w 100% zrekonstruować rzeczywistego wyglądu okrętu, czołgu czy samolotu z okresu WW II albo WW I. Zawsze pojawią się jakieś nowe odkrycia.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
22-09-03 10:25  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Stefanek   

>po prostu lekko wkurzyło mnie, że ja/przypominam, że ja też sklejam i kupuję modele/ się staram główkować jak obniżyć cenę, a ktoś zaczyna mi wypominać, żebym sobie stronkę poprawił

zabolalo ? Jak moglem Ci to wypomniec ? Przepraszam

Jednym z ograniczen dystrybucyjnych o ktorych mowisz jest kiepska strona www...

Zerknij na strone okiem zwyklego modelarza, porownaj ja z innymi stronami ;-D Zreszta ile juz ich bylo ? Szumne zapowiedzi w KF i klops...pamietam taka czarna i jeszcze jedna z La-5 byly nieaktualizowane miesiacami...

Czy na modele sprzedawane na twojej "stronie" tez walisz 200% marży ? Bo jezeli tak to faktycznie niech wyglada jak wyglada...

Od lat kupuje on-line i tylko on-line mam malo czasu zeby latac po sklepach. Wole kupic w Gryfie, GPM czy w Gomixie - bo tam jakos to wyglada solidnie sa formularze itp.
Czekam tylko na platnosc karta - moze http://www.allpay.pl/ lub ttp://www.polcard.com.pl/ ?

Oczywiscie twoje modele tez kupie w Gryfie niech tam zarobia... Walna marze odpowiednia.

Pozdr.
Stefanek

 
22-09-03 12:28  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeżeli chodzi o cenę to KF jako jedyny wydawca drukuje ją na okładce. Czyżby w sklepach w tym miejscu pojawiała się naklejka z inna ceną?

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
22-09-03 12:44  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Hook6   

 

Kilka dni temu (17.09) wysłałem do KF zaproponowaną przez Łukasza kwotę za Junyo, Aurorę i nieco starszego Fly-a (żeby było taniej dla mnie, a mniej wysyłania modeli do jednego odbiorcy dla niego). Kiedy dostanę paczkę to będzie to dla mnie z pewnością bardzo udany zakup i potwierdzenie tego, o czym na poczatku tego postu - przedpłata to dużo taniej dla odbiorcy. Znając wydawców nie uważam, żebym ryzykował jako klient, bo przecież obu stronom zależy na transakcjach w przyszłości. Jeśli będę wiedział z wyprzedzeniem o następnych planach wydawcy i kwota zaproponowana w przedpłacie będzie atrakcyjna (a bez pośredników zawsze powinna być) to mogę iść na taki układ. W tym przypadku razem z paczką modeli mógłbym otrzymać info o tym, co się ukaże i propozycję ceny na blankiecie wpłaty. Nie kupuję w ciemno z katalogów Quelee czy jakichkolwiek innych, ale od wydawcy, który wielokrotnie potwierdził jakość swoich produktów - to żadne ryzyko.
Acha - nie pytajcie o cenę za Junyo. To Łukasz jest do tego upoważniony. Mam nadzieję, że pokryje się z tą, jaka ma tu być PROMOCYJNĄ.

 
22-09-03 13:30  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


niestety w tym ogniwie jest jeszcze jeden minusik - Poczta Polska, która mnie juz doprowadza do.... Oni chyba czasami w ogóle nie wkładają awiza do skrzynki ;-(

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
22-09-03 13:55  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Stefanek   

Stolica dostarcza za 9,90 - testowalem - kupilem plyte CD dla zony - taka niespodzianka. Jezdzili za nia i umawiali sie telefonicznie dwa dnia (zonka tez jest zapracowana), zostawiali awiza. Koniec koncow spotkali sie i po sprawie. Acha plyta ksztowala jakies 20-30 zl.

Ciekawe ze Poczta Polska za swoje uslugi tez chce 9.90 ;-)

Nazwy i adres skepu muzycznego to off-topic - no chyba ze ktos bardzo chce...

Pozdr.
Stefanek

 
22-09-03 13:59  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Stefanek, czy to była przesyłka zwykła czy pobraniowa?
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
22-09-03 14:01  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja wysyłam dość dużo, poleconymi. Zdarza mi się, że przesyłka nie dochodzi tak na oko 1 na 50. Taki odsetek jest chyba do strawienia? Chyba, że wysyłasz za pobraniem, synek zamówi, mamusia zobaczy ile musi wyłożyć pieniążków i powie, że nie odbiera.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 13Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024