FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-05-14 14:31  [Relacja] T-72 z Małego Modelarza
Austendor 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam, z szacownego rodziciela kolekcji wygrzebałem dosyć stary (w zasadzie to nawet starszy ode mnie) model radzieckiego czołgu podstawowego T-72. Pełen zapału i chęci zasiadłem do dokonania zbrodniczych działań na tejże wycinance, które, przynajmniej w teorii mają doprowadzić do powstania w/w modelu.

Jako, że będąc jeszcze młodym, nieopierzonym podrostkiem zacząłem swoją burzliwą przygodę z modelarstwem (skończyła się kilkoma zaczętymi i rzuconymi w kąt modelami), po kilku latach przerwy postanowiłem wreszcie doprowadzić podjęte klejenie do końca. Mam nadzieję, że założenie tutaj relacji zdopinguje mnie do zdwojenia wysiłków i zaowocuje galerią końcową. Wszelkie uwagi, porady, sugestie etc. pożądane ;)

Na początek kilka zdjęć złożonego "na sucho" szkieletu, w zasadzie tuż po wycięciu, bez końcowej obróbki (zdjęcia z aparatu, więc jakość może nie być powalająca):




pozdrawiam!

 
04-05-14 15:12  Odp: [Relacja] T-72 z Małego Modelarza
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mam T-72 z Fly Model,ciekaw jestem jak wyjdzie w porównaniu z MM. Podpatruje !!!

 
04-05-14 16:40  Odp: [Relacja] T-72 z Małego Modelarza
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Do nowych modeli trzeba by być nieśmiertelnym żeby skleić co by sie chcialo , z MM jest dużo lepiej .

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
04-05-14 20:24  Odp: [Relacja] T-72 z Małego Modelarza
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Najprzyjemniej wspominany przeze mnie model z MM. Aż dziw bierze, że do tej pory nie było ponownego wydania. powodzenia.
Pozdrawiam
Marcin

 
04-05-14 22:12  Odp: [Relacja] T-72 z Małego Modelarza
spec model 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Z ciekawością będę obserwował budowę Twojego modelu. Jest wdzięczny i pięknie się prezentuje. Osobiście skleiłem 2 sztuki. Pierwszy w standardzie, drugi był lakierowany, drobne szpachlowanie i i szlifowanie, a następnie malowany humbrolkami. Jak na tamte czasy to model czaderski.
Powodzenia

--
Pozdrawiam - SpecModel

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024