FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
09-05-11 09:28  [R/G] Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400 KMST
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Zaczynając wątek o Dreadnoughcie pokazałam obraz, wg którego postanowiłam zbudować dioramkę. Oto i on:

Na obrazie Dredziowi towarzyszy jakiś torpedowiec; postanowiłam w tym celu wykorzystać zmniejszony do 1/400 HMS Conflict z "Bumażnego".

Na razie zakładam mu oddzielną relację, potem wstawię wspólną galerię.

Szkielecik złożony:


Zdjęcie rodzinne z Dredziem:


Zaczynają powstawać nadbudówki:


Lubię robić torpedowce. No lubię. Nic na to nie poradzę.

--

Post zmieniony (08-08-11 10:59)

 
09-05-11 09:41  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tytanicha pracy. W czasach wcześniejszych chyba Twoje zdjęcie wisiałoby na czele tablicy przodowników stoczniowych. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-05-11 08:32  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Burty i pokład podszlifowane, zaczynam wypełniać pokład detalami. Dziś włazy, podstawy pod wyrzutnie torped i kolumna kompasu:


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-05-11 08:44  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Co prawda nie ma juz szans, żebym przed wyjazdem na urlop skończyła Conflicta, ale to nie powód, żeby nic przy nim nie zrobić. Postawiłam mu dziś nadbudóweczki maszynowni, małe fajki i dokleiłam kilka klapek na pokładzie. Jak wrócę, budowa będzie kontynuowana.

A tak będzie wyglądał na dioramce razem z Dredziem:


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-05-11 08:51  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, ale ci Angole mają delikatne płucka nawiewników nastawiali jak grzybów po deszczu,łaaadnie,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
26-05-11 08:53  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Tych małych jest 24, zostały mi jeszcze duże. Ze sześć, o ile pamiętam.
Cały pokład Conflicta jest zaćpany takimi małymi dziabongami, klapeczkami, fajkami, zsypniami węglowymi, itd.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-05-11 14:50  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Za to jak wrócisz z urlopu wypoczęta, naładowana nową energią i chyba stęskniona za modelikami, to jak prace ruszą to ooo...... Diorama będzie świetna, jak pokazuję zdjęcia Twoich modeli znajomym i tłumaczę jakiej są wielkości (te z groszakiem zostawiam na koniec pokazu) to nie chcą wierzyć, że można coś takiego wykonać. Są pełni podziwu (tak jak ja). Na koniec życzę miłego urlopu.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-08-11 09:18  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji, ale niech się Wam nie wydaje, że zapomniałam o maleńkim Conflikcie!
Dołożyłam mu relingi (blaszane), trochę głupotek na pokładzie, zaczęłam stawiać pomosty pod działa. Ze wstydem wyznaję, że nie chce mi się robić kominów...


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
01-08-11 13:05  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Hmm... a kominy to nie jest przypadkiem jeden z najlepszych części do sklejenia w okrętach?? ;-P

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
01-08-11 13:55  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Oczywiście, że jest.
Taż mówię, że lenia mam i że mnie się nie chce.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024