FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-05-11 09:28  [R/G] Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400 KMST
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Zaczynając wątek o Dreadnoughcie pokazałam obraz, wg którego postanowiłam zbudować dioramkę. Oto i on:

Na obrazie Dredziowi towarzyszy jakiś torpedowiec; postanowiłam w tym celu wykorzystać zmniejszony do 1/400 HMS Conflict z "Bumażnego".

Na razie zakładam mu oddzielną relację, potem wstawię wspólną galerię.

Szkielecik złożony:


Zdjęcie rodzinne z Dredziem:


Zaczynają powstawać nadbudówki:


Lubię robić torpedowce. No lubię. Nic na to nie poradzę.

--

Post zmieniony (08-08-11 10:59)

 
09-05-11 09:41  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tytanicha pracy. W czasach wcześniejszych chyba Twoje zdjęcie wisiałoby na czele tablicy przodowników stoczniowych. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-05-11 08:32  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Burty i pokład podszlifowane, zaczynam wypełniać pokład detalami. Dziś włazy, podstawy pod wyrzutnie torped i kolumna kompasu:


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-05-11 08:44  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Co prawda nie ma juz szans, żebym przed wyjazdem na urlop skończyła Conflicta, ale to nie powód, żeby nic przy nim nie zrobić. Postawiłam mu dziś nadbudóweczki maszynowni, małe fajki i dokleiłam kilka klapek na pokładzie. Jak wrócę, budowa będzie kontynuowana.

A tak będzie wyglądał na dioramce razem z Dredziem:


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-05-11 08:51  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, ale ci Angole mają delikatne płucka nawiewników nastawiali jak grzybów po deszczu,łaaadnie,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
26-05-11 08:53  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Tych małych jest 24, zostały mi jeszcze duże. Ze sześć, o ile pamiętam.
Cały pokład Conflicta jest zaćpany takimi małymi dziabongami, klapeczkami, fajkami, zsypniami węglowymi, itd.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-05-11 14:50  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Za to jak wrócisz z urlopu wypoczęta, naładowana nową energią i chyba stęskniona za modelikami, to jak prace ruszą to ooo...... Diorama będzie świetna, jak pokazuję zdjęcia Twoich modeli znajomym i tłumaczę jakiej są wielkości (te z groszakiem zostawiam na koniec pokazu) to nie chcą wierzyć, że można coś takiego wykonać. Są pełni podziwu (tak jak ja). Na koniec życzę miłego urlopu.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-08-11 09:18  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji, ale niech się Wam nie wydaje, że zapomniałam o maleńkim Conflikcie!
Dołożyłam mu relingi (blaszane), trochę głupotek na pokładzie, zaczęłam stawiać pomosty pod działa. Ze wstydem wyznaję, że nie chce mi się robić kominów...


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
01-08-11 13:05  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Hmm... a kominy to nie jest przypadkiem jeden z najlepszych części do sklejenia w okrętach?? ;-P

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
01-08-11 13:55  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Oczywiście, że jest.
Taż mówię, że lenia mam i że mnie się nie chce.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
02-08-11 08:17  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Jakoś przewalczyłam lenia...
Kominy stoją. W wycinance są żółto-czarne, na moim bazowym obrazie wyglądają na całe czarne - zamalowałam na czarno. Odciągi zrobię jutro/pojutrze.
Poza tym podmalowałam pomosty pod działka, brezentowe relingi wokół pomostów, postawiłam kilka kominków na pokładzie.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 08:09  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Conflict uzbrojony był w 6 działek i 2 wyrzutnie torped. Wyrzutnie już mam, za działka zabrałam się dzisiaj. Zrobiłam 5 działek 57 mm, nie zdążyłam zrobić dziobowej "harmaty" 75 mm. Jutro też jest dzień.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 09:35  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Cześć Viltianus
A greting pod harmate będziesz robić? Zrób:)
Miodną sylwetkę ma ten Conflict - na pierwszym zdjęciu z poprzedniego postu świetnie to widać. Jak się toto skleja? Nabrałem na niego apetytu:).

Pozdrawiam

 
03-08-11 09:45  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Greting...
he...
pomyślę.
Nie mam tych Twoich gretingowych półproduktów, dlatego się waham.

