FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 13Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
23-04-06 11:44  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

a przeczytales instrukcje? :) po to podklejasz ten szary szkielet zeby kolorowego pokladu juz nie trzeba bylo podklejac.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
23-04-06 12:44  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

w przyplywie wolnej chwili i checi zaczalem rufową nadbudówkę.[a raczej domek dla lalek barbi :/ ]zupelnie niepasowaly mi wneki przy dzialach 150 mm. te skosy na górze wnek musialem dorabiac sam- poprosto oryginalna czesc trzeba bylo przerysowac i troche powiekszyc. Na pionowej sciance wneki jest taka wstawka- musialem tam rozciac i ja wstawic bo element byl za krotki. jako zapasu koloru uzywam luf dział.
Na swoją obrone mam tylko tyle ze w zeczywistosci wyglada to ciut lepiej... :/





--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
23-04-06 12:56  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Widze ze kolega dziala:), dobrze ze kleisz nadbowdowke rufowa bede mogl sobie podpatrzec i z pewnoscia pomoze mi to przy klejeniu swojej, mam nadzieje ze moja dziobowa tez ci sie przyda

Pozdrawiam

--
Jacenty

 
23-04-06 13:33  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Korsarz czytałem ale nie pisało że nie trzeba podklejać (nie czytałem dokładnie moze to dlatego, ale jeszcze go nie zamierzam sklejac) w ogóle wkurza mnie to ,że częsci, które trzeba podkleić nie są oznaczone.

--
----------------------------------------------------------
Garland (MM)
Z5 (Answer)

 
25-04-06 20:14  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Alberto14 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Gratuluje że podjołeś się wogóle sklejenia modelu ja dostłem go w prezencie i mam go ale jak tak patrzę na tą relację i wasze opinie to chyba wezmę się za coś łatwiejszego wkońcu sklejałem dotychczas tylko Ark Royala ;/ może pójdzie na warsztat graland jak sądzicie ?????

--
AlBeRtO ;D


moderator

To jest wątek o relacji z budowy Bismarck-a. Pytania czy jakiś model nadaje się dla początkującego,średnio zaawansowanego itd. proszę zadawać w nowym wątku.

Krzys

 
02-05-06 16:15  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

zeby złagodzic wielki przedmaturalny stres ;) podłubalem sobie troche przy modelu. I zrobilem dwa dzialka, i to co widac na nadbudówce...






--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (02-05-06 16:16)

 
02-05-06 17:48  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

znowu sztuczka z groszem :) super podoba mi się, czysto wykonane działka i to w akiej skali <spoko>

--

 
02-05-06 18:59  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

..a skoro juz jestesmy przy dzialkach to jeszcze taki maly suplement




--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-05-06 20:58  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Do matury stań wesoło ......

--

Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

Post zmieniony (02-05-06 21:02)

 
02-05-06 21:07  Re: [relacja] MM 4-5-6/05 (podobno to jest Bismarck)
daro   

Korsarz, trzymaj się, maturę zdawałem 24 lata temu...i nie chciałbym robić tego ponownie....lepiej już studiować....ech łza się kręci a latka lecą :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 13Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024