FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 17Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
23-04-11 10:09  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Właśnie - proszę o krytykę bo mi się zajady zrobią na tyłku:-)

Ostoja - na wieży faktycznie mogłyby być ciut ciut mniejsze - i to nie wszystkie - acz na taką małą różnicę można przymknąć oko - tym bardziej moje jedne ślepe:-)

Teraz zauważyłem w linkach od Andreasa pięknie sfotografowany podnośnik... (jakaś kopia, ale chyba w miarę wiernie odwzorowująca oryginał, a przynajmniej o wiele bardziej niż ten w modelu) - Ech, te przeróbki nigdy sie nie skończą:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-04-11 16:33  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dzisiaj krótka przebitka na detale spod znaku "w budowie po StuGowemu";-)


Może nie do końca, bo schowana za groszem skrzynka jest praktycznie skończona i wstępnie maźnięta lakierem - brakuje kłódki:-) Aktualnie na tapecie od soboty mam podnośnik. Widoczne niewielkie farfocle w miarę możliwości usuwam:>


A to jest obiekt rzeczywisty, który nieudolnie próbuje odtworzyć:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-04-11 17:23  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Fajny efekt na" blasze"z tyłu za podnośnikiem i podnośniku wygląda to tak, jak by było wykonane z żeliwa,napisy również ładnie wytłoczone-naniesione klejem ?,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
25-04-11 17:34  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Marek - yyy jakie napisy?;-) Na takim maleństwie?:> Drugie zdjęcie to czołg z muzeum:-)
Takie krasnoludki się jeszcze nie nardziły i pewnie sie juz nie narodzą:> Ale dzięki za wiarę w moje możliwości:-)
Właśnie te napisy świadczą, że ten "żółty" podnośnik to kopia oryginału.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-04-11 17:48  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Grzesiu , widzisz to wszystko przez Ciebie .Walnij jeszcze tyko te napisy i na pewno nikt nie odróżni co jest modelem a co oryginałem . Jak powalasz ludzi to rób to do końca , leniu .;-)



--
Pozdrawiam wszystkich !


Jańcio

HEY HEY!

„Nic z bliska nie wygląda tak dobrze jak wyglądało z daleka. ”- Jednak nie w każdym przypadku .

 
25-04-11 17:50  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Przeciez ja chciałem te napisy wykonać, ale to nie są japońskie znaczki tylko imperialistyczny zestaw bukw:-) Stąd nie mogłem, po prostu nie mogłem:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-04-11 17:54  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

No to teraz rozumiem . SOOOOOORKI !

HEY HEY !


Jańcio

 
25-04-11 22:06  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Jak zwykle czarujesz, po twoich modelach wcale nie widać tego parkinsona który targa twoimi dłońmi;)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
30-04-11 18:33  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Skończyłem podnośnik - Liczba części zamknęła się w liczbie około 50 sztuk:>


Na tych zdjęciach niektóre detale są słabiej widoczne, ale jak przybrudzi się dziada i machnie suchym pędzlem, będzie gut:-) A ta operacja dojdzie do skutku jak będą gotowe do niej również łopata, łom i inne bambetle:>
Spaprałem trochę stopę podnośnika, bo jest nieco za krótka, ale bałem się odrywać jej od całości - na bank by wszystko poszło w drzazgi:>



Posiłkując się dalej rysunkami i zdjęciami z monografii wykonałem przednie mocowanie podnośnika, w którym ugrzęźnie jego stopa:>
Natomiast uchwyt w tylnej części również będę musiał zrobić od podstaw.


Jak już zacząłem drobić to na całego:-) Wykonałem zaczepy holownicze oraz tylną lampę. Takie małe g..., a śnią się potem po nocach:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-04-11 19:15  Odp: [Relacja] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Cytat: "Jak zwykle czarujesz"

Zgadzam się w całej rozciągłości mego jestestwa. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 17Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024