FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
05-02-07 05:00  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
kemok   

Dzięki wielkie dla RobertaB.! nie jest to dużo, ale jest początek:-) nie wiem tylko co na to Seweryn"ALF" bo moze to uznać za nielegalne publikowanie czyjejś pracy!!! tzw.: KRADZIEJSTWO!!!

 
05-02-07 06:35  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
Seweryn 

 

http://www.gryfhobby.com/phorum51/read.php?1,20483 ...Mogą być skany wycinanki... to jest ZŁODZIEJSTWO

--

Seweryn

Post zmieniony (05-02-07 06:36)

 
05-02-07 18:21  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
kemok   

Przepraszam ZIMER Cię Bardzo ale głupota ludzka czasem przechodzi ludzkie pojęcie, abrak reakcji na nią równa sie przyzwoleniu.
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam

 
05-02-07 18:36  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
kemok   


Seweryn nie rozumiem dlaczego tak na mnie napierasz??? Coś ci zrobiłem?? Przecież nikomu nie chce nic ukraść. W takim światku jakim jest modelarstwo kolejowe trzeba sobie nawzajem pomagać. nikt tu nie mówi o okradaniu autora pracy, ale o pomocy!! Poza tym jakbym miał takie plany nieważne za ile kupione to bym sie nimi podzielił z kazdym kto by tego potrzebował
Zaprzestañmy tej bezsensownej wojny!!!
Przeproszę pierwszy za moze zbyt ostre słowa, ale ty nie pozostawiłeś mi wyboru
Mam na dzieję, że zaczniemy współpracować a nie walczyc
Pozdrawiam!!!

 
05-02-07 18:51  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Kemok istnieje taka funkcyja ja EDYCJA POSTU więc lepiej jej użyj i to szybko, złamaleś parę punktów REGULAMINU FORUM
Pozdrawiam!

ps. proszę modów o usunięcie tego wpisu po pewnym czasie
ps.2 sorki Zimer z OT

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
05-02-07 19:11  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
kemok   





Post zmieniony (05-02-07 19:56)

 
05-02-07 19:19  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

kemok, widze, że jesteś aktualnie przy komputerze , masz 10 minut na wyedytowanie swoich wypowiedzi i badź pokasowanie ich, bądź na nadanie im formy przyjetej na tym Forum za normę.
Jeżeli sam tego nie zrobisz o 19,30 posprzatam za ciebie, ale wtedy mozesz zacząć się spodziewać małej ikonki koło swojego nicka.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
05-02-07 19:27  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
kemok   

Rajkub to nie bedzie potrzebne. Znikm z tąd!!!

 
05-02-07 19:30  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
kemok   





Post zmieniony (05-02-07 19:56)

 
05-02-07 19:36  Re: [relacja]BR 52 Kriegslok
zimer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ze względu na praktycznie brak taboru do lokomotyw z tego okresu chciałbym spróbować zaprojektować samemu jakieś wagony do tej mojej lokomotywy znacie jakieś dobre strony ze zdjęciami itp. na temat wagonów z IIWŚ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024