FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
21-01-13 22:58  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Marcin M   

Hej.Dzięki za info. Tak patrze na Twoją walkę i zastanawiam się czy brnąc dalej z tą MM wycinanka ;( . Gratuluje efektów dotychczasowej pracy, jest czysto i dajesz radę z tym co serwuje nam projektant tego pięknego statku.
Deskowanie pokładu daje możliwości korekty tego o czym piszesz tylko już za późno...pozdro

 
22-01-13 08:36  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Marcin, walcz dalej, nie poddawaj się:) Każdy model ukończony lepiej wygląda niż się na to zanosi w trakcie jego budowy. Ja teraz mam wyjazd, więc sobie trochę odpocznę od Titanica, ale priorytet mam taki, że go zrobię w pierwszej kolejności.

--
Pozdrawiam
Marek :D

 
22-01-13 16:09  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Obiecalem, ze wiecej nie bede zabieral glosu w sprawie projektu modelu statku RMS TITANIC z Malego Modelarza. Jak zauwazyl kolego Jakub (slusznie z reszta) moje wypowiedzi z wiadomych wzgledow moga byc nie obiektywne.
Z drugiej strony naleze do grupu Titanicowcow i jesli tylko moge, staram sie pomoc osobom, ktore buduja model Titanica.

Mark The : Nie mam bladego pojecia co autor opracowania tej wycinanki mial na mysli tak projektujac model. W rzeczywistosci wygladalo to tak jak na zalaczonych obrazkach. Mam nadzieje ze material przyda sie podczas sklejania modelu.
Trzymam kciuki za dalsza budowe statku RMS Titanic z Malego Modelarza.

Marcin M - Nie poddawaj sie.

<><>

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
22-01-13 16:54  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Rafał   

Szkutnik
Masz więcej takich rewelacyjnych obrazków?
Cud miód - rozwiązanie wszelkich problemów z klejeniem modelu.
Mógłbyś dorzucić kolejne poziomy pokładów?

 
26-01-13 13:14  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Dzisiaj przez kilka godzin mam dostęp do netu więc podrzucę to co podesłał mi Szkutnik. Rysunek wielce pomocny.
Z tego wynika że z lewej burty wypada zrobić "szare" szybki tak jak na reszcie poszycia burt, tym bardziej że nie robię przeszklonych bulajów.



--
Pozdrawiam
Marek :D

 
10-02-13 00:24  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fajne to, to że jakoś dajesz radę sobie z tym bublem, ale mam uwagę... Te części, chyba nr 65, te "kołki" z takimi "ząbkami" na bokach- to chyba są rolkowe prowadnice do lin. Jak chcesz to moge sprawdzić moje materiały, to chyba powinno wszystko być niższe, cos na zasadzie krążków bardziej, a nie kołków. Ale dobra, podglądam relację z szacunku za walkę z tym "dziełem"... Pozdro.

 
10-02-13 03:52  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Pełen szacunek i podziw za upór w klejeniu modelu. Proponowałbym podesłać link do projektanta, toć woła o pomstę do nieba wydanie czegoś takiegie w MM.
Masakra, takie model może zniechęcić do modelarstwa !!
Pzdr

 
16-02-13 20:50  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Marcin M   

Marku jak Ci idzie walka z pokładami? Weź coś nooo człowieku ulep - to mnie dopinguje do walki z tym " dziełem" :)
A teraz coś i ja więcej napisze w temacie jakości tego opracowania. Otóż jest bardzo niskie, czasami opadają ręce. Nie jestem wielkim modelarzem ale wykonałem ich naprawdę sporo. I powiadam krążownik Aurora z MM , pamiętający czasy demokracji ludowej przy Titku to niestety wzór jakości. Uważam,że wydając 70 zł modelarz ( klient!!!) zasługuje na więcej. Przepraszam za to wynurzenie głębokie:)
pozdro

 
16-02-13 21:10  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O tej Aurorze wspominasz http://www.konradus.com/forum/read.php?f=121&i=2&t=2 w odniesieniu do tego modelu Titanica ?

 
17-02-13 13:40  Odp: [Galeria] RMS Titanic - część 1 - Mały Modelarz 10-11-12/2010
Marcin M   

Tak Halogen to ta Aurora, niestety model nie przetrwał próby czasu i skończył w czeluściach pieca jako zdekompletowany, rewolucyjny wrak. I mimo wszystko dobrze mu tak! Tam jest miejsce takiej pamiątce po tym parszywym dla świata dniu. Ale może już nie zaśmiecajmy chłopakowi relacji tymi naszymi ble ble ble? pozdro

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024