FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-08-07 13:35  [Relacja] Mustang III (KA 3/2006)
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam wszystkich!
Miałem nie pokazywać tej relacji na tym forum, ale w końcu się przełamałem i oto ona. Szczerze mówiąc bałem się, że to forum nie jest dla modelarzy niższej klasy tylko dla zawodowców. No ale czas pokaże co będzie dalej. Samolot ten buduję już tydzień, skleja się go znakomicie, wszystko pasuje jak w klockach Lego. Jestem na etapie wykańczania kabiny, mam zrobiony szkielet , tablicę przyrządów, płytę pancerną, fotel i drążek. Pasy robiłem sam, niestety te na dole wyszły trochę za duże i będe je dzisiaj poprawiał. Mam nadzieję że nie wyśmiejecie moich dotychczasowych zmagań. Teraz przedstawiam zdjęcia kabiny:

Drążek:



Płyta pancerna:


Fotel pilota:


No i całość:


Narazie jestem zadowolony z pracy jaką wykonalem dotychczas, model jest naprawde super, wszystko pasuje i wygląda realistyczniej , zapraszam do oglądania i komentowania.
Pozdro
Jędrek

--

oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

Post zmieniony (15-08-07 13:36)

 
17-08-07 19:39  Re: [Relacja] Mustang III (KA 3/2006)
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Cześć!
Prace idą pełną parą, wczoraj dokleiłem wręgi W2 oraz wyposażenie radiowe. Cały dzisiejszy dzień poświęciłem wyposażeniu prawej burty. Poszło bezproblemowo, może retusz w niektórych miejscach się trochę nie udał bo jest troche farbki na jednej z części. Oglądając relację Grabcia na niebieskim forum, bardzo spodobało mi się zdjęcie właśnie tej prawej ścianki na tle kabiny, no i postanowiłem zrobić tak samo . Jutro zabieram się za lewą ściankę i szlifowanie przednich wręg kadłuba bo ścianka nie dochodzi do środka, brakuje 0,4- 0,3 mm., no i muszę też jakoś pozbyć 0,4 mm. w długości kadłuba, ponieważ poszycie mierzy 8,25 cm. a szkielet ma 8,29 cm, no i trzeba coś pokombinować. Sorki że się tak rozpisuję, ale lubię .

Zapraszam do oglądania zdjęć i komentowania, bo widzę nie za bardzo relacja cieszy się powodzeniem.

Dzisiejsze prace:

Burta:

Zamontowana ścianka na sucho:


Pozdrawiam
Jędrek

--

oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

Post zmieniony (17-08-07 19:40)

 
17-08-07 19:54  Re: [Relacja] Mustang III (KA 3/2006)
frydek93 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Bardzo ładne,ale jaka to skala?

 
17-08-07 22:30  Re: [Relacja] Mustang III (KA 3/2006)
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

podstawowa czyli 1:33 :D

--
oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024