FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-05-11 08:23  [G] crolickowe miniaturki (1:400) - ORP Batory cz. 2/4
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Wpierw fotka rodzinna :]


Linki do pozostałych galerii:
(1) ORP ISKRA (I)
(3) GDAŃSK i GDYNIA
(4) ORP POMORZANIN (I)


(2) ORP BATORY
Kolejnym modelem był ORP BATORY wykonany na podstawie wycinanki JSC. Przeskalowanie było hmm dość znaczne z 1:72 do 1:400 co generalnie doprowadziło mnie do stanu cytując klasyka "o matko, i córko i córko i córko". W życiu nie miałem niczego tak drobnego w łapach. No dosłownie dramat. Model jest konkretnie spartolony i wygląda jak po przejściu crolickowej masakry piłą mechaniczną, ale go przeca nie wyrzucę. Będzie chyba jednak podejście numer dwa bo jakoś mi ten BATORY się nie widzi.
Aha umieszczam nieśmiertelne zdjęcie modelu z monetą, ale w portfelu nie znalazłem niczego innego poza tą 1-groszówką :P



Post zmieniony (24-05-11 20:51)

 
24-05-11 11:07  Odp: [G] ORP Batory - 1:400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Jednogroszówka słodka :)
mam tego Batorego, też zamierzam go przeskalować. O ile kojarzę, maluch ma ze 3 cm długości, prawda?

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
24-05-11 21:00  Odp: [G] crolickowe miniaturki (1:400) - ORP Batory cz. 2/4
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

No nie przesadzajmy jak mawiają ogrodnicy - model liczy sobie około 5,2 cm długości.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024