Skleja się fajnie, choć cały czas mam wrażenie pewnego chaosu projektanckiego. Arkuszy z częściami jest raptem 4 czy 5, z tego drobnicy w sumie raptem jeden, a miotam się po nich w poszukiwaniu części jak chore krówsko po pastwisku. Zespoły są numerowane wspólną cyfrą i kolejnymi literami, tyle że części zespołów bywają dość przypadkowo rozrzucone po arkuszach. Dodatkowo bardzo słabo czytelny jest rysunek zestawieniowy, słabo też widać oznaczenia części (jasna, cieniutka szara kreseczka prowadząca od opisu do siatki danej części).
Nie są to absolutnie wady wycinanki, a jedynie uciążliwości "poligraficzne". Sam model zaprojektowany fajnie, sensownie, na akceptowalnym poziomie detalizacji. Jakichś szczególnych baboli póki co nie wyłapałam.
Oczywiście nic nie powiem o części podwodnej, bo jej nie robiłam.

BTW. Sylwetki tych wczesnych torpedowców są naprawdę słodkie.
Dołączysz do Klubu Miłośników Starych Torpedowców?

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 09:55  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Klub Miłośników Starych Torpedowców ....
Ładne, ładne. Ale, żeby czynnie zaakcentować swój udział musiałbym się najpierw z tym całym majdanem co go zacząłem jakoś ogarnąć. Czyli tak najwcześniej za jakieś 1,5 roku:). Ale możecie mnie wpisać na listę rezerwową:) Poproszę:)

 
03-08-11 09:57  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Klub Miłośników , nie Klub Wykonawców .
Znaczy, członkostwo nie rozpoczyna się z momentem opublikowania galerii, a z chwilą, gdy serce zadrżało Ci gorącym uczuciem do Starych Torpedowców.
Wpisanyś :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 10:03  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

...a legitymacja członkowska dla mnie...?! Mam nadzieję, że trzymasz już w szufladzie! Ostatecznie swoją opinią nt. przedmiotu(ów) powyższej deliberacyi się z Panią Prezes podzieliłem już dawno...
:-)
A.

 
03-08-11 10:06  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

A zaprojektowałeś wzór legitymacji?
Jak nie, to do roboty!!!
;)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 10:11  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

...sekretariat klubu, o ile wiem, trzyma mocno Prezes...!
:-)

 
03-08-11 10:14  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Odkąd ma Pierwszego Sekretarza, już nie.
Gratulacje, Panie Sekretarzu!

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 11:07  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Zaraz, zaraz...! Nie ma tak szybko!
Najpierw umowa o pracę, a wcześniej domagam się (warunek podstawowy i konieczny!) oficjalnego zakresu obowiązków i ZAAKCEPTOWANEJ PRZEZE MNIE wysokości i formy wynagrodzenia! Na piśmie!!!
P.s.
Dokumenty finansowe, jak też kadrowe nie powinny interesować P.T.Publiczności jako tzw. "Dane wrażliwe" i pozostaną między zainteresowanym stronami!
Pozdrawiam
Andrzej

Post zmieniony (03-08-11 11:11)

 
03-08-11 14:56  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A dokumenty lekarskie w porząsiu ???

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-08-11 15:00  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Panowie, ja nie PIP! To stocznia, nie unijna biurokracja, tu ma być zrobione, nie gadane!

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 15:01  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

OSTOJA : ...w swoim czasie! Wraz z wynikami wydolności fizycznej wg tabeli dla stanowisk administracyjnych...
ZbiG: ...proszę bez zrzucania winy na innych! A któż to chwalił się przebywaniem wpław Zatoki..., rejsami pod żaglem na jeziorach...? chyba to nie ja jestem "kajakarzem"!!! że przypadkiem udało mi się wpłynąć na ujawnienie pewnych ukrytych skłonności, to zaraz mam być winowajcą?!!! Nie ma mowy!!! Bez zgody adwokata do niczego nie dam sie nakłonić, basta!
A.

Post zmieniony (03-08-11 15:24)

 
03-08-11 18:46  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

ZbiG: Kto tam kogo i w czym próbował topić, czego i ile w sumie wypito... to już może, przynajmniej publicznie, pomińmy (ostatecznie niepełnoletni tez tu zaglądają :-) !). Kto, co i za co jest/był winien, jeszcze na pewno pogadamy na żywo... Jeśli nie inaczej, to przynajmniej 26 sierpnia na Darze Pomorza! Przypominam: godz. 11.00, obecność obowiązkowa!
Kasia nie ma "wtrętu" za złe, już choćby za ciepłe słowa o torpedowcach! I też niecierpliwie oczekuje spotkania na Darze...!
Pozdrowienia od nas obojga
K&A

 
04-08-11 08:24  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Faje w skali 1/400 dzielą się na dwa gatunki:
1. Faje duże,
2. Faje małe.
Granica pomiędzy "duża" a "mała" jest płynna i arbitralna. Fają małą generalnie jest taka faja, której nie chce mi się sklejać z danych w wycinance siatek.
Faje duże sklejam z wycinanki, zwinąwszy je najpierw na igle. Faje małe wyginam z pręcików evergreenowych. Ryjki od wewnątrz maluję na czerwono, i już.

