FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
06-05-09 18:38  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Ale powiedź mi Karol czemu tak się unosisz. Piszesz, że było coś nie tak z tym zbiornikiem paliwa. A na moim zdjęciu chyba coś widać, że nie jest aż tak źle jak Ty to opisałeś. Acha i nie lezę w ***ę forumowiczą ani jej administracji, bo rzadko bywam na forach(brak czasu), ale przyjmij trochę krytyki a na pewno nie zaszkodzi. Może ktoś Cię objechał bo ma zły dzień, a jeśli tak no to przemilcz to. Psy szczekają a karawan jedzie dalej. Powodzenia.

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
06-05-09 18:38  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Mam tylko jedną propozycję, jak już będziesz na jakimś innym, wymarzonym forum, to czuj się zwolniony z obowiązku zamieszczania tutaj, na tym wrednym forum linków do swoich relacji.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
06-05-09 18:40  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Karolu,

Zabralem glos wczesniej, wiec niejako czuje sie rowniez w obowiazku odezwac teraz. Zarzucono Ci manipulacje trescia postu, do ktorego sie pozniej odwolales, co raczej nie jest dobra droga, bo "na nieszczecie" ludzie pamietaja co bylo napisane, a czasem tresc watkow jest archiwizowana. Temat dokladnosci projektu kontra dokladnosci Twojego wykonania moze byc kontrowersyjny, ale jak napisali Koledzy - masz ochote, pochwal sie swoimi osiagnieciami. Ale badz tez przygotowany na krytyke. Dlatego czasem warto przeczytac kikakrotnie to co sie napisalo, bo zaczynam miec wrazenie, ze sam w pierwszym poscie nie napisales tego co chciales tak, jak mieli wszyscy zrozumiec. I stad tez problemy...
Druga sprawa - widze, ze nie darzysz "administracji" szczegolnymi wzgledami, ale tego nikt nie moze nakazac. Jednak mysle, ze to co napisales w ostatnim poscie, w jakis sposob urazilo nie tylko moderatorow, ktorzy czesto-gesto musza prostowac to i owo, ale tez wszystkich uzytkownikow tego "nienormalnego" (skoro inne sa normalne) forum, ktorzy tez uczeszczaja na pozostale fora... Tyle ode mnie. Jeszcze raz prosze o to, abys przed wyslanie posta przeczytal go kilkakrotnie i zastanowil sie, czy na pewno chcesz to napisac...

--

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

Post zmieniony (06-05-09 18:42)

 
06-05-09 18:55  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

No nic, najwazniejsze ze jestes pierwszy w Polsce.... tia...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
06-05-09 19:00  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Medium   

"No nic, najwazniejsze ze jestes pierwszy w Polsce.... tia..."
Nic takiego nie jest napisane w mojej relacji, masz trochę za bójną wyobraźnie.

 
06-05-09 19:04  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
stach48 

 

Ja za tobą nie bedę tęsknił a tak na marginesie pisze się GŁUPEK a nie GŁÓPEK.
Życzę wielu pucharów na konkursach modelarskich. NAJLEPSZEGO

 
06-05-09 19:04  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Karol S. - Myślę (ale to dumnie brzmi), że powinieneś porzucić to bardzo stresujące zajęcie, zajmij się polityką tam za pewne więcej osiągniesz. Masz talent.

--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
06-05-09 19:06  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Karol, niektórzy przeczytali przed skasowaniem, np ja. Napisze Ci jedno.
Nie sztuka skasować jak się zrozumie że się popełniło błąd, sztuką jest sie przyznać i ew przeprosić jak jest kogo.
Sklejasz co najwyzej średnio, zaczałeś wypisywać o 100% błędach wycinanki. Ludzie na podstawie relacji wyrabiają sobie zdanie o opracowaniach modeli. To że skasowałeś, nic nie zmieniło bo nie każdy będzie analizował ileś tam wpisów wprzód sprawdzajac czy aby coś się nie zmieniło. Gdybyś napisał że się myliłęś i faktycznie twoje wyimaginowane błędy nie są jednak cechą wycinanki tylko wynikają z niedokładności, nic by się nie stało. W końcu każdy się może mylić. Ty jednak wolałeś się odszczekiwać i po cichu zmieniają posty. Teraz palisz głupa że nic takiego nie pisałeś.
Trzeba brać odpowiedzialość za swoje słowa.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
06-05-09 19:10  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Karol S napisał:
"No nic, najwazniejsze ze jestes pierwszy w Polsce.... tia..."
Nic takiego nie jest napisane w mojej relacji, masz trochę za bójną wyobraźnie.


http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=154432&t=154432&filtr=0&page=4

Kiepska pamięć to tragedia, do tego w tak młodym wieku;-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
06-05-09 19:16  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

(cytat z zapowiedzi modelu) No więc dziś go zakupiłem... wiem , że małe opóźnienie ale późno niż wcale. Hmm... malowanie takie średnie+, ktojaie lubi. Najbardziej mi sie podobały ślady eksplatacji na skrzydłach. Takie piękne były, że się gapiłem z kwadrans na same skrzydła. Jutro zaczynam relacje chyba jako pierwszy w necie(czyżby ktoś mnie ubiekł czy jedan nie), a przy okazji będzie to pierwsza relacja na konradusie. Dobra dosyć tego gadania. Idę impregnować modelik, żeby jutro cokolwiek pokazać.

pozwoliłem sobie zacytować twój wpis w całości zanim to "poprawisz".

(dopisek po aktualizacji ) no cóż troszkę się spóżniłem.

--

Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

Post zmieniony (06-05-09 19:19)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024