FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
22-09-03 14:09  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rzecznik PP zapytany kiedyś dlaczego podwyżka na usługi nie objęła wszystkich typów usług stwierdził, że na niektóre NIE MOGLI (wężykiem, wężykiem) podnieść ceny bo byłoby drożej niż u konkurencji. Nie ma to jak monopol państwowy.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
22-09-03 14:10  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Stefanek   

Kartonowy Fan - platnosc karta - do wyboru mialem:
przesylka Stolica za 9.90
przesylka Poczta Polska za 9.90

wybralem Stolice naturalnie. Zreszta za model wart 50 czy wiecej zlotych to sie chyba oplaca ? Wiem ze dostane w ciagu 24 godzin od wyslania, mozna sie umawiac na godzine odbioru, szanuja przesylki itp.itd...

 
22-09-03 14:11  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Żur, nawet nie to - są pieczatki - "awizowano dn.", "powtórnie awizowano". Czasem owszem że ktoś celowo nie odbierze, ale czasem dzwonię do klientów lub oni do mnie że nic nie doszło!!!
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
22-09-03 14:37  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

KF - no to w takim przypadku rozstrzelać listonosza.
Stefanek - jak sama nazwa wskazuje Stolyca jeździ w Stolycy. U mnie w Polsce B (abo nawet C), nic takiego nie uświadczysz. Zresztą 9,90 to mimo wszystko więcej niż 3,80 (polecony o wadze zblizonej do średniego modelu).

 
22-09-03 14:44  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Niestety, muszę potwierdzić to co pisze KF o P##### Poczcie.

Już kilka razy jako piewsze dotarło do mnie "ponowne awizo", a zwykłego nigdy nie było, czasami też inna korespondecja - rachunki :-( , dociera hurtowo, czyli jak się zbiorą trzy - cztery listy to dostaję je hurtem, czasami daty na pieczątkach różnią się o 10 dni!!!!

Zaznaczam że mieszkam ok. 500~600 m od poczty!!!

Jedno tylko trzeba im przyznać, przesłyłek poleconych z modelami, usztywnionych tekturą 2mm, nie próbują wpychać do skrzynki, ale jeszcze wszystko przed nimi.

Pozdrawiam

 
22-09-03 14:48  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jeszcze raz : rozstrzelac listonosza. Ja ze swoim dobrze żyję, jak przychodzi czerwiec, to normalka, że zawsze sobie "czapnie" garść czereśni:-) Plus życia w Polsce C: każdy każdego zna.

 
22-09-03 14:52  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Stefanek   

Żur - spoko spoko oferta za 9.90 dotyczy calego kraju :) sprawdzilem. Co do ceny to trudno dyskutowac choc stosunek jakosc (bezpieczenstwo przesylki itp) do ceny jest atrakcyjna. Kazdy chyba mial doswiadczenia z Poczta Polska. Najgorszy kurier jest lepszy od PP.

Pozdr.
Stefanek

 
22-09-03 14:53  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No niestety czasem tak jest, chociaż 85-90% przesyłek dochodzi bezproblemowo.Z drugiej strony "szybka paczka" dostaje przesyłki w reklamówce i zawsze dochodzą OK ;-) tyle tylko że cena jest wyższa. Ale w sumie można dać klientowi możliwość wyboru ;-)
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
22-09-03 15:00  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Stefanek - No tak, ale w drugą stronę,. aby coś wysłać chyba już nie pujdzie? Żeby nadać musiałbym jechać do najbliższego miasta wojewódzkiego, a to już nie ma sensu.

Z listonoszami to może pomoże mała skarga do naczelnika poczty? W okolicy był taki przypadek, że jeden delikwent rozdawał polecone dzieciom w podstawówce. A wiadomo, co dzieci robią z listami. Mała uwaga i pomogło, teraz każdy trzęsie się o swoją robotę. No chyba, że listonosz to kuzyn, szwagier, pociotek (niepotrzebne skreślić) naczelniczki poczty, wtedy rzeczywiście lepiej wybierać usługi Stolycy.

W wydawnictwach niedopuszczalne wydaje mi się podawanie do wpłaty adresu domowego, nie konta bankowego. W JSC tak jest i różnica w przekazie dochodzi do 2 zł, to jest tyle, ile cena jednego ich modelu! Niepotzrebnie zabierają pieniądze modelarzom i oddaja poczcie. I do tego nie mogę zapłacić z mBanku, co mnie nic nie kosztuje.

 
22-09-03 15:05  Re: [rozważania] czy nadejdą piękne dni?
Stefanek   

Yaris - no to czeka Cie wycieczka na poczte. Tez tak mialem - pani listonosz miala malo czasu i nie wchodzila na 3 pietro tylko awizowala. Od kumpla ktory jest listonoszem wiem ze to "normalna procedura". Zeby bylo smieszniej czesto mylila skrzynki lub tak jak u Ciebie dostarczala hurtem. Kiedys walnela awiza na blankiecie innej poczty ;) latalem i szukalem mojej przesylki w roznych urzedach ;)

Poszedlem do naczelnika mojej poczty pogadac i jest inny czlowiek ktory dziala OK

Pozdr.
Stefanek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024