FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 28Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
27-05-08 11:29  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z budowy
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Serdecznie dziękuję za wsparcie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-05-08 12:19  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z bu
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Mariusz , jesteś najlepszym dowodem na to że obok autora projektu powinno widnieć imię i nazwisko sklejacza testowego ! Inaczej takie wydawnictwo powinno stracić zaufanie modelarzy . A tak między nami to i tak ten model wygląda bardzo fajnie a za tą relację GPM powinien CI odpalić dolę gdyż następni ochotnicy będą znać wszystkie babole . AJ JAJ JAJ !

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy .

Jańcio

 
28-05-08 10:36  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z budowy
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

GPM? Why? ;-)

Może raczej FlyModel...?
Pomysł jakże trafny... ;-) ;P

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
28-05-08 15:37  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z bu
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Nie wiem co mnie ryra z tym GPM , to już drugi raz . Tak jakoś zakodowałem i przerypane , ale reszta myślę że w porządku .Jeszcze raz przepraszam za błąd. AJ JAJ JAJ JAJ !

Pozdrawiam .

Jańcio

 
05-06-08 15:18  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z budowy
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Joł modelmaniacs !

Z prawdziwym zadowoleniem uprzejmie donoszę o "wyprowadzeniu" baboli na prostą!
Teraz tak to wygląda:


Wziąłem sobie do serca apel StuG'a i nakleiłem na dziurę kawałek poszycia z "nitami". Z prawdą historyczną nie ma to wiele wspólnego,ale wygląda dużo lepiej ;-)
Wykorzystałem fragment dolnego poszycia steru wysokości,który po odcięciu we wcześniejszym etapie budowy modelu przezornie zachowałem.

Pozostała część oprofilowania skrzydło-kadłub nie sprawiła jakichkolwiek problemów ; no,może tylko z odpowiednim ukształtowaniem.


Z przyjemnością także donoszę , że pakuję "model" i jadę na zlot do Wrocławia!

Będziecie mogli obejrzeć sobie te wypociny na własne oczy! Miłej zabawy!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
05-06-08 15:21  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z budowy
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

I tak trzymaj dalej Mariusz :) Mam nadzieje, ze na Sjeste tez go przywieziesz?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
05-06-08 15:48  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z budowy
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A "macać" będziemy mogli??? ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
05-06-08 15:49  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z budowy
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

No Panie Rezyseze - miodzio:-)
naprawde efekt nie mógłby być chyba lepszy. Oczywiście puryści będą kręcić nosem, ale wybrnąłeś z tego bagna iście szelmowsko:-) Oby tak dalej, teraz już musi byc tylko lepiej:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-06-08 16:16  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z bu
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

POLAK POTRAFI !
No , no , pięknie wyprostowałeś tego babola . Gratuluję ! Wybieram się do Wrocławia to mam nadzieję pooglądać sobie Twoją pracę z bliska .

Pozdrawiam

Jańcio



HEY HEY !

 
05-06-08 19:49  Odp: [Relacja] Karaś - FlyModel #27 - bardzo długa i bardzo powolna relacja z bu
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Wyszło szalenie dobrze te naprawie dziurska w kadłubie :-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 28Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024