FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
06-05-09 19:32  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Medium   

PRZEPRASZAM I PRZYZNAJE SIĘ DO BŁĘDU-PONIOSŁY MNIE EMOCJE(MAM ZŁY DZIEŃ) W MODELU NIE MA NAWET JEDENGO BŁĘDU.
To co cytujecie, to był żart.
PS. Napisałem dużymi literami to, bo napisałem to już wcześniej, a niektórzy nadal wytykają mi to, że nie umiem się przyznać do błędu.
PPS.Dzięki za "zjechanie, przeoranie się po mnie" :(

 
06-05-09 23:49  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Mirek 



 - 2

Napisalem dosc dluga odpowiedz na ten twoj post ale stwierdzilem ze to nie ma sensu bo i tak do Ciebie nie dociera o co w modelarstwie i na forum chodzi.
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia w budowie tego czy innego modelu

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
07-05-09 07:43  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
radek_82   

Karolu, nadal czekam na treściwą relację. Zależy mi na jak największej ilości zdjęć, nie piszę tego złośliwie, im więcej zdjęć wstawisz, tym łatwiej będzie "starszym" (doświadczonym) kolegom wskazać niedociągnięcia, i nie ukrywam, mi też będzie łatwiej skleić to dzieło (ilość czasu pozwoliła mi na podklejenie elementów na karton). Pozdrawiam.

--
Skończone: "Dar Pomorza" MM, "Koga Elbląska" MM

 
07-05-09 07:47  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Thunder909 

 

Cześć ...

P.S
to do kolegi który odchodzi w siną dal



Post zmieniony (07-05-09 10:45)

 
07-05-09 09:11  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Seweryn 

 

... i czołem

--
Seweryn

 
07-05-09 09:26  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

... powiedzcie skąd się wziąłem.
Zajrzałem tu po raz drugi po pierwszym wpisie myśląc, że skoro tyle stron ma wątek , to zobaczę dużo fotek z budowy. A tu.... O co chodzi ?

Jeśli Karol coś nabroił werbalnie to od czego są kartki ? Byłem im przeciw ale skoro są to ...
Po co ta nagonka ?

--


 
07-05-09 10:22  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

"Dziwny jest ten świat"...
Karol S. napisał:
>...cały czas sądze, że jesteście najlepszym wydawnictwem w Polsce. Kleiłem kiedyś model z innego wydawnictwa i lekko mówiąc tragedia.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=156125&t=156122#reply_156125

Zwolennicy Hala dają "czadu" zwolennikowi Hala???
Jestem już za stary chyba, żeby to zrozumieć...

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
07-05-09 12:01  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dlaczego wszyscy doszukują się drugiego, trzeciego i kolejnego dna. To nie chodzi i miłośników, wrogów, wyznawców czy innych kółek wzajemnych adoracji.

Po prostu jak się pisze że w wycinance są 100% błędy projektanta, a jednocześnie o klejeniu nie ma się pojęcia to coś nie tak. Zamiast przyznać się że faktycznie błędy wynikają z niedokładności sklejacza zaczął się odszczekiwać. Proste - nie ważne o jakie wydawnictwo chodzi, trzeba myśleć co się pisze i brać za to odpowiedzialność a nie atakować i wciskać kit że się nie napisało to co się napisało.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
07-05-09 12:24  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Be Be może to nie świat jest dziwny? Spotkałem się z taka opinia, że mieszkańcy rodzinnego miasta Karola S są specyficzni. Rejon, w którym ja zamieszkiwałem w dzieciństwie też był specyficzny i tak każde środowisko ma swoja specyfikę.
Na to nakłada się jeszcze wiek i brak modelarskiego doświadczenia. Tak więc zamiast prostować Karola za jego opinie o modelu pozwólmy mu robić tę relacje i pisać co chcę. Sam prędzej czy później dojdzie do pewnych wniosków. Jak nie będzie miał widzów bo zrazi sobie większość audytorium to może też coś zrozumie. I nie trzeba się zaraz ostentacyjnie unosić i robić pa, pa ...

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
07-05-09 12:35  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Piterski najprawdopodobniej nie czytałeś wykasowanych przez Karola wcześniejszych jego postów, w których delikatnie mówiąc naubliżał nam wszystkim na tym Forum i praktycznie zatrzasnął z hukiem drzwi za sobą, żegnając nas wszystkich, ale moim zdaniem masz rację. Zakończmy już sąd nad Karolem, dajmy mu się wykazać jako modelarzowi. Myślę, że zdaje sobie sprawę, że bardzo mocno nadużył naszego zaufania i jeżeli dalej będzie kontynuował dotychczasowy styl "dyskusji" to kiedyś zastanie "zamknięte drzwi" do tego Forum.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024