FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 
03-05-14 20:45  Odp: [Relacja][Galeria] ORP Wicher II Projekt własny
Fotogrimes   

Teraz będzie archeolog :D
Aktualnie "buduję" ten model i mam pytanko do autora. Robię pierwszy poziom nadbudówki dziobowej i na rysunku 9 brakuje numeracji schodów. Na drugim poziomie mają być schody nr 72, 72a. Albo nie mogę tego znaleźć albo nie ma tego numeru nigdzie wymienionego.
Poza tym jak na razie skleja się super i wszystko idealnie pasuje. Niestety wiele tego nie ma więc się nie ma czym chwalić.

 
04-05-14 17:02  Odp: [Relacja][Galeria] ORP Wicher II Projekt własny
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Faktycznie na rysunku montażowym zapomniałem oznaczyć schodki numerkiem. Pewnie dlatego że nadbudówkę przyklejałem do pokładu po jej całkowitym sklejeniu i dopiero wtedy przyklejałem schodki.
W opisie budowy w rozdziale komin jest to wytłumaczone. Cytat: "Z części 117 wykonujemy schody na pierwszy poziom nadbudówki dziobowej, przyklejamy je po obu stronach części 109."
Przepraszam za niedopatrzenie. Życzę udanego modelu.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
04-05-14 22:04  Odp: [Relacja][Galeria] ORP Wicher II Projekt własny
nowy   

Witam wszystkich ,co do planów Warszawy to parę lat temu w MM był przedruk planów z czasopisma chińskiego .Coprawda była to tylko jedna strona ale gdyby udało się dostać orginał ...

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024