FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
04-05-09 22:08  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Nareszcie!!!

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
05-05-09 10:13  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Thunder909 

 

Lieber Karol ich könnte auch so schreiben ,aber da hättest du bestimmt probleme mit lesen gehabt. Dafür aber wäre es die passende Tastatur.

Dalej zycze Ci powodzenia w prowadzeniu relacji i szukaniu bledow w modelu.

P.S
mimo ponad dwudziestu lat w obcym kraju uważam ,że wyjatkowo mało kaleczę polski jezyk w porównaniu z niektorymi sokolami którzy na bieżąco sie nim poslugują a nawet ponoć uczą w szkole.



Post zmieniony (05-05-09 13:27)

 
06-05-09 10:29  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Witam za pozwolenie... Jeśli chodzi o prostopadłość i równoległość tego zbiornika paliwa to ja pokaże coś takiego. Arcydzieło to nie jest, ale chyba wszystko gra i bucy.


--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
06-05-09 14:54  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Kol. Matrix OST, a zrobisz relację na tym forum? Zapowiada się przyzwoicie :)
A co do modelu kol. Karola S. się nie wypowiem, bo lepiej od niego nie kleję :)

Pozdrawiam

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
06-05-09 15:29  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Mirek 



 - 2

Moromen,
Mi (i podejrzewam ze innym tez) nie chodzi o to jak ktos klei, tylko o to jak na tej podstawie sie wypowiada i ocenia model.
Jezeli rzucane sa mocne slowa pod adresem projektu i wydawcy a zdjecie dokumentujace te "spartaczone" elementy wyraznie pokazuje ze wszystkie niedokladnosci wynikaja z bledow sklejajacego, to cos sie chyba tu nie zgadza?

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
06-05-09 17:28  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Medium   

"Jezeli rzucane sa mocne slowa pod adresem projektu i wydawcy a zdjecie dokumentujace te "spartaczone" elementy wyraznie pokazuje ze wszystkie niedokladnosci wynikaja z bledow sklejajacego, to cos sie chyba tu nie zgadza?"

Ciekawe gdzie to jest??

 
06-05-09 17:41  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Karolu S. to co teraz napiszę przyjmij jako ostatnie ostrzeżenie!

Nierób proszę z nas głupków, każdy kto wchodził w ten wątek wie co było w Twoim pierwszym wpisie, również każdy widzi datę ostatniej modyfikacji postu. Jeśli tak będziesz nas traktował to nie zdziw się jak inni będą Cię traktować jak dziecko.
Żałuje, że nie zarchiwizowałem Twoich wpisów bo w tym momencie nie mam twardych dowodów na to co napisałeś!

Mam nadzieje, że inni są bardziej wyrozumiali niż ja bo dla mnie będziesz musiał się mocno napracować aby przywrócić zaufanie do swojej osoby.
Taryfa ulgowa się skończyła.

--
Fanatyk Kartonu

 
06-05-09 17:41  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Młody człowieku, jeżeli sam nie wiesz co piszesz, to może przestań pisać?
Tak jak napisali Ci już bardzo delikatnie powyżej koledzy wina nie leży po stronie opracowania , lecz po bardzo mizernych jeszcze Twoich umiejętnościach.
Nikt na tym Forum nie broni prowadzić relacji zarówno modelarskim "asom" jak i początkującym, każdy klei jak potrafi i pokazuje to co mu sprawia przyjemność.
Jak mu nie wychodzi, ma kłopoty, to oczekuje porady bardziej doświadczonych kolegów, żeby doskonalić swój warsztat.
Ty natomiast nastroszyłeś się jak kogucik i atakujesz życzliwe Tobie osoby. Proszę zmień ton wypowiedzi.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
06-05-09 18:23  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Medium   

Usunołęm tego posta dlatego , że niektórzy twierdzili, że ich uraża.
Przepraszam



Post zmieniony (06-05-09 18:59)

 
06-05-09 18:37  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Stachowitz 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cóż - żegnam... Po przeczytaniu całej relacji mam ochotę napisać coś nieco mocniejszego, ale się powstrzymam. Powodzenia w dalszym sklejaniu i jak najmniejszej ilości pożegnań z kolejnymi forami. Choć z tyym chyba może być problem...



Post zmieniony (06-05-09 18:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024