FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
16-03-13 15:44  KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam, na początku tej relacji chciałem podziękować wydawnictwu ORLIK za wydanie tego modelu, gdyż czekałem na model ROSOMAKA już bardzo długo i z każdym miesiącem traciłem nadzieje że w najbliższym czasie w ogóle go ktoś wyda, no ale w końcu wyszedł, pięknie opracowany i z mnóstwo pięknie wydrukowanymi elementami.
Co do samego modelu to mnóstwo arkuszy które tworzą grubą książkę, w bardzo dobrych kolorach, do modelu posiadam także zestaw elementów laserowo wyciętych, które także robią bardzo dobre wrażenie szczególnie bieżnik oraz literki na opony.
Model będę w całości malował ale nie wiem jeszcze w jakim malowaniu będę go robił, chodzi mi po głowie wersja Afgańska, ale to jeszcze się zobaczy w późniejszym etapie budowy.
Więc przechodzimy do budowy modelu na razie nie za dużo ale w końcu prace rozpocząłem dopiero w czwartek.


Post zmieniony (04-12-13 15:16)

Post zmieniony (11-10-14 23:21)

 
16-03-13 18:20  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

extra,że zrobiłeś tą relację.Ja też mam ten model ale najpierw muszę go zeskanowac i dopiero zajmę się tym modelem.Szkoda tylko,że nie jest w takiej samej skali co twardy.Z wielkim zainteresowaniem będę śledzic tą relację.Ja już mam swoją relację ale robiłem w wersji afgańskiej i z planów.

 
16-03-13 19:28  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajnie,że tak szybko go pokroiłeś.Będę u Ciebie częstym gościem i na pewno zagorzałym kibicem.Powodzenia.

--
jowisz32

 
16-03-13 19:29  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie ogarniam takiej sytuacji, że tak wydany model można malować , przecież to chyba największa atrakcja w modelarstwie kartonowym , że ukazują się na takim poziomie graficznym modele, a tu po raz kolejny czytam " będę malował Rosomaka " ?! Oczywiście to Twój model i możesz sobie go nawet pomalować na różowo i posypać brokatem ,ale ja takiego podejścia po prostu nie kumam : )

 
16-03-13 19:44  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Halogen, moim zdaniem sprawa jest prosta i nie ma czego tutaj kumac, czy nie kumac - model zostal wydany w kamuflazu, ktory nie odpowiada kupujacemu. Duza ilosc glosow opowiadala sie za "Afganem", ale mamy standardowy kamuflaz. Ewentualne wznowienie w innych barwach pewnie bedzie niepredko... A co ja mam powiedziec, jak mi sie w barwach UN podoba? :) Stad chec, a nawet koniecznosc malowania. BTW, w moje gusta kolorystyczne prawie zaden projekt nie trafia :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
16-03-13 21:01  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Rafael przeczytałeś co napisał tomo11 , ja przeczytałem - czekał miesiącami na Rosomaka , model pięknie opracowany z pięknie wydrukowanymi elementami w bardzo dobrych kolorach i i po takich zachwytach nagle ... model będę w całości malował , autentycznie oplułem ciechanem miodowym monitor : ) , przepraszam za lokowanie produktu w swojej wypowiedzi. I jeszcze jedno Rafael - moje wypowiedzi na forum mogą się diametralnie różnić od średniej forumowej , nie lubię po prostu owijać w sreberka jak mnie coś dziwi, podoba się lub nie podoba : )

 
16-03-13 22:11  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Mnie martwi co innego niż ewentualne malowanie modelu.
Tomo11 - masz na forum rozgrzebane w różnych stadiach 9 modeli i w sumie żadnego skończonego.
Nie boisz się że Rosomak do nich dołączy ?

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
16-03-13 23:52  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
kolejny_cichy   

@Halogen Z całym szacunkiem, ale co jest w tym złego, że maluje się model ?
@Michał model z GPMu można przeskalować na ksero ze skali 1:16 do skali1:25 w której wyszedł Twardy w MM, ale on jest dla "twardzieli" :)

--
Moja strona: http://www.strefacichego.pl

 
17-03-13 08:55  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Na to co halogen napisał to nasuwa się tylko jedno pytanie- Pani Premierze, jak żyć?

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
17-03-13 09:06  Odp: [R] KTO ROSOMAK 1:25 Orlik
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Pomimo, że odstawiłem na razie karton, to chętnie popatrzę jak budujesz Rosomaka.
Powodzenia w budowie!

--
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024