FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
09-11-07 07:48  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Wiesz co Asdek, wybacz, ale ja nie rozumiem co mówisz. Nie rozumiem, dlaczego w Twoim modelu "nie obracają się wszystkie". Nie rozumiem jak może brakować burt w modelu, który był przed wydaniem sklejany. Nie rozumiem, dlaczego walce kazamat są za niskie. W żadnym wypadku to co pokazałeś i napisałeś nie jest odpowiedzią na moje/nasze pytania.
Nie wiem, o czym Ty do mnie rozmawiasz.

--
- - - - - - - - - - - - -
Norsk Black Metal

 
09-11-07 08:11  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Łukasz, myślę, że dyskutując o tym między sobą nie jesteśmy w stanie rozwiązać wątpliwości związanych z procesem sprawdzania modelu Parisa przed wydaniem. Może to zrobić tylko Wydawca, który jest zarejestrowany na naszym forum.
Może najlepiej zadzwonić do pana Janusza Olesia, który z pewnością czyta ten wątek i porozmawiać konkretnie?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
09-11-07 10:32  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Sven napisał: "Może najlepiej zadzwonić do pana Janusza Olesia, który z pewnością czyta ten wątek i porozmawiać konkretnie?"

Lepiej by było gdyby Pan Janusz Oleś udzieli odpowiedzi na te pytania na forum. W końcu model jest w sprzedaży i wygląda na to, że z niezłymi bykami projektowymi.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
09-11-07 11:36  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Hook6   

 

Gwoli ścisłości autor modelu również jest forumowiczem. Wykażmy odrobinę cierpliwości - może nie codziennie tu zaglądają.

 
09-11-07 11:48  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Thunder909 

 

Czytajac te sprawe z surowka robiona na szybko zeby tylko w Porabce byla , przy okazji zostawiajac bledy w konstrukcji i ich nie poprawiajac ,ma sie wrazenie ze autor modelu,sklejacz testowy i wydawca brali udzial w jakims wyscigu .
Najbardziej nie rozumiem tego jesli w PROBNYM sklejaniu wyszly szpary i bledy to dlaczego sie to drukuje i naraza na krytyke klienta ?
Zeby to byly malutkie bledy,takie pozamieniane numery czesci czy inna bagatela ,ale o taki kawal za krotkie burty ? A Modelik to wydawnictwo z takim doswiadczeniem ,weteran na placu boju, szkoda.

 
09-11-07 11:57  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Okey, poczekajmy więc na wyjaśnienia Twórców modelu na naszym forum. Do tego czasu dyskusja byłaby wyczerpana, ja się uzbrajam w ciepliwość i idę sklejać ;)

--
Sven

HMS Ark Royal

 
09-11-07 12:05  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Czy model prezentowany w Porąbce to była surówka czy model klejony już normalnie z wydawnictwa?

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
09-11-07 15:13  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
asdek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

model był sklejony z wydawnictwa

 
09-11-07 15:34  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
asdek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Arovist przepraszam że zamieszczam zdjęcia mojego okrętu na twojej relacji, ale tak wyszło. Zdjęcia okrętu wystawionego w Porąbce, znalazł sie w środku stawki, używając określeń sportowych.


Jest to ładny okręt wart poświęconego czasu 3,5 miesiąca model nie jest trudny

--

 
13-11-07 09:03  Odp: [Relacja] Pancernik ''Paris'' z Modelika
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Witam!

Asdek, nie mam żadnej pretensji za zamieszczenie zdjęć. Co nie przeszkadza temu, że w dalszym ciągu Ciebie nie rozumiem.

Udało mi się skończyć mordownię z poszyciem. Wygląda to teraz mniej więcej tak:



Prace nad zabudową śródokręcia – poza drobnymi niedokładnościami – nie sprawiały problemów.





Nadbudówki nie mogę pociągnąć dalej, póki nie zamontuję relingu na pierwszym pokładzie nadbudówki. Nie będzie szans na dostanie się tam, gdy zostanie ona zabudowana, tak więc oczekując na przyjście przesyłki zajmuję się klejeniem drobnicy.

I na koniec oba kominy


Pozdrawiam!
Arovist

--
- - - - - - - - - - - - -
Norsk Black Metal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024