Quod attinet Conflicta: zrobiłam mu główną dziobową armatkę, zaczęłam robić odciągi do kominów, postawiłam parę kolejnych głupotek na pokładzie. Chyba pomału czas na maszt...


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-08-11 08:46  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

No to stanął maszt, zrobiłam też koła sterowe, dokończyłam odciągi przy kominach. Z grubsza pomalowałam pokład.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-08-11 09:09  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Uuu...!
- "Z grubsza... " nie da się ukryć, ale to "się poprawi" przy kolejnym pokrywaniu.
- Koło sterowe trochę chyba przyduże, zwłaszcza na stanowisku rufowym rzuca się w oczy...
- rurki/gwizdki przy kominach do wyprostowania, przez nie same kominy sprawiają krzywe wrażenie...
- maszt - moim zdaniem tylko do wymiany! Nie wyprofilowany w stożek, za gruby, za ciężki!
...przykro mi...
Andrzej

 
05-08-11 09:25  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Ad. 1. zawsze nakładam kilka cienkich warstw farby zamiast jednej grubej.
Ad. 2. koło sterowe wg szablonu. No duże, fakt.
Ad. 3. rury do wyprostowania, docięcia i do przymocowania do komina, bo na razie stoją luźno i przy pierwszym wietrze by się wywaliły.
Ad. 4. też wg szablonu. No i co teraz?
Ad. 5. a mnie nie :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-08-11 09:43  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

ad.1. - wiem, to tylko dla porządku...
ad.2. - jeśli stoczniowy inspektor techniczny R.K. odbierze...- to niech tak i zostanie; w realu nie rzuca sie tak w oczy.
ad.4. - już przedstawiłem swoją opinię! W poniedziałek oczekuję poprawionej wersji...
ad.5. - spróbuję przeżyć tak totalną negację mojej opinii :-)
A.

 
08-08-11 08:17  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Skończylim, czyli inaczej mówiąc - koniec słupa.
Jak tylko z "Daru Pomorza" wróci do mnie z wystawy Dredzio (czyli 27 sierpnia), dołączę Conflicta do Dredzia i wykończę dioramę. Na razie pokazuję skończony torpedowiec. Podstawkę dla przyzwoitości paćnęłam na niebiesko, żeby nie świeciła bezwstydną burością tektury.





--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
08-08-11 08:37  Odp: [R/G] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Cóż... moje zdanie nt masztu już wypowiedziałem; jest - jak jest...
Trochę mi brakuje, czysto wizualnie, bo może powinno być jak zrobiłaś, "czegoś" od masztu do rufy - druta, anteny czy innego sznurka, np. do rozpięcia gali flagowej czy wywieszenia choćby... eee... kapitańskich niewymownych...
Poza tym sympatyczny mikrob!
Andrzej

 
08-08-11 08:43  Odp: [R/G] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Hm. Nie wypatrzyłam na żadnym zdjęciu antenki "tylnej", ale możesz mieć rację. Sprawdzę, najwyżej doczepię.
PS. niewymownych kapitana nie wywieszę, nie w tym momencie.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
08-08-11 22:08  Odp: [R/G] Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400 KMST
Agand 

 

A mie sie modelik podoba.
Co do sznurkow przy maszcie - jak ni ma do dzioba po co ma byc do rufy - przy tak malym maszciku - wanty w zupelnosci wystarcza, bandergali sie nie wiesza na sztagach, ino szpecjalne linke sie wlecze naonczas kiedy potrzebna.

--
Pozdrówka
Agand

 
09-08-11 08:22  Odp: [R/G] Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400 KMST
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Maszt trochę oszlifowałam, zeszlifowałam też końcówki na stożkowo, ale powiem Wam uczciwie, że bardziej go odchudzać zwyczajnie się bałam. Tchórz jestem i tyle.
Tutaj są wszystkie chyba znane mi zdjęcia Conflicta i jego braci (Teazera i Wizarda). Na żadnej fotce nie potrafię dopatrzeć się ani antenki przedniej, ani tylnej. Jedynie na ostatniej fotce Wizarda widać coś, co ewentualnie mogłoby być antenką. Ale Wizard na tym zdjęciu ma dużo wyższy maszt. Więc chyba Agand faktycznie ma rację - antenki nie było.

Zaś gali nie będzie, bo i na moim bazowym obrazie jej nie ma.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
10-08-11 17:48  Odp: [R/G] Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400 KMST
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,kolejny drobnoustrój gotowy ,gratuluję i czekam na paradę z Dredziem,